فرانسه PM گسترش coronavirus مستند تا 15 آوریل

صادر شده در: Modified:

نخست وزیر فرانسه Édouard Philippe روز جمعه اعلام کرد یک فرمت از سراسر کشور مستند در تلاش برای جلوگیری از یک افزایش در coronavirus موارد در سراسر فرانسه است.

تبلیغات

فرانسه ب. ظ گفت: در یک سخنرانی که دولت تا به حال تصمیم به گسترش این کشور coronavirus مستند تا 15 آوریل است.

“پس از این 10 روز اول از سلول روشن است که ما فقط در زمان شروع این بیماری همه گیر موج. آن غوطه شرقی فرانسه و در حال حاضر آن است که پس از رسیدن در منطقه پاریس و شمال فرانسه گفت:” فیلیپ.

به این دلیل او گفت: مدت حبس آغاز شد که در 17 مارس خواهد بود و تمدید از شنبه هفته آینده و اضافه شده است که همان قوانین اعمال می شود. این فرمت نیز به گسترده کسب و کار تعطیل.

فیلیپ گفت که در این دوره تنها می تواند تمدید دوباره اگر وضعیت سلامت آن مورد نیاز است.

فرانسه گزارش کرده است نزدیک به 1700 در مرگ و میر افراد مبتلا به این ویروس در بیمارستان پنجم-بیشترین تعداد از هر کشور در سراسر جهان. در میان اخیر مرگ و میر این بود که از 16 سال فرانسه جوانترین coronavirus قربانی به تاریخ.

کشور برخی 14,000 coronavirus بیماران در بیمارستان با 548 قرار داده شده در بخش مراقبت های ویژه فقط پنج شنبه. بیش از 3300 در شرایط بحرانی هستند.

داشتن آغاز شده در این کشور شرق این بیماری همه گیر در حال حاضر در شمالی, Hautes-de-فرانسه گسترده تر منطقه پاریس و مناطق دیگر با “بسیار بالا افزایش قرار می دهد که کل سیستم بهداشت و درمان کل بیمارستان, سیستم, تحت, فشار زیادی,” فیلیپ گفت: پس از جلسه کابینه برگزار شده توسط ویدئو کنفرانس.

“ماندن در خانه’

روز پنج شنبه دولت با استفاده از سرعت بالا قطار TGV به تخلیه 20 نفر از آلزاس منطقه هم مرز آلمان و سوئیس برای کمک به تسکین نامعقول امکانات وجود دارد.

یکی دیگر از 48 نفر خواهد بود تخلیه از شرق بیش از آخر هفته.

این Île-de-France منطقه در اطراف پاریس است که به طور فزاینده ای تحت فشار با 1,300 از آن از 1500 تخت های مراقبت ويژه محفوظ coronavirus بیماران در حال حاضر اشغال شده است.

“ما در حال پر کردن فضا به حداکثر به جای به عنوان بسیاری از بخش مراقبت های بیماران که ممکن است” گفت: Bruno Riou مدیر پزشکی در AP-HP بیمارستان گروه است که در خدمت سرمایه منطقه است.

“ما هنوز به اوج اپیدمی ما باید برای پیدا کردن راه حل” گفت: فرانسه اینتر پیشنهاد تخلیه ممکن است مورد نیاز به بیماران را از پاریس به بیمارستان در کمتر مناطق آسیب دیده.

پلیس فرانسه صادر کرده اند بیش از 225,000 جریمه برای نقض مستند قوانین تا کنون پلیس وزیر کریستف Castaner گفت: پنج شنبه.

فیلیپ در روز جمعه گفت که مستند اقدامات به طور کلی مورد احترام اما کسانی که در نقض “به شدت مجازات خواهد شد که این نگرانی سلامت همه ما و به خصوص ترین شکننده”.

شروع جمعه برج ایفل خواهد پرداخت روزانه بیعت با نور خاص نشان می دهد املا “Merci” به فرانسه بهداشت و درمان کارگران و یادآوری بقیه جمعیت به “اقامت در خانه”.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>