فرانسه سیاستمداران ما را متهم به خرید چینی, ماسک صورت محدود برای فرانسه

صادر شده در: بروز رسانی:

تعدادی از سیاستمداران این هفته را متهم کرد که ما از خرید تا, چینی, ماسک صورت که قبلا به سفارش فرانسه برای مقابله با کروناویروس بحران است. اما یک مقام ارشد رسمی ایالات متحده در روز پنج شنبه را تکذیب کرد, گزارش, حفظ آنها “کاملا نادرست”.

تبلیغات

رهبر Ile-de-France منطقه که شامل پاریس است و در میان بدترین متاثر از شیوع کروناویروس متهم ناشناس آمریکایی ها در این هفته از موجد خسارت در نقد به امن ماسک صورت محموله در حال حاضر وعده داده شده به خریداران.

“ما از دست سفارش به آمریکایی ها که بیشتر توپ زدن ما در حمل و نقل است که ما تا به حال به انتظارنشسته بودند” گفت: Valérie Pécresse رئیس جمهوری فرانسه پرجمعیت ترین منطقه است.

Pecresse ادعا کرد که در حالی که فرانسه می پردازد و در تحویل برای چنین لوازم – بسیار مهم در مبارزه جهانی علیه بیماری همه گیر — “آمریکایی پرداخت نقدی” بدون آزار به دیدن کالا.

آنها “فقط به دنبال انجام کسب و کار” در حالی که تمام جهان در حالت پریشانی او گفت LCI تلویزیون.

آمریکایی ها پرداخت در صف مقابل ‘نقدی’

مشابه اتهام ساخته شده بود توسط رهبر Grand Est منطقه در شمال شرقی فرانسه.

روز پنج شنبه یک planeload از چینی ساخته شده ماسک صورت خریداری شد و در سمت راست جاده اسفالته دارای سنگفرش فقط به عنوان مقدار مورد نیاز محافظ دنده بود در مورد تنظیم کردن برای فرانسه ژان Rottner سر از فرانسه در بدترین آسیب دیده منطقه شرقی گفت: یک ایستگاه رادیویی است.

“ما در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از این ماسک می رسند می گوید:” Rottner سرزنش رقابت ناعادلانه برای به تاخیر می اندازد. “آمریکایی ها پرداخت سه یا چهار برابر این مبلغ به ما پرداخت و در نقد” او نگهداری می شود.

اما یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی را رد کرد به گزارش خبرگزاری فرانسه گزارش داد پنج شنبه. “دولت ایالات متحده است و نه خریداری هر ماسک در نظر گرفته شده برای تحویل از چین به فرانسه. به گزارش خلاف به طور کامل نادرست” گفت: این مقام که نبود نام در این گزارش.

فرانسه اتهامات از ما خوراکی ماسک آمد به عنوان برگ برنده دولت مجموعه نگاه به عقب البته روز جمعه در استفاده از صورت حمایت. آمریکایی ها در حال حاضر خواست به استفاده از ماسک در خارج از منزل برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس زیر متضاد مشاوره از مقامات بهداشت و سیاستمداران است.

جدید “طلای سفید”

شدید رقابت های بین المللی برای به دست آوردن ماسک صورت تبدیل این محصولات به طلای سفید در coronavirus سن.

دولت فرانسه دستور داده است تا 1.5 میلیون ماسک صورت از چین و محفوظ است تمام سهام برای کارکنان پزشکی.

مقامات همچنین ترک خوردگی پایین در بازار در حال حاضر اقلام گرانبها پس از آنها وارد در کشور است. ماسک صورت سهام ورود در فرودگاه در حال حاضر دریافت اسکورت پلیس به نقاط تحویل. “ما اتومبیل های اطراف کاروان با رئیس عملیات در بازگشت به مطمئن شوید که هیچ کس می توانید در. هدف این است که cataract نیست به سرقت رفته است که آنها نمی کمین و یا هر چیزی” یک مقام امنیتی گارد ایستاده در باند فرودگاه گفت: فرانسه 24.

فرانسه تنها چهار شرکت است که ساخت ماسک و آنها در حال حاضر در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز محافظت شده توسط مقامات امنیتی. آنها باید افزایش تولید از 15 میلیون ماسک در هر ماه به 40 میلیون. اما هنوز هم فقط کسری از 40 میلیون ماسک که مقامات بهداشت عمومی می گویند فرانسه در حال حاضر نیاز به در هر هفته برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

گزارش ‘در مورد’ می گوید: کانادا ترودو

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در پنجشنبه خواسته مقامات به نگاه به ادعاهای مشابهی که ماسک بودند که منحرف و دور از کشور خود خواستار چنین گزارش “مورد”.

“ما نیاز به مطمئن شوید که تجهیزات است که به مقصد کانادا می شود و باقی می ماند در کانادا و من خواسته ام وزیران برای پیگیری این خاص گزارش,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

اتاوا به رسمیت شناخته شده است که ذخایر خود را از محافظ تجهیزات پزشکی به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا به عنوان آن به نظر می رسد به مراقبت از یک خروش از بيماران آلوده به سرعت گسترش ویروس.

کانادا اختصاص داده شده می تواند 2 میلیارد دلار (US$1.4 میلیارد دلار) برای خرید تجهیزات پزشکی در حالی که درخواست شرکت های محلی به محوری خطوط مونتاژ به ماسک پزشکی scrubs و هواکش.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>