ستاره ها و خطوط پرچم آمریکا گسترش بر روی نرده خروج دروازه بود شاید اولین ‘بینایی’ امداد برای رشته های آمریکایی مسافران که رسیده به فرودگاه دهلی نو به هیئت مدیره پرواز اضطراری به سان فرانسیسکو در روز یکشنبه.

پرواز خواهد آنها را به خانه به خانواده خود را در میان این مستند با توجه به بیماری کروناویروس (Covid-19) بیماری همه گیر.

“هر کس با پوشیدن ماسک. سفارت به من داد دو ماسک. اما حفظ فاصله به عنوان هر کس در صف تا در دروازه به نظر می رسید بسیار دشوار است که ما هشدار داده بودند در پیشبرد” گفت: یکی از مسافران که مایل به توان نام برد.

ترمینال 3 از ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی نگاه ترسناک آرام به عنوان قفسه های مغازه ها همه خالی کالا در وظیفه رایگان فروشگاه های پیچیده شده در پلاستیک و منطقه محاصره پشت در آبی ورق های پلاستیکی. رستوران تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا صندلی خود را در بالای هر یک از دیگر.

airports, flights, passengers

“با تمام مغازه ها بسته و تنها استثنا این بود که آنها به ما اجازه حمل آب خود ما. ما تا به حال گفته شده است که وجود دارد محدود در دسترس بودن آب است. من انجام یک بطری و یک بسته بیسکویت,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: سردرگمی و ناامیدی گرفتن MSME خوشه در Okhla

چک امنیتی و مهاجرت همان بود که همیشه با معمول اسکن از لپ تاپ ها و آیتم های الکترونیکی در حال انجام در یک سینی جداگانه گفت: به عنوان او سوار یک پرواز کامل.

علاوه بر ایالات پرواز هواپیمایی به سان فرانسیسکو وجود دارد پروازهای دیگر هم بودند که مصرف مسافر از جمله چندین سرخپوستان به مقاصد مختلف در فرودگاه.

آمریکا محدود مسافر به تازگی نقل مکان به یک, South Delhi, تخت برای لذت بردن از زندگی شهری اما سرنوشت به حال برنامه های دیگر به عنوان coronavirus شیوع نقش برآب چنین امیدوار است. گیر در یکی از نقاط مهم او همگانی روندی در اولین فرصت که می تواند او را به خانه زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از سفارت آمریکا از پرواز بود که خروج در ساعت اندکی از مارس 13.

“این کمی خطرناک برای رفتن به عقب در حال حاضر, اما من ترجیح می دهند که با خانواده در این دوران از خودم برای مدت نامعلوم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de