فرانسه دیده بان با هشدار نسبت به عوارض جانبی خطرناک از اثبات نشده COVID-19 درمان

صادر شده در: Modified:

فرانسه مبارزه با مواد مخدر ایمنی آژانس روز دوشنبه هشدار داد از عوارض جانبی بالقوه جدی از درمان در حال آزمایش در برابر جدید کروناویروس پس از مرگ سه نفر احتمالا مربوط به خود دارو.

تبلیغات

یکی دیگر از دو دوجین از بیماران گزارش شده است عوارض نامطلوب پس از مصرف Plaquenil – نام تجاری هیدروکسی کلروکین – و همچنین سایر داروها مانند ضد رترو ویروسی Kaletra آژانس سر مارتین دومینیک به خبرگزاری فرانسه گفت.

او گفت: کارشناسان در تلاش بودند برای تعیین اینکه آیا مواد مخدر در ارتباط بودند به عوارض جانبی با نتیجه گیری های اولیه انتظار می رود تا پایان هفته.

این دارو آژانس ایمنی (ANSM) شروع به تقویت آن نظارت دو هفته پیش از محاکمه از مواد مخدر را در مقابل COVID-19 “در ویژه هنگامی که آنها استفاده می شود در خارج از آزمایش های بالینی از کلروکين, هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین, لوپیناویر/ریتوناویر (Kaletra), توکلیزوماب (و) کلشی سین” مارتین گفت.

“این کاملا طبیعی است که درمان بود سعی کردم با توجه به شرایطی اما این بدان معنا نیست که ما نباید رعایت نظارت… از این مواد” مارتین گفت.

هیدروکسی کلروکین و مرتبط با آن ترکیب کلروکين شده اند تمرکز بحث شدید در فرانسه پس از یک مطالعه انجام شده بر روی تعداد کمی از COVID-19 بيمار در جنوب شهر مارسی نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشت.

>> را یک مالاریا مواد مخدر کمک به مبارزه با کروناویروس?

در مارس 16, استاد, Didier Raoult رئیس یک بیمارستان دانشگاه موسسه در مارسی اعلام کرد که تیم تا به حال 25 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین. پس از شش روز گفت: تنها در چهار هنوز هم تا به حال این ویروس در بدن خود را در حالی که 90 درصد از بیمارانی که تا به حال نمی شود این دارو هنوز آلوده.

Raoult را در تماس های بعدی به گسترش درمان که به دست آورد کافی توجه رسانه ها باعث عجله در داروخانه ها – حتی به عنوان کارشناسان پزشکی با تاکید بر اهمیت اول انجام مطالعات بزرگتر در نمونه های بیمار.

ترکیب هیدروکسی کلروکین با آنتی بیوتیک آزیترومایسین شده است در انظار پس از Raoult منتشر شده دو مطالعه که نشان داد درمان اثربخشی در برابر COVID-19.

این درمان نیاز به “توجه خاص” مارتین گفت: از آنجا که ترکیب هیدروکسی کلروکین با آنتی بیوتیک آزیترومایسین در مارسی دادگاه می تواند باعث آریتمی و منجر به یک حمله قلبی.

این بود که “حتی بیشتر در مورد بیماران مبتلا به COVID-19” به دلیل مشکلات متابولیکی مرتبط با این بیماری است.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>