فرانسوی, نمایندگان مجلس با رای خود در بحث Covid-19 گوشی های هوشمند ردیابی نرم افزار

صادر شده در: اصلاح:

دولت فرانسه تصمیم گرفته است تا اجازه دهد نمایندگان مجلس به رای دادن در آن برنامه ریزی برای راه اندازی یک تماس ردیابی برنامه برای مبارزه با کروناویروس شیوع قانونگذاران و دفتر نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه گفت:.

تبلیغات

دولت U-نوبه خود پس از نصب, انتقاد از اعضای مجلس از جمله نمایندگان مجلس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حزب. آن را در ابتدا برنامه ریزی برای برگزاری یک مناظره در مارس 28-29 بدون رای.

“با تشکر از دولت برای در نهایت تغییر ذهن خود آن را به یک تصمیم خوب برای دموکراسی” نماینده مجلس Matthieu Orphelin توییتی.

برنامه ریزی شده برنامه های گوشی های هوشمند خواهد کاربران هشدار می دهند اگر آنها در تماس با هر کسی که مبتلا به کروناویروس برای کمک به مهار بیماری همه گیر به فرانسه به نظر می رسد به ظهور از مستند.

برای تمام حمایت مزایای از جمله برنامه های این موضوع ثابت شده است تا حدودی تفرقه در اروپا با ابراز سوء ظن بیش از این پتانسیل برای اطلاعات سوء استفاده و نقض حریم خصوصی.

قانونگذاران از پاکسازی حزب به رویترز گفت در اوایل این هفته تصمیم به اجازه می دهد یک رای را تضعیف می کند این برنامه را مشروعیت دموکراتیک. مخالفان حزب سوسیالیست نیز از دولت خواست برای برگزاری یک رای.

به طور جداگانه یک مقام دولتی گفت اپل بود که قصد تغییر تنظیمات حریم خصوصی خود گوشی به سازگار ساختن آنها با دولت فرانسه برنامه تایید وی توسط روزنامه Les Echos.

در یک جلسه پشت درهای بسته روز دوشنبه دیجیتال, وزیر امور Cedric O گفت: اعضای مجلس سنا که اپل تا کنون بود مقاومت در برابر فرانسه خواستار ایجاد آینده برنامه قابل تشخیص از طریق بلوتوث حتی زمانی که آن فعال نیست.

وزیر گفت: سنا که اگر اپل برداشته فنی آن موانع توسعه از برنامه او امیدوار این می تواند راه اندازی در مه 11, Cedric O را به رویترز گفت در روز سه شنبه.

اپل کاهش یافته است به نظر.

دو رقیب برنامه پروژه های پدید آمده در هفته های اخیر. آلمانی-led ابتکار به نام پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) و حمایت دولت فرانسه.

از سوی دیگر یک غیر متمرکز تماس با ردیابی پروتکل به نام DP-3T پیشگام توسط سوئیس محققان این است که تراز وسط قرار دارد با یک تکنولوژی اتحاد بین اپل و گوگل است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>