فرانسوی دادستان محل اواز یا موسیقی دو فیلم رسوایی و تحت تحقیق رسمی

صادر شده در: Modified:

فرانسوی دادستان قرار داده شده پیوتر Pavlensky و الکساندرا د Taddeo زن و شوهر مظنون به انتشار یک نشاط تصویری به اتهام سابق شهرداری پاریس نامزد بنیامین Griveaux تحت تحقیق رسمی در روز سه شنبه.

تبلیغات

فرانسوی دادستان در اوایل روز سه شنبه قرار ده Taddeo, 29, تحت تحقیق رسمی برای تهاجم به حریم خصوصی و انتشار تصاویر از طبیعت جنسی بدون رضایت.

د Taddeo بود و گیرنده تصویری که باعث شد حزب بنیامین Griveaux به ناگهان بیرون از مسابقه برای شهردار پاریس در هفته گذشته. او در حال بررسی برای نشت از یک ویدئو فرستاده شده در سال 2018 که نشان داد یک مرد خود ارضائی همراه با نشاط پیام های متنی.

Pavlensky روسیه فعال بود که اعطا پناهندگی سیاسی در فرانسه در سال 2017 اذعان کرده برای آپلود تصاویر بر روی یک هدف ساخته شده وب سایت گفت: او می خواست به افشای “نفاق” از Griveaux یک ازدواج پدر سه.

Pavlensky, 35, نیز رو به رو اقدام قانونی بر این امر به پایان رسید که در مبارزات انتخاباتی سابق سخنگوی دولت – اول ارشد فرانسوی سیاستمدار به تعظیم از انتخابات بیش از یک رسوایی جنسی.

Pavlensky و د Taddeo گرفته شد به بازداشت در پاریس در روز شنبه و سوال برای دو روز. د Taddeo روز سه شنبه منتشر شد و دستور به خودداری از تماس با Pavlensky.

زن جوان یک دانشجوی حقوق که صحبت می کند چندین زبان از جمله روسی است به فکر داشتن سایر ویدئوها از Griveaux به گفته یک منبع نزدیک به تحقیقات.

او وکیل Noémie سعیدی-Cottier تایید کرد که مشتری او تا به حال موفق به دریافت پیام از Griveaux اما انکار کرد که او تا به حال نگه داشته و آنها را با توجه به استفاده از آنها را در برابر او.

“او را نگه داشته و آنها را به نگه داشتن آنها را” او گفت:, و اضافه کرد که او “نه پشت انتشار این تصاویر”.

Pavlensky بود که هنوز هم مورد سوال سهشنبه شب نیز در حال بررسی بیش از یک چاقو مبارزه در یک پارتی شب عید سال نو در پاریس.

Pavlensky بود قرار داده شده تحت تحقیق رسمی برای سال جدید این امر با توجه به وکیل.

این فعال سیاسی گفت: به عنوان او به سمت چپ دادگاه که او امیدوار است برای ادامه انتشار ویدئو از “کارمندان دولت و سیاستمداران نمایندگان از قدرت”.

نشت تصویری باعث ابراز همدردی برای Griveaux در فرانسه که در آن سیاستمداران و رسانه ها را رد کرد, رسوایی جنسی به عنوان امور خصوصی.

Pavlensky که عناوین جهانی در سال 2013 زمانی که او خود را از بیضه به میدان سرخ در مسکو به عنوان یک شکل از اعتراض سیاسی و گفته در هفته گذشته بود که او می خواست به افشای “نفاق” از 42 سال سیاستمداری که تا به حال ساخته شده و خانواده ها تم اصلی از مبارزات انتخاباتی خود.

فعال که دارای یک سابقه طولانی از رادیکال تظاهرات دریافت پناهندگی در فرانسه پس از سقوط ناپاک از مقامات روسی.

با فقط یک ماه تا انتخابات شهرداری سابق وزیر بهداشت اگنس Buzyn بود درهم را به جای او به عنوان پاریس شهرداری نامزد پاکسازی جمهوری در حرکت (LREM) ،

او چهره سفت چالش برای سرنگونی سوسیالیستی وقت Anne Hidalgo – Griveaux شد و در حال حاضر در حال اجرا در دور سوم قبل از تصویری پدید آمده است.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>