شمارش باز پروب بر روی اسکیت مربی متهم به تجاوز به نوجوان کارآموز

صادر شده در: Modified:

فرانسوی دادستان افتتاح رسیدگی به ادعای تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی از افراد زیر سن قانونی در پاتیناژ در روز سه شنبه به جزئیات جدیدی از اتهامات ساخته شده و 20 سال پیش در برابر مربی در قلب این مورد.

تبلیغات

پروب مورد ستایش قرار داد به عنوان یک “سیگنال قوی” توسط وزیر ورزش رکسانا Maracineanu و در آن “عبارت از قربانیان باید شنیده شود” را تمرکز بر ادعاهای ساخته شده توسط سابق مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز سارا Aaronson.

در زندگینامه های منتشر شده در هفته گذشته Aaronson متهم مربی ژیل Beyer از تجاوز چندین بار او را از سال 1990 تا 1992 زمانی که او بین سنین 15 و 17.

“او (Beyer) شروع به انجام کارهای وحشتناک و منجر به سوء استفاده جنسی و من raped در 15” گفت: Aaronson در حال حاضر 44 در یک مصاحبه تصویری با willid.

بررسی خواهد شد همچنین “تلاش برای شناسایی سایر قربانیان که دچار… جرائم از همان طبیعت” پاریس-بر اساس دادستان رمی Heitz گفت.

Aaronson ادعا همزمان با ورزش روزانه l’equipe انتشار یک تحقیق که در آن سه نفر دیگر از اسکیت بازان متهم Beyer و دو, دیگر مربیان, Jean-رولاند Racle و میشل Lotz از سوء استفاده و تجاوز جنسی زمانی که افراد زیر سن قانونی بودند.

بیشتر اتهامات زیر سن قانونی سوء استفاده جنسی پدید آمده از سابق شناگران و بازیکنان تنیس است.

روز جمعه 62 ساله Beyer اعتراف به داشتن بود “صمیمی” و “نامناسب” روابط با Aaronson گفتن AFP او “صمیمانه متاسفم”.

“من اذعان داشتن روابط صمیمی با او” Beyer در بیانیه ای گفت.

“اگر من خاطرات دقیق شرایطی متفاوت از او من آگاه هستم که با توجه به وظایف من و سن او در آن زمان این روابط نامناسب است.”

Racle را رد کرده است این اتهامات در حالی که Lotz اظهار نظر نیست.

وزیر ورزش Maracineanu به نام برای رئیس جمهور فرانسه, اسکیت روی یخ, فدراسیون, Didier Gailhaguet به استعفا کرد و گفت او “نمی تواند تبرئه خودش از او اخلاقی و مسئولیت شخصی”.

اما پس از یک جلسه در فدراسیون پاریس ستاد در روز سه شنبه Gailhaguet گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گام کردن تا زمانی که این تحقیقات تا به حال به این نتیجه رسیدند.

“من به عنوان رئیس فدراسیون را در انتظار نتیجه این بررسی قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد استعفای این وزیر ورزش خواسته برای” 66 ساله گفت.

قدرتمند شکل

Maracineanu سابق شنا, قهرمان جهان, آیا قدرت ندارد به گونی Gailhaguet اما رندانه است که این فدراسیون را وزارت امور خارجه تحریم اگر او باقی مانده است.

Gailhaguet است که با توجه به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه شده است با نفوذ ترین مرد در اسکیت روی یخ از آنجا که او اولین رئیس جمهور شد در سال 1998 چند سال پس از اتهام جرائم.

او ریاست فدراسیون تا کنون پس به غیر از سه سال وقفه در سال 2004 و 2007 که به دنبال یک قضاوت رسوایی در سال 2002 بازی های المپیک زمستانی در شهر سالت لیک.

او معلق بین المللی اسکیت اتحادیه برای سه سال از سال 2002 و بموقع داد تا به طور موقت ریاست فدراسیون فرانسه.

Gailhaguet الحاق به ریاست جمهوری باز درب برای Beyer به اتهام فرانسوی تیم ملی.

دو سال بعد یکی دیگر اسکیت باز ساخته شده شکایت علیه Beyer که به دنبال آن بود تا در سطح وزارت اما در عمل توسط دادستان.

گزارش این تحقیقات که دیده شده توسط AFP نشان می دهد که Gailhaguet شد آگاه از ماهیت اتهامات علیه Beyer.

در نامه ای خطاب به او و به تاریخ فوریه 8, 2000 پدر و مادر از یک اسکیت باز جوان طرح Beyer را نامناسب و رفتار خود را نسبت به پدر بود که در 17 طی یک اردوگاه آموزشی.

با توجه به نامه ای که مربوط به یک حادثه در جولای سال 1999 Beyer بود “تحت تاثیر الکل” هنگامی که او نشسته بر روی این تخت. پس از صحبت او گفت: او را ترک کند اما پرسید: اگر او می تواند او را بوسه. او کاهش یافته است.

“این امر می تواند مطلوب را ضروری … که این آقا هرگز دوباره می شود نزدیک به نوجوان اسکیت باز که افراد زیر سن قانونی” پدر و مادر گفت: در این نامه است.

بیر نظر نیست در آن ادعا می کند که تماس گرفته اند.

2000 پرسش رهبری وزارت ورزش برای حذف او را از ویژگی های نقش خود در این فدراسیون اما او همچنان یک مربی در سطح باشگاه برگزار شد و یک مقام اجرایی در فدراسیون تا سال 2018 است.

در روز سه شنبه, قهرمان سابق المپیک Gwendal Peizerat که برنده 2002 ice dance طلا با مارینا Anissina گفت: revelations شد “نوک کوه یخ”.

“ما در حال صحبت کردن در مورد تجاوز به عنف و آزار و اذیت … Didier Gailhaguet است نه اخلاقی به عنوان مثال ما باید با نشان دادن فرزندان ما” گفت: Peizerat که ناموفق به چالش کشیده Gailhaguet به عنوان اسکیت رئیس در انتخابات 2014.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر