نظامی فرانسه خریداری کلروکين از چین به عنوان Covid-19 ‘احتیاط’

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه نیروهای مسلح وزارت روز جمعه در گفت و گو با خریداری یک محموله از داروهای ضد مالاریا, داروی کلروکين از چین به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد آن می شود مورد تایید دارو برای coronavirus یک ایده را رد کرد و توسط بسیاری از کارشناسان است.

تبلیغات

وزارت امور خارجه بیانیه زیر ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان دادن بسته های مشخص شده به عنوان کلروکين به مقصد ،

“در مقابل پس زمینه قوی تنش در تأمین مواد دارویی نیروهای مسلح وزارت انجام یک خرید به عنوان یک اقدام احتیاطی” آن گفت: تایید که خرید شده بود از چین است.

گفت: آن را خریداری دارو آماده خواهد بود “اگر تا کنون کلروکين است مجاز توسط مقامات بهداشتی به عنوان مفید برای مبارزه با COVID-19” آن اضافه شده است.

شده است وجود دارد بحث مهیجی در فرانسه در اثر کلروکين در درمان coronavirus علت و پشتیبانی توسط پروفسور دیدیه Raoult برجسته اما بحث مارسی مبتنی بر دکتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و همچنین حمایت از ایده. اما فرانسه تنها مجاز استفاده از آن برای درمان بدترین ویروس موارد اخیر ما مطالعه مرتبط کلروکين به بالاتر مرگ و میر.

در این ویدئو در رسانه های اجتماعی یک صدا می توان گفت که این محموله به مقدار 70 kilogrammes شد و به مقصد ارتش مرکزی داروخانه. وزارت با این حال نمی تواند تایید کند که چه مقدار از این ماده وارد شد.

چهار سرباز فرانسوی مستقر در منطقه ساحل در غرب آفریقا در فرانسه ضد جهادی Barkhane نیروی مثبت آزمایش در اوایل این ماه برای کوروناویروس.

علاوه بر این نزدیک به نیمی از 2,300 ملوانان بودند که روی فرانسه ناو هواپیمابر شارل دوگل و حمایت از صنایع دستی هنگامی که یک coronavirus شیوع رخ داده در دریا آزمایش مثبت برای ویروس.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>