صادر شده در: اصلاح:

رقبای از سراسر فرانسه را در طیف سیاسی پیوست و در گروه کر از زنگ و ترس جمعه و هشدار داد که دموکراسی در خطر است پس از یک آنلاین نشت از تصاویر جنسی led دیپلم از فرانسه رهبر امانوئل پاکسازی به جلو و خارج از مسابقه برای تبدیل شدن به شهردار پاریس.

تبلیغات

سریع عبارات در حمایت از بنیامین Griveaux حتی از رقبای سیاسی بودند قابل توجه یادآور دیرینه و به طور گسترده ای برگزار شد مشاهده در فرانسه است که خدمتگزاران’ زندگی خصوصی تا حد زیادی از حد.

یک عملکرد هنرمند مسئولیت ارسال جنسی صریح, فیلم ها که ظاهرا باعث Griveaux به پایان پیشنهاد خود را برای تالار شهر پاریس.

سیاستمداران هشدار داده است که مردم دیگر نمی خواهد می خواهید به ایستادگی برای انتخاب دفتر اگر آنها را اجرا خطر از امور خصوصی شدن عمومی و نشت صریح مواد را Griveaux از انتخابات شهرداری ها یک تهدید بود به فرانسه افتخار سنت های دموکراتیک.

“ما در حال تلاش برای انتخاب پرستاران گفت: Sebastien Chenu سخنگوی راست ملی تجمع حزب به طور معمول بی رحم سیاسی حریف از Griveaux را به میانه اردوگاه. Chenu صحبت شد در BFM-تلویزیون.

در سمت چپ نامزد سابق ریاست جمهوری Jean-Luc Melenchon همچنین ابراز حمایت کرد و گفت Griveaux قربانی نمره-اقامت و فرانسه زندگی عمومی باید تبدیل به طعمه برای مخفی.

“انتشار تصاویر صمیمی برای نابود کردن دشمن است که نفرت انگیز” Melenchon توییتی.

نماینده مجلس Cedric Villani که از تقسیم Griveaux را به ایستادگی در برابر او را در پاریس هشدار داد در یک صدای جیر جیر که رقیب خود را قربانی یک حمله که مطرح “یک تهدید جدی برای دموکراسی ما.”

Griveaux قبلا به عنوان سخنگوی پاکسازی دولت. ناگهانی خود را خروج از مسابقه شهرداری چپ پاکسازی را میانه رو حزب بدون یک نامزد در پایتخت فرانسه برای انتخابات شهرداری ها در ماه آینده.

یک گریم رو Griveaux اعلام کرد خروج خود را در صبح روز جمعه گفت او شده است می خواهم هدف “حملات ننگین” در اینترنت و رسانه های اجتماعی.

یک عملکرد هنرمند اشاره کرد خوفناک سیاسی به اتهام اقدامات بنا به گزارش مسئولیت پست.

روزنامه آزادی گفت: پیوتر Pavlensky به نام روزانه در پنج شنبه شب و گفت: او به دست آمده از یک منبع که نامش ذکر نشده تا به حال یک رابطه با Griveaux.

آزادی به نقل از Pavlensky عنوان کرد و گفت که او می خواست برای محکوم کردن Griveaux را “نفاق.”

“او کسی است که همیشه بازی کردن ارزش های خانوادگی که می گوید او می خواهد به شهردار خانواده و همیشه اشاره می کند به عنوان نمونه همسر و فرزندان خود را. اما او مخالف” آزادی به نقل از Pavlensky عنوان کرد و گفت.

پاریس ترین آرزو از فرانسه به شهرداری و سیاسی fiefdom شده است که در گذشته استفاده می شود به ویژه سابق رئیس جمهور فرانسه ژاک شیراک به عنوان یک سکوی پرشی برای بالاتر ،

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im