فرانسه تصویب شد €110 میلیارد دلار بودجه اضطراری

صادر شده در: بروز رسانی:

در واکنش به یک “اقتصادی اضطراری” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس و همزمان مستند اقدامات مجلس ملی فرانسه در یک شبه رای اواخر جمعه به شنبه اولیه تایید €110 میلیارد دلار بودجه اضطراری. سنا می رود که رای به لایحه بودجه سه شنبه.

تبلیغات

در دوم مالی متمم لایحه پس از coronavirus بحران آغاز شد فرانسه در مجلس تصویب €110 میلیارد بودجه طرح که شامل پاداش برای کارکنان پزشکی, بودجه برای کمک به مبارزه کارگران و خانواده و کمک به کسب و کار استراتژیک از جمله صنایع از جمله حمل و نقل هوایی و خودروسازی.

اعضای مرکز-راست حزب جمهوری خواه و حزب سوسیالیست هر دو در مخالفت با تصویب این متن بر خلاف فرانسه از چپ کمونیست و فرانسه Unbowed احزاب است.

چک سفید یا رشته های متصل?

فرانسوی احزاب سیاسی تقسیم می شوند در تولید درآمد برای تامین مالی جدید بسته با چپ و راست احزاب خواستار بازسازی یک همبستگی مالیات بر ثروت را به ثروتمندترین کمک می کند در حالی که دولت مخالف هرگونه افزایش مالیات در این مرحله است.

یکی دیگر از استخوان مشاجره است €20 میلیارد “recapitalisation” برنامه ریزی برای کمک به شرکت های سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در حمل و نقل هوایی و خودرو بخش است. گروه های مخالف خواسته اند برای توضیحات بیشتر و گروه های زیست محیطی در حال محکوم کردن “چک به آلوده” با هیچ شرایط متصل شده است.

“آن را نمی خواهد یک چک سفید,” وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire وعده مجلس اضافه کرد که هر گونه افزایش سرمایه و یا به احتمال زیاد موقت ملی اقدامات خواهد بود “رقابتی” و بر اساس “بلند پروازانه سیاست های زیست محیطی”.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>