دوستی حیوانات خانگی, پول, کاهش وزن … چه چیزی باعث می شود شما احساس شادتر کند ؟


تعقیب خوشبختی دارای قانون اساسی آمریکا است unalienable حق همه مردم است. آنچه در آن نیست و مشخص است که چگونه ما در واقع به معنای به انجام آن است.

برای چندین دهه دانشمندان در تلاش برای پاسخ به این سوال که چه چیزی دقیقا باعث بهبود احساسات از شادی: چه عناصر در یک زندگی می تواند شما را احساس شادتر کند ؟ در اینجا چیزی است که کارشناسان به ما بگویید:

The things you do with friends tend to release happy hormones.

چیزهایی که شما را با دوستان تمایل به انتشار هورمون خوشحال.اعتبار:Creatas

روابط

تحقیقات نشان می دهد گذراندن زمان با افراد دیگر در جسم (نه آنلاین) به معنای واقعی کلمه ما را بهبود می بخشد حس تندرستی.

تبلیغات

پروفسور رابین دانبار از دانشگاه آکسفورد گفت: نگهبان که “در یک سطح روانی داشتن دوستان فقط باعث می شود شما را شادتر. انواع چیزهایی که شما را با افراد دیگر بسیار خوب در تحریک اندروفین سیستم که بخشی از مغز درد-سیستم مدیریت.”

اندورفین در حال مصرف مواد مخدر هستند که از نظر شیمیایی مربوط به مورفين و آن سیل مغز ما زمانی که ما در تعامل با دیگران از جمله آغوش گرفتن و نوازش: “آن است که مرکزی به راه پستانداران به طور کلی اوراق قرضه خود را در گروه های اجتماعی و روابط,” او گفت:.

انواع چیزهایی که شما را با افراد دیگر بسیار خوب در تحریک اندروفین سیستم بخشی از مغز درد-سیستم مدیریت.

پروفسور رابین دانبار

2018 گزارش سالانه در نوجوانان توسط موسسه استرالیا از خانواده مطالعات همچنین نشان داد که “میانگین نمرات تابآوری شد … بالاتر برای جوانان و نوجوانان که تا به حال حداقل یک دوست خوب از برای کسانی که نه می گوید:” یکی از نویسندگان این گزارش دکتر کنستانتین Gasser.

حیوانات خانگی

و در حالی که روابط انسانی ممکن است به بهترین شکل از تعامل اجتماعی کارشناسان می گویند این شرکت از حیوانات نیز نباید دست کم گرفت.

“حیوانات در حال یک نوع خاص از رابطه: کمتر استرس زا و خواستار – آنها فقط می خواهم به شما می گوید:” Dr Janette جوان مدرس دانشگاه در ارتقاء سلامت و سیاست در دانشگاه استرالیای جنوبی.

“آنها یک اجتماعی روان کننده” Dr جوان می گوید. “حیوانات تسهیل اتصال بین مردم و کمک به شکستن موانع اجتماعی به خصوص در سگ پیاده روی, زمانی که مردم ‘بحث’ به سگ اما در واقع درگیر شدن با فرد”.

رسانه های اجتماعی

همانطور که برای رسانه های اجتماعی به نظر می رسد که آن مثبت (پرورش اتصالات و دادن صدای به محروم) ممکن است به آرامی در حال پیشی گیرد و توسط آن منفی (مانند پرورش احساس کفایت تشویق اعتیاد تشدید مزاحمت سایبری ارائه دسترسی آسان تر به روانی خطرناک محتوا و کاهش دامنه توجه).

استفاده از رسانههای اجتماعی نیز مرتبط شده است به افزایش سطح اضطراب و افسردگی بیشتر مردم از آن استفاده کنید.

اما آن را در واقع ما ناراضی است ؟ این بستگی به این دارد که شما بخواهید می گوید: نیکلاس Carah دانشگاه کوئینزلند دانشیار در دانشکده ارتباطات و هنرهای.

این سیستم عامل طراحی شده در جهت منافع کاربران … آنها نمی تواند مراقبت کمتر در مورد آنچه که تاثیر آنها بر کاربر تندرستی

دانشیار نیکلاس Carah, UQ

“در بسیاری از بحث در مورد این سوال. [برخی استدلال می کنند] وجود دارد ارتباط بین ظهور گوشی های هوشمند و یک دسته از [منفی] تغییرات … در زندگی افراد جوان که شاید در دراز مدت به معنای ما کمتر خوشحال چون ما کمتر انعطاف پذیر است.

“سپس [دیگران] نقطه به نقطه بسیار متنوع تر که در آن رسانه های اجتماعی خود را در آن نمی کند و ما را بیشتر و یا کمتر خوشحال و نه از آن راه است [سیستم عامل] استفاده می شود آنچه که ما استفاده از آنها را برای” او می گوید.

بر اساس کار خود را (که با تمرکز بر چگونه سیستم عامل رسانه های اجتماعی طراحی شده استعمار توجه ما به منظور فروش آن به تبلیغ) استاد Carah کمتر است آمرزنده: “این سیستم عامل طراحی شده در جهت منافع کاربران … به این معنی که آنها نمی تواند مراقبت کمتر در مورد آنچه که تاثیر آنها بر کاربر تندرستی”.

بدن

چیز دیگری که ما تمایل به فکر می کنم اغلب نادرست ما را خوشحال است از دست دادن وزن است. در تصویر ما وسواس جامعه ایده کاهش وزن مترادف با رفاه و در عین حال کارشناسان می گویند کمی وجود دارد که به هیچ مدرکی وجود ندارد که از دست دادن مقدار کمی از وزن مانند 5 کیلوگرم – را در واقع افزایش شادی ما.

“در حالی که وجود دارد هیچ مطالعات است که به طور مستقیم اندازه گیری شادی و از دست دادن وزن وجود دارد در حال بررسی است که نگاهی به از دست دادن وزن و کیفیت زندگی می گوید:” کلر کالینز استاد تغذیه و رژیم های غذایی در دانشگاه نیوکاسل است.

“برای مثال تحقیقات به دنبال اضافه وزن و چاقی در بزرگسالان نشان داده است که در حالی که از دست دادن وزن مرتبط است با بهتر فیزیکی کیفیت زندگی تفاوت معناداری وجود نداشت در روان کیفیت زندگی است.”

پروفسور کالینز می گوید که از دست دادن وزن تنها discernibly را بهبود می بخشد و حس تندرستی هنگامی که آن بزرگ است: “برای مثال مطالعات نشان می دهد که افرادی که قبلا جراحی bariatric دیدن یک مقدار بزرگتر در خود بهبود کیفیت زندگی … اما به نظر نمی رسد شواهد زیادی به طور مستقیم برای شواهد برای کاهش وزن است.”

کمی وجود دارد که به هیچ مدرکی وجود ندارد که از دست دادن مقدار کمی از وزن مانند 5 کیلوگرم – را در واقع افزایش شادی ما.

چه رسد به ما شادتر است خوردن بهتر است. یک سال 2016 هیلدا نظرسنجی که نگاه غذایی خاطرات 12,000 استرالیا در سال 2007 و 2009 و 2013 در بر داشت که در طول آن دوره زمانی افزایش مصرف ميوه و سبزی افزایش شادی و رضایت از زندگی و تندرستی است.

“چه این نشان می دهد که از دست دادن وزن ممکن است بیش از حد سخت و چیزی که به پین شادی خود را در” پروفسور کالینز می گوید. “شما بیشتر بازگشت سرمایه گذاری خود را بهبود خود را سبزی و میوه مصرف بیش از فقط مایل به از دست دادن یک بیت از وزن است.”

درآمد و همه چیز

انسان های عجیب و غریب گرایش به اشتباه پیش بینی چه خواهد شد آنها را شاد.

با وجود تحقیقات نشان می دهد که ماتریالیستهای تمایل به کمتر راضی و خوشحال با زندگی خود ما مصرف کننده در جامعه به طور مستمر تلاش برای تقویت شادی که ریشه در خرید بهتر چیزهایی که نیاز به بدست آوردن پول بیشتر.

“ما می دانیم که تا به یک نقطه بدست آوردن پول می کند شما را شادتر قبل از آن تهوع و حتی محو می شود می گوید:” استرالیا اجتماعی, روانشناس,,,, Dr براک باستیان نویسنده از طرف دیگر از شادی. “درآمد اضافی واقعا اضافه کردن مقدار به شادی.”

که گفت: به قضاوت چقدر پول ما باید خوشحال نیز می تواند ذهنی برای هر فرد: “آن مقدار که به شما اجازه می توانیم چیزهایی که شما احساس می کنید لازم است برای زندگی خود می گوید:” دکتر باستیان.

در عین حال مطالعات جمعیت نشان می دهد که هنگامی که آن را به یک شاخص قابل توجهی از شادی چیزی است که شما را انتخاب کنید به صرف آن در جای چقدر به شما کسب درآمد.

“ما می دانیم که تجربه و نه از همه چیز مهم تر برای شادی و با استفاده از پول برای دسترسی به لذت بخش و تجارب ارزشمند است که داشتن پول مهم می شود برای شادی” او می گوید.

این نیز تکرار در تحقیقات دیگری که در بر داشت که با وجود مردم در ابتدا پیش بینی تجارب به کاهش ارزش پول از چیزهای بسیاری تغییر ذهن خود را پس از این واقعیت و متوجه شدم که در انجام کارها – به جای دستیابی به آنها – در واقع آنها را شادتر.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>