فرانسوی دادستان درخواست برای زمان زندان برای ex-PM Fillon بیش جعلی مشاغل

صادر شده در: Modified:

فرانسوی دادستان روز سه شنبه خواستار آن شدند که نخست وزیر سابق فرانسوا Fillon خدمت دو سال در زندان با یکی دیگر از سه حالت تعلیق اختلاس بیش همسرش مشکوک به جعلی کار خود را به عنوان معاون پارلمانی.

تبلیغات

این اتهامات که Fillon های مالی محافظه کارانه پرداخت می شود همسر خود را 613,000 یورو خالص ($700,000) در پول بیش از 15 سال برای ساختگی کار زدم frontrunner از نژاد برای ریاست جمهوری در سال 2017, تسهیل افزایش قدرت امانوئل پاکسازی.

به عنوان محاکمه دو هفته از 66 ساله سیاستمدار می رسد با نزدیک شدن دادستان خواسته پاریس دادگاه او را به پنج سال حبس با سه سال معلق و خود را ویلز متولد, همسر, پنه لوپه, 64 سه سال حبس تعلیقی.

آنها همچنین توصیه می شود که زن و شوهر جریمه 375,000 یورو است. این حکم تنها ممکن است اعلام کرد در چند ماه.

از اتهامات عنوان شده علیه این جفت ارز و یک سوم متهم مارک Joulaud که ایستاده بود در Fillon در مجلس زمانی که او یک وزیر کابینه و همچنین استخدام پنه لوپه به عنوان دستیار حمل یک مدت حداکثر 10 سال زندان.

این Fillons انکار pilfering خزانه دولت خود را برای غنی سازی شخصی اصرار دارد که پنه لوپه یک احتیاط شکل که دوری موردتوجه انجام کار واقعی برای سیاستمدار در روستایی Sarthe حوزه.

دفاع موفق به تولید مقدار شواهد مستند از تلاش های او در طول محاکمه اما احضار چند شاهد که مطمئن باشید او تا به حال نقش کلیدی دارد.

‘نقش اجتماعی’

“Penelopegate” به عنوان امر دوبله شد توسط رسانه ها باعث ناراحت عمده در طول هفته های پایانی سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری است.

Fillon که نوک به نفع خود سقوط کرد و در دور اول رای گیری در پی اتهامات – یک شکست تاریخی برای فرانسه حق است.

یک مبارز Fillon که تا به حال مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مرد از صداقت در یک آلوده سیاسی زمینه متعهد به استفاده از دادگاه برای روشن شدن خانواده اش نام.

پنه لوپه به دادگاه گفت او زمان زیادی را صرف مرتب سازی شوهرش, پست, حضور در رویدادهای عمومی خود را در نزدیکی روستایی مانور و جمع آوری اطلاعات برای سخنرانی های خود را.

اما برای محاکمه تلاش خود را به مبلغ بیش از “اجتماعی نقش (سیاستمدار) همسر است.”

در علاوه بر این به مجلس کار Fillon نیز به اتهام بیش از پرداخت به پنه لوپه از یک مجله متعلق به یک میلیاردر به دوست خود, مارک Ladreit د Lacharriere.

مورد درخشید نور در خویش و قوم پرستی شایع در, فرانسوی, سیاسی, کلاس یک مسئله در قلب 2018/2019 زرد “جلیقه” تظاهرات ضد دولتی.

در آینده به قدرت پاکسازی تصویب قانون ممنوعیت نمایندگان مجلس و وزرای دولت از به کارگیری اعضای خانواده خود را.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>