فرانسوی المپیک در سوء استفاده جنسی رسوایی: “ما می خواهیم قربانیان به صحبت کردن’

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه وزیر ورزش روز جمعه اعلام کرد برای اولین بار از یک قایق از اقدامات با هدف مبارزه با سوء استفاده جنسی در ورزش است. فرانسه 24 خواست قهرمان ملی Ayodelé Ikuesan آنچه که او فکر می کند که باید انجام شود برای رسیدگی به این معضل است.

تبلیغات

وزیر ورزش رکسانا Maracineanu شده است در این حمله پس از اسکیت بازان شروع با طلای المپیک مدال سارا Aaronson رفت و عمومی در اوایل سال جاری گفت: آنها شده بود مورد آزار جنسی به افراد زیر سن قانونی.

برگزاری کنوانسیون ملی در مورد این موضوع در جمعه Maracineanu گفت: او را معرفی سخت تر چک دو میلیون داوطلب که اجرا فرانسوی آماتور ورزش به عنوان بخشی از یک کمپین در برابر سوء استفاده جنسی.

“سیستم ما شده است ناقص برای بیش از حد طولانی در تمام سطوح. بیایید صبر کنید, بیایید قانون در حال حاضر” وزیر گفت: نمایندگان جمع آوری شده در پاریس قبل از سرزنش فدراسیون های ورزشی که موفق به نشان می دهد تا برای این رویداد.

Maracineanu که برنامه ای برای ارائه جزئیات نقشه راه در ماه مه نیز گفت: او دو برابر شدن کارکنان از وزرا گوش دادن واحد که در آن قربانیان یا دیگران می تواند گزارش مشکلات.

فرانسوی, ورزشي, شده لرزاند پس Aaronson 10-زمان ملی اسکیت قهرمان یک کتاب منتشر شد در ماه ژانویه است که در آن او او را متهم مربی سابق تجاوز به او در اوایل 1990s زمانی که او در سن 15 تا 17.

در همان روز Aaronson منتشر شد کتاب ورزشی روزانه l’equipe زد طولانی گزارش به سوء استفاده جنسی در اسکیت, شنا و تنیس.

“من هرگز تصور نمی کرد که من صحبت کردن بدون شرم” Abitabol گفت: پرداختن به کنوانسیون پاریس ، “شرم تبدیل به غرور آن را بزرگترین پیروزی من, مدال طلای المپیک,” او اضافه شده است.

فرانسه 24 خواست قهرمان ملی Ayodelé Ikuesan چه اقدامات او فکر می کند نیاز به ریشه کن کردن سوء استفاده جنسی از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>