فرانسوی, نوجوان قرار داده و تحت حفاظت پلیس پس از Instagram ضد اسلام بیهوده گویی

صادر شده در: اصلاح:

صریح, فرانسوی, نوجوان پرسیده است: یک polarising بحث بر سر آزادی بیان در این کشور پس از یک expletive-لادن Instagram بیهوده گویی در برابر اسلام است که او را مجبور به ماندن در خانه از مدرسه در ایمنی ترس.

تبلیغات

مورد 16 ساله میلا – دریافت کرده است که کشت و تهدید به مرگ برای فراخوانی اسلام “یک انت دین” – آمده است فقط در طول پنج سال بعد یک گروه از کاریکاتوریست فرانسوی از مجله شارلی ابدو ضرب گلوله کشته شدند جهادی توسط افراد مسلح پس از poking سرگرم کننده در حضرت محمد.

روز سه شنبه وزیر کشور کریستف Castaner اعلام کرد که این نوجوان که نام کامل بوده نکردن با رسانه ها و خانواده اش قرار داده شده بود تحت حفاظت پلیس.

جناح راست سیاستمداران باید دولت را متهم به عدم نمایش به اندازه کافی برای حمایت از نوجوانان در برابر آنچه به آنها تماس بگیرید “اسلامی” تهدید بیش از دو هفته گذشته.

در یک مصاحبه تلویزیونی دوشنبه, میلا گفت: او “پشیمانی” اظهارات او و در دفاع از حق خود به “مقدسات بی حرمتی”.

راست ملی تجمع مارین لوپن در پاسخ به tweeting: “این دختر جوان شجاع تر از کل طبقه سیاسی در قدرت بیش از 30 سال گذشته.”

سنا رهبر اپوزیسیون اصلی جمهوری خواهان, پارتی, Bruno Retailleau نیز صادر قوی دفاع از میلا در برابر “این اسلام سیاسی است که زیر پا گذاشتن ارزش های ما”.

اما برخی در سمت چپ مانند سوسیالیستی سابق ریاست جمهوری نامزد Segolene سلطنتی به نظر می رسد پاره بین تمایل به دفاع از نامحدود رایگان سخنرانی که برای کاریکاتوریست شارلی ابدو کشته و توبیخ و نوجوان برای او بیعار فوران.

در حالی که دفاع از میلا “در مجموع” آزادی انتقاد یک دین سلطنتی گفت که او باید نشان داده اند بیشتر “احترام و منش و دانش” و باید به “معیار آزادی بیان است.”

آزادی بیان?

وزیر دادگستری نیکول Belloubet اعلام کرد تهدید به مرگ دریافت شده توسط میلا شد “غیر قابل قبول در یک دموکراسی” اضافه شده اما اظهارات او در مورد اسلام شد “به وضوح نقض آزادی وجدان”.

Belloubet اظهارات باعث اعتراض از مخالفت با آمریکا رهبر در مجلس دامین آباد کالایی: “آن را به نام آزادی بیان!”

روابط عمومی کانون آغاز شد زمانی که Mila قابل توجه شکل با موهای کوتاه رنگ بنفش و, سوراخ کردن بدن, چشم های آبی زندگی می کنند جریان فیلم از خودش انجام آرایش خود را در Instagram در ژانویه 18.

بازگویی وقایع به میزبان از محبوب chatshow Le Quotidien در دوشنبه میلا گفت: “یک مرد بود ضربه بر من به شدت در طول زندگی به من گفتن ‘you’re beautiful شما داغ چه سن شما هستند؟”.

او بموقع مطلع کسانی که به تماشای او بود که و که “سیاه پوستان و اعراب” بودند و نه از نوع او.

نشانه یک جریان توهین و تهدید به دنبال او در حال حاضر بدنام واکنش به صحبت به طور مستقیم به دوربین.

“قرآن یک دین نفرت فقط نفرت در آن است. اسلام است گه خود دین است گه” او گفت: توصیف در هرزه از نظر آنچه که او را به “خود خدا”.

“حق blashpheme’

این ویدئو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی که در آن بدستآمده بیشتر تهدیدات از جمله مرگ و تجاوز به عنف.

ترس برای دختر, ایمنی منطقه ای آموزش و پرورش گفت: میلا به ماندن از مدرسه به خانه جایی که او باقی مانده است دو هفته بعد.

“شما reap what you sow” عضو ارشد شورای فرانسوی از اسلام (CFCM), عبدالله Zekri گفت: رادیو فرانسه با این استدلال که جوانی بود “برای آن خواسته” (تهدید).

رئیس CFCM محمد موسوی با این حال ابراز ناخرسندی در این نظر اعلام کرد که “هیچ چیز توجیه تهدید به مرگ.”

برای دنیس Lacorne محقق در دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه در پاریس و نویسنده یک کتاب با عنوان “محدودیت های تحمل” مورد پرسش در مورد مرز بین آزادی بیان و تحمل در فرانسه.

“آنچه نگران کننده است این است که توهین به مقدسات ممکن است در نظر گرفته شود جرم – حق به مقدسات بی حرمتی واقعی است راست آن خطر خودسانسوری” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“هیچ کس در حال حاضر جرات مرحله یک بازی (روشنگری نمایشنامه نویس) ولتر به نام “Le Fanatisme ou مهمت” (“مهمت” به زبان انگلیسی) به خاطر آن است که در نظر گرفته توهین آمیز نسبت به ادیان” او شانس ،

میلا روز دوشنبه گفت که او عذر خواهی کرد “کمی” به کسانی که ممکن است “صدمه” و با اظهارات او اما اصرار او به هر حال حق به صحبت کردن.

“من می خواستم هرگز به هدف انسان است. من می خواستم به مقدسات بی حرمتی کردن. من می خواستم به صحبت در مورد یک دین و می گویند آنچه که من فکر می کنم” او گفت:.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر