پارلمان فرانسه اعلام اورژانس بهداشت برای مبارزه با بیماری همه گیر

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه دو اتاق مجلس روز یکشنبه اعلام کرد یک بهداشت و درمان اضطراری در کشور برای مقابله با گسترش coronavirus دادن دولت قدرت بیشتری برای مبارزه با بیماری همه گیر.

تبلیغات

متن اول توافق توسط مجلس سنا تصویب نهایی آن قانونی مانع بعد در شب هنگامی که آن را تصویب شده توسط مجلس شورای ملی توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حزب حاکم.

این قانون همچنین اجازه می دهد تا دولت را به اتخاذ اقدامات برای حمایت از شرکت ها و پشت کردن تصمیم خود برای به تاخیر انداختن دور دوم انتخابات شهرداری ها به ماه ژوئن در آخرین.

این متن بر اساس قانون پس از توافق 2015 حملات تروریستی در فرانسه اعلام “وضعیت اضطراری برای بهداشت” در امتداد خطوط از یک وضعیت اضطراری اعلام کرد در طول یک تهدید برای امنیت ملی است.

اورژانس طول می کشد دو ماه بعد از تصویب آن و تجدید پذیر است.

فرانسه از روز سه شنبه در سراسر کشور مستند با تنها ضروری در سفرهای خارج از خانه مجاز به نبرد coronavirus که در حال حاضر کشته 674 و آلوده هزاران نفر دیگر در کشور است.

تنها تعداد انگشت شماری از قانونگذاران از لحاظ جسمی در حال حاضر به تصویب این قانون با رای گیری توسط پروکسی در خط با اجتماعی فاصله قوانین در حال حاضر در نیروی مبارزه با کروناویروس.

تصویب این متن توسط سنا که در کنترل مخالفان بود مانع توسط کشمکش بین دو اتاق با احزاب جناح راست از ترس تخلفات در آزادی های مدنی.

“ما در توافق در همه نقاط” گفت: Bruno Retailleau رهبر اپوزیسیون جمهوری خواهان در سنا است. “اما ما در حال رای گیری برای آن را به عنوان ما نمی خواهید به نگه دارید تا عمل دولت.”

این لایحه در مجلس سنا با از دست نشان می دهد.

پس از آن بود گذشت در نزدیکی خلوت ملی مجلس با قانونگذاران در حال حاضر تنها به نمایندگی از جناح و اعلام پروکسی رای گیری در یک روش مورد توافق توسط سخنران ریچارد فران.

در همین حال فرانسه مدنی امنیتی مدیر کل آلن Thirion گفت که پلیس رزرو کرده بود مردم در 91,824 موارد نقض مستند رژیم یک گناه مجازات جریمه نقدی حداقل 135 یورو ($145).

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>