باز فرانسوی به فدرر تنها دادگاه رس ظاهر در سال 2020


راجر فدرر را خود را تنها به ظاهر در خاک رس در این فصل در Roland Garros خود عامل به رویترز گفت.

سوئیس قلم کل دادگاه رس نجومی در سال 2017 و 2018 و سال گذشته در بازی تنها دو مسابقات در سطح قبل از ورود به پاریس برای باز فرانسوی.

Roger Federer.

راجر فدرر.اعتبار:AAP

این گمان وجود دارد که فدرر را شامل مادرید و رم کارشناسی ارشد خود را در کوتاه برنامه برای سال 2020 اما خود عامل تونی Godsick گفت که چنین نیست.

“خود را به عنوان برنامه متحده او قصد دارد در بازی فقط Roland Garros” Godsick و گفتگو کرد.

تبلیغات

38-سال-بوده است با کاهش در تعدادی از مسابقات که بیش از چند سال گذشته در تلاش برای طولانی تر کردن کار خود را.

بر خلاف اصلی خود را رقیب فدرر که در گذشته از 20 گرند اسلم عناوین در سال 2018 در ملبورن پارک تصمیم گرفتند از افتتاحیه ATP جام ملت های آسیا در استرالیا به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را قبل از راه اندازی خود را در 22 فصل در تور است.

او وارد در استرالیا باز داشتن بازی رقابتی بازی پس از ATP نهایی در ماه نوامبر است اما هنوز هم از آن ساخته شده به مرحله نیمه نهایی که در آن او به قهرمان احتمالی نواک جوکوویچ.

فدرر که برنده باز فرانسوی تنها یک بار در سال 2009 خواهد رسید به خوبی استراحت برای این سال انتخاباتی در Roland Garros آغاز می شود که در آوریل 24.

میامی کارشناسی ارشد سخت-دادگاه مسابقات آغاز می شود که در 25 مارس گذشته در برنامه قبل از گرند اسلم.

سوئیس را دفاع از عنوان خود در Dubai Duty Free tennis championships هفته آینده قبل از بازی در ماه آینده BNP Paribas Open در کالیفرنیا است.

در حالی که فدرر رفته هفت راست گراند اسلم بدون اضافه کردن به مجموعه خود را به سوئیس گفت: در ملبورن او هنوز فکر می کند او می تواند برنده ،

“بله من معتقدم که گفت:” فدرر.

“من فکر می کنم با داشتن سال است که من تا به حال در سال گذشته نیز با آنچه من در بازی چگونه بازی می کنم احساس می کنم که آره.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>