نمایندگان پارلمان فرانسه شروع بحث به شدت مورد بحث بازنشستگی اصلاحات لایحه

صادر شده در: Modified:

در این نبرد بیش از دولت فرانسه حقوق بازنشستگی اصلاحات نقل مکان کرد و از خیابان به مجلس در روز دوشنبه با مخالفان تعهد به اژدر تعمیرات اساسی که موجب هفته از اعتصاب و تظاهرات.

تبلیغات

چپ کارگری هستند تا در آغوش رئیس جمهور بیش از امانوئل پاکسازی پیشنهاد به فیوز فرانسه 42 مختلف بازنشستگی طرح به یک امتیاز بر اساس سیستم.

کارگران حمل و نقل عمومی راه می رفت خاموش این کار را برای یک ماه و نیم در ماه دسامبر و ژانویه باعث سفر بدبختی برای میلیون ها نفر به خصوص در پاریس منطقه است.

دولت معتقد است که تغییرات لازم برای ایجاد سیستم عادلانه تر برای همه, اما منتقدان می گویند که آنها را مجبور اکثر مردم فرانسه به کار دیگر برای کوچکتر پرداخت.

رهبران کارگری به نام برای تمدید اعتصاب در روز دوشنبه همزمان با شروع از دو هفته از مجلس بحث.

اما وجود دارد فقط جزئی از اختلال در پاریس مترو و قطار منطقه ای در حال اجرا بودند به صورت عادی.

شروع بحث می آید به عنوان پاکسازی را میانه رو حزب قرقره از یک رسوایی جنسی که سرنگون نامزد خود را برای شهردار پاریس در ماه آینده انتخابات شهرداری بنیامین Griveaux.

Griveaux نزدیک پاکسازی متحد سابق و سخنگوی دولت از جیبش در حال اجرا بیش از یک ویدیو به بیرون درز نشان دادن یک مرد به عنوان 42 ساله سیاستمدار ،

او را به جای دولت در انتخاب وزیر بهداشت اگنس Buzyn یکی از برجسته ترین مدافعان حقوق بازنشستگی که در حال حاضر خواهد شد سازی از طریق مجلس توسط او جانشین اولیور Véran.

41,000 اصلاحات

با دولت امتناع از بازگشت در یکی از پاکسازی امضا اصلاحات مخالفت نمایندگان مجلس پا به نزاع امید به از خط خارج شدن این لایحه توسط tabling یک رکورد 41,000 اصلاحات.

“این طرح بوده است نه فکر کردن به درستی. آن را نمی کند حفاظت از آینده ما سیستم بازنشستگی و… در بالای آن است که این اصلاحات ناعادلانه است” Olivier Faure, دبیر اول حزب سوسیالیست فرانسه گفت اینتر.

پاکسازی را میانه رو جمهوری در حرکت (LREM) حزب با هدف دریافت صورتحساب از طریق مجلس قبل از ماه آینده انتخابات شهرداری.

در حالی که حزب اتحاد راحت اکثریت در مجلس, برخی LREM قانونگذاران پیشنهاد کرده اند این قانون ممکن است مجبور می شود از طریق اجرایی فرمان اگر مخالفان در تلاش برای آن را نگه دارید تا به طور نامحدود.

اما برای انجام این کار می بینید که دولت متهم به محدود کردن بحث دموکراتیک در یکی از بحث انگیزترین مسائل پاکسازی ریاست جمهوری.

اصلاحات را در دور رفت و برگشت جداگانه طرح بازنشستگی برخی از قدمت صدها سال است که پیشنهاد بازنشستگی و مزایای دیگر به بخش عمومی کارگران و همچنین وکلا و فیزیوتراپیست ها و حتی اپرای پاریس کارکنان.

دهها هزار نفر از مردم از جمله تعداد زیادی از معلمان و پزشکان در زمان بخشی در هفت روز جداگانه از سراسر کشور تظاهرات در دسامبر و ژانویه.

دولت معتقد است که فرانسه که بازنشسته زودتر از بسیاری از اروپایی ها نیاز به کار طولانی به نگه داشتن سیستم بازنشستگی شناور در زمانی که مردم زندگی می کنند ،

مخالفان می گویند این طرح به زور مردم را به سرمایه گذاری در خصوصی ما به سبک برنامه های بازنشستگی و متهم به پاکسازی سابق سرمایه گذاری در بانک از نورد کردن فرش قرمز برای دارایی های خارجی مدیران مثل ما سرمایه گذاری غول بلکراک.

هفته گذشته ده ها تن از فعالان هجوم بلکراک پاریس دفاتر و اسپری رنگ دیوارها و فرش با anticapitalist و محیط زیست شعارهای — چنین حادثه دوم در سایت پس از بازنشستگی نبرد آغاز شد.

BlackRock را رد کرده است در تلاش برای نفوذ در اصلاحات.
 

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>