فرانسوی, مستند می آید را به زور در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس مرگبار

صادر شده در: اصلاح شده با:

سخت 15 روزه مستند نیاز به بسیاری از افراد در فرانسه باقی می ماند و در خانه را به اثر در ظهر سه شنبه منع همه اما ضروری گردش در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

تبلیغات

دولت فرانسه گفته است ده ها هزار نفر از پلیس خواهد گشت زنی در خیابان و صدور جریمه از 38 تا 135 یورو برای مردم بدون یک اعلامیه نوشته شده توجیه دلایل خود را برای بودن.

فرانسه آخرین کشور به اعمال محدودیت های شدیدی بر زندگی صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان است. رهبران اروپایی همچنین طرح ممنوعیت غیر ضروری سفر به قاره, در روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن هزاران طرح میتوانست به جامعه و کتک اقتصاد.

با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توصیف نبرد در برابر COVID-19 به عنوان یک “جنگ” دولت ها در سراسر جهان در حال تقلا برای حفظ امن عمومی با اقدامات به ندرت دیده می شود در زمان صلح و کوبیدن مرزهای بسته و شهروندان را وادار به ماندن در خانه.

COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از 7000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 2,100 در ایتالیا بدترین آمار کشور در خارج از چین و بیش از 180,000 موارد ثبت شده در 145 کشور جهان است.

پاریس مهاجرت

در صبح روز سه شنبه پاریسی thronged این شهر ایستگاه های راه آهن و در زمان به بزرگراه به فرار از پایتخت فرانسه قبل از ظهر مستند مهلت.

پاریس مهاجرت درو ترس از استانی فرانسه که در آن بسیاری از ترس است که شهرستان ساکنان به ارمغان بیاورد ویروس با آنها و سرعت بخشیدن به گسترش آن.

وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: دولت به هیچ وجه قصد جلوگیری از رفت و آمد مردم به خوابگاه های ثانویه اما گفت: محدودیت های دقیق در زندگی عمومی اعمال را در ساحل به عنوان آنها را در این شهرستان است.

اکثر مغازه ها و رستوران ها و مکان های توریستی در جهان بیشترین بازدید کشور در حال حاضر در توقیف است, اما در برخی از مناطق از جان گذشته خریداران شلوغ سوپر مارکت ها قبل از قوانین جدید اثر صورت گرفت.

حدود 100.000 پلیس و ژاندارم خواهد بود در خیابان به اجرا درآوردن این مستند پس از پاکسازی هشدار داد نقض خواهد بود.

مستند عبور

مردم اجازه خواهد داشت به مرحله خارج برای فعالیت های ضروری مانند خرید مواد غذایی, راه رفتن سگ خود را و یا به دنبال کمک های پزشکی اما باید امضا فرم توضیح که در آن آنها را به عهده دارد و به همین دلیل است.

این فرم را می توان دریافت در اینجا. در غیاب یک پرینتر یک سند نوشته شده پذیرفته می شود به عنوان طولانی به عنوان آن است که مورخ و ایالات متحده نام و نام خانوادگی و آدرس و تاریخ تولد و دلیل برای سفر.

رفت و آمد به محل کار مجاز است تا زمانی که این کار ضروری است و نمی تواند از خانه انجام می شود.

مرز تعطیلی

“ما در حال جنگ بهداشت عمومی جنگ قطعا. ما در حال مبارزه و نه در برابر یک ارتش یا ملت دیگری. اما دشمن وجود دارد و نامرئی گریزان و در حرکت” پاکسازی گفت: در حزن انگیز نشانی در روز دوشنبه.

با کشورهای اروپایی در حال حاضر با بستن مرزهای خود را رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: او را از رهبران بلوک ویزای شنگن-رایگان مرز منطقه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به این منطقه است.

این مساله ممنوعیت های ورودی به ایالات متحده سفر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پولادین ملت برای مبارزه با ویروس است که به او هشدار می توانید از آخرین ماه.

رئیس سازمان بهداشت جهانی به نام روز شنبه برای هر مشکوک coronavirus مورد آزمایش می شود چیزی که ارسال خواهد شناخته شده چوب خط حساب کردن از بیمار آسمان موشک.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش را با چشم بسته” Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت. “تست. آزمون هر مورد مشکوک به.”

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>