فرانسوی, پیست اسکی آنژو محیط زیست با استفاده از هلیکوپتر برای حمل و نقل برف

صادر شده در: تغییر یافته:

یک پیست اسکی خشمگین کرده است کارشناسان محیط زیست با استفاده از هلیکوپتر برای انتقال برف به آن دامنه های پایین تر پس از یک زمستان معتدل چپ آنها را عاری از چیزهای سفید.

تبلیغات

“با استفاده از هلیکوپتر برای آوردن برف به اسکی یک گزینه نیست” گفت: وزیر زیست محیطی انتقال Élisabeth برن در روز یکشنبه.

“این یک سوال از قرار دادن یک توقف سریع به آن است. آن را نمی ممکن است به تکرار چنین بسیار آلوده عملیات” یکی از به عهده مشاوران به خبرگزاری فرانسه گفت.

مقامات در Luchon-Superbagnères پیست اسکی در پیرنه تصمیم روز جمعه به نقل از برف بالاتر از کوه ها به پایین دامنه استفاده شده توسط مبتدیان و اسکی مدارس.

آن را در زمان دو ساعت و نیم به حمل و نقل برخی از 50 تن از برف در هزینه از بین €5,000 €6,000 گفت: Hervé Pouanu مدیر شورای محلی در جنوب فرانسه.

Pounau گفت: رفت و آمد مکرر رود به جبران حداقل ده برابر هزینه بهره برداری از کسب و کار که از دست داده اند از فقدان برف.

Pounau اذعان کرد این عملیات بود “بسیار سازگار با محیط زیست” اما توضیح داد که آن را یک “حرکت استثنایی”.

“ما به هیچ وجه قصد انجام آن را دوباره. ما نمی باید یک انتخاب در این زمان گفت:” Pounau اضافه کرد که این عملیات را قادر می سازد بین 50 و 80 نفر – رفت و آمد مکرر و کارکنان هتل به کار از طریق تعطیلات.

برای لحظه ای در حدود 40 درصد از منطقه اسکی باز است.

“ما قصد داریم برای پوشش کامل رفت و آمد مکرر در برف” گفت: Pounau. “در غیر این صورت ما را به بخش بزرگی از منطقه (…) به ما مبتدی دامنه و اسکی مدارس در شلوغ ترین در طول تعطیلات” Pounau اضافه شده است.

عمل می آید در میان اعتصاب توسط کارگران فصلی در اسکی در رشته کوه های آلپ و پیرنه بیش از نگرانی در مورد بیمه بیکاری اصلاحات.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>