فرانسه نماینده مجلس در بیمارستان بستری به عنوان پاکسازی هشدار coronavirus اپیدمی ‘اجتناب ناپذیر’

صادر شده در: Modified:

یک عضو ملی فرانسه مونتاژ شده بستری در بخش مراقبت های پس از عقد قرارداد coronavirus مجلس گفت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه به عنوان رئیس جمهور فرانسه هشدار داد به آماده شدن برای یک “اجتناب ناپذیر” بیماری همه گیر.

تبلیغات

یک نوار اسنک کارگر نیز قرارداد این ویروس بوده و محدود به خانه در حالی که دیگر کارگر در مجلس’ سالن ناهار خوری بود که مظنون به داشتن گرفتار این ویروس شده بود در بیمارستان بستری مجلس گفت.

آن را به قانونگذار که تا به حال قرارداد این ویروس اما اضافه کرد که همه نمایندگان و پرسنل تا به حال شده است در مورد وضعیت.

فرانسه است که به طور اجتنابناپذیری به سمت یک coronavirus اپیدمی رئیس امانوئل پاکسازی هشدار داد در روز پنج شنبه به وزارت بهداشت گزارش سه بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری در آوردن این کشور تلفات به هفت.

“وجود دارد یک لحظه ای که همه ما می دانیم که … یک بیماری همه گیر اجتناب ناپذیر است” گفت: پاکسازی.

کشور ثبت شده 138 جدید ویروس موارد در روز پنج شنبه در بزرگترین روزانه پرش تا کنون آوردن تعداد کل سراسر کشور به 423.

در نشانه ای از نگرانی رو به رشد بیش از فرانسه و ارقام اتحادیه اروپا در پارلمان اعلام کرد که محل برگزاری در هفته آینده جلسه خواهد بود روشن از استراسبورگ در شرق فرانسه به پایتخت بلژیک بروکسل.

“وضعیت مربوط به گسترش بیماری های عفونی ناشی از رمان coronavirus COVID-19 تکامل یافته در طول چند روز گذشته و ساعت. به ویژه در جدید عفونت خوشه تایید شده است و مورد تعداد در حال افزایش” مجلس رئیس جمهور David Sassoli در بیانیه ای گفت.

“لازم است شرایط امنیتی هستند که در جای خود به صورت معمول انتقال از پارلمان اروپا به استراسبورگ برای جلسه عمومی هفته آینده,” او اضافه شده است.

هفت کشته در فرانسه شش مرد و یک زن معاون سلامت وزارت بهداشت ژروم سالومون به خبرنگاران گفت:.

بیست و سه نفر در شرایط جدی هستند در بیمارستان, او گفت:, و اضافه کرد که همه منطقه 13 در سرزمین اصلی فرانسه در حال حاضر به حال موارد عفونت است.

بالا بردن سطح هشدار

پاکسازی ملاقات روز شنبه با بالا محققان پیشرو در تلاش برای مبارزه با شیوع است که دیده می شود مقامات نزدیک حدود 150 مدارس.

سخنگوی دولت Sibeth نادی گفت: مقامات احتمالا باید برای بالا بردن این کشور اپیدمی هشدار به حداکثر سطح سه به طور بالقوه منجر به محدودیت های مسافرتی و clampdowns در فعالیتهای عمومی است.

ژان-فرانسوا Delfraissy یک immunologist از یک گروه از کارشناسان و انجام تحقیقات روی این ویروس گفت: پس از جلسه با پاکسازی که بالای سطح هشدار احتمالا رسیده “در چند روز و حداکثر یک یا دو هفته”.

یکی از آخرین قربانیان یک زن 73 ساله فرد در Oise بخش شمال پاریس که در آن یک خوشه از 105 مورد گزارش شده است وزارت بهداشت گفت.

یکی دیگر از 64 سال از نزدیک, Aisne بخش وزارت گفت. سوم بود که 79 سال.

حداقل دو تا از جدید مرگ و میر لینک به Oise شهر Crepy-en-Valois که از دست یک زن 60 ساله یک معلم به ویروس.

در روز پنج شنبه, Paris métro اپراتور RATP گزارش داد که یک ایستگاه عامل به آزمایش مثبت برای این ویروس بود و کار می کرد برای چند روز قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شد.

یک RATP رسمی اتحادیه گفت زن گرفته انجیلی تجمع ماه گذشته در شرق شهر مولوز که در آن مقامات گفته اند که چند تن دیگر از شرکت کنندگان در حال پایین آمدن با این بیماری است.

شده اند وجود دارد موارد وحشت خرید در برخی از فرانسوی فروشگاه با همه چیز از ماسک صورت به رول توالت بودن احتکار.

سه مرد در 20s خود دستگیر شدند در بیشتر پاریس منطقه پنج مظنون به تلاش برای فروش 40,000 ماسک صورت تمام گذشته خود را از تاریخ انقضاء.

آنها تا به حال با استفاده از حلال به حذف فروش تاریخ.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>