فرانسه تلویزیون فرانسه پخش عمومی آمده است در هیئت مدیره “یک جهان: با هم در خانه” را دو ساعته زنده ویژه خواهد بود که به میزبانی مشترک توسط لیدی گاگا, جیمی کیمل, Stephen Colbert و جیمی فالون در مارس 18.

قرار دادن با هم توسط شهروند جهانی برای حمایت از سازمان بهداشت جهانی طرح در طول بیماری همه گیر کوروناویروس “یک جهان با هم در خانه” خواهد شد به طور همزمان در ABC, CBS و NBC و همچنین به عنوان یک سراسیمگی از دیگر پخش و کابل شبکه و دیجیتال خدمات موسیقی, موسیقی.

در فرانسه یکی از کشورهایی است که سخت ترین ضربه گیر “یک جهان: با هم در خانه” را هوایی زنده پخش پربیننده ترین کانال France 2 که پاک کردن آن برنامه نویسی برای این مناسبت است. با توجه به تفاوت زمان نشان می دهد خواهد شد و جریان در pubcaster در وسط شب و آن را تکرار زیر شب.

فرانسه تلویزیون گفت: در یک نسخه که “یک جهان: با هم در خانه” خواهد بود “شب همبستگی متقابل کمک و اتحادیه های منحصر به فرد جهان ربانی, تشکر به زبان جهانی موسیقی” گفت: فرانسه تلویزیون در انتشار.

“که ما با یک بحران بهداشتی تبدیل شده است که جهانی, فرانسه, تلویزیون آرزو به ضمیمه خود را به این ابتکار منحصر به فرد” یک جهان با هم در ” یک رویداد تاریخی با هدف حمایت از رشته های پزشکی و افزایش بودجه برای سازمان بهداشت جهانی است.

لیدی گاگا همکاری در گزینش استعدادهای درخشان ترکیب که شامل پل مک کارتنی Elton John Stevie Wonder و John Legend. دل شکسته گفت: در طول یک پايه بلند كن بادي برای این رویداد در مارس 6 که او در حال حاضر کمک کرد مطرح 35 میلیون دلار برای سازمان بهداشت جهانی فقط در هفت روز است.

“یک جهان: با هم در خانه” نیز در جریان YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, آمازون نخست ویدئو موسیقی اپل و Tencent, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de