نظامی فرانسه برای حمایت از خدمات عمومی به عنوان کشور coronavirus تلفات افزایش می یابد

صادر شده در: بروز رسانی:

نظامی فرانسه را پشتیبانی خدمات عمومی تیره و تار توسط coronavirus اپیدمی رئیس امانوئل پاکسازی کرده است گفت: به عنوان کشور مرگ و میر در صدر 1,300.

تبلیغات

فرانسه مانند دیگر کشورها در حال حاضر اعمال شده در سراسر کشور ممنوعیت غیر ضروری جنبش و بسته مدارس و رستوران ها در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

عملیات نظامی به نام “انعطاف پذیری” را تمرکز بر روی “کمک و حمایت از مردم و همچنین کمک به خدمات عمومی در صورت بیماری همه گیر در سرزمین اصلی فرانسه و خارج از کشور”, پاکسازی کردند.

“وحدت و شجاعت را به ما اجازه می دهد برای غلبه بر این ما تنها در آغاز, اما ما را نگه” پاکسازی اضافه اعلام کرد که فرانسه “در جنگ”.

وی پس از بازدید یک نظامی بیمارستان صحرایی راه اندازی توسط ارتش در شرق مولوز منطقه است که به شدت ضربه توسط coronavirus.

“تمام ملت است بسیج” در مبارزه با این بیماری گفت: نقاب پاکسازی که او نیز وعده سرمایه گذاری بیشتر برای بیمارستان است.

پاریس برای کاهش, مترو, قطار, خدمات

مقامات روز سه شنبه گفتند که پاریس نیز قطع مترو و قطار خدمات به حداقل در پایتخت و حومه آن و دو از آن فرودگاه به عنوان کشور گسترش مستند اقدامات است.

اپراتورها گفت: هدف این بود که فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن قطار در حال اجرا برای سلامت کارگران و دیگران که نیاز به رسیدن به محل کار طی coronavirus بحران است.

پلیس در حال انجام چک در ایستگاه برای جلوگیری از سفر غیر ضروری و نه حداقل با مردم امیدوار به فرار از زندان در شهرستانها بزرگ است.

فرانسه اصلی داخلی فرودگاه را بسته

همچنین چهار شنبه, پاریس, فرودگاه اپراتور ADP گفت: این امر به طور موقت تعطیل فرودگاه اورلی اصلی داخلی اقدام به پروازهای تجاری به دلیل “قابل توجه و ناگهانی” رها کردن در ترافیک مسافری به دلیل coronavirus محدودیت های مسافرتی.

“دیروز ترافیک مسافر در اورلی پایین بود 92 درصد و پایین 89 درصد در شارل دوگل” اصلی پاریس بین المللی ایرانیان, ADP مدیر عامل ادوارد آرک به خبرنگاران گفت.

این گروه در حال حاضر بسته چند ترمینال در فرودگاه به خطوط هوایی کاهش پروازها.

فرانسه گزارش کرده است 1,331 رسمی coronavirus مرگ و میر پس از اولین مورد گزارش شده در ژانویه. بیش از 11500 نفر مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت اعلام خواهد شد طی روزهای آینده برای چه مدت در این کشور مستند اقدامات ادامه خواهد داد سخنگوی Sibeth Ndiaye گفت.

(AFP)

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>