از تصادفات مرگبار به باند اتفاقات ناگوار: یک جدول زمانی از حوادث هوایی در هند

حداقل 18 نفر کشته و مجروح در زمانی که هوا هند اکسپرس پرواز از دبی با 191 در هیئت مدیره overshot رومیز باند فرود در حالی که در کرالا کالیکوت فرودگاه در روز جمعه. هواپیما سقوط به دره 35 فوت زیر و شکست را به دو. خلبان-در-فرماندهی کاپیتان دیپاک Sathe و خلبان خود را Akhilesh کومار در میان 18 کشته از زمان انتشار این گزارش است.

در حالی که سقوط یکی از مرگبارترین در هند در یک دهه این کشور دیده می شود تعدادی از اتفاقات ناگوار و باند حوادث در سال گذشته علاوه بر چند مرگبار آنهایی که قبلا.

همچنین بخوانید: هوایی هند سقوط هواپیما زنده به روز رسانی: 18 مرده 127 مسافر در بیمارستان

در اینجا این است که یک جدول زمانی از حوادث رانندگی در سال گذشته

ژوئن 2020: عملیات در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی (CSMIA) متوقف شد برای نزدیک به چهار ساعت پس از فدرال اکسپرس پرواز 5033 ورود از بنگلور, نوسان کردن باند فرودگاه در میان باران های سنگین باعث طوفان Nisarga.

Feb 2020: بیش از 100 مسافر و خدمه از GoAir پرواز G8 802 از احمدآباد به بنگلور تا به حال به تخلیه در سردار Vallabhbhai Patel فرودگاه بین المللی, پس از راست موتور هواپیما آتش در هنگام take-off بعد از یک پرنده-ضربه.

Feb 2020: هوایی هند هواپیما بدنه آسیب دیده بود که آن خلبان تصمیم گرفت بلافاصله پس از بلند کردن هواپیما برای جلوگیری از هدف قرار دادن یک فرد و یک جیپ بود که به طور ناگهانی در پونا باند فرودگاه هنگام برخاست.

Kerala plane crash

عملیات جستجو و نجات انجام شده است و همه مجروح شده اند فرستاده شده به بیمارستان های مختلف در کرالا است.

Dec 2019: یک GoAir هواپیما عامل پونا دهلی پرواز بازگشت به پونا فرودگاه 20 دقیقه پس از takoff پس از یک پرنده-ضربه. این هواپیما حامل 172 مسافر.

Dec 2019: نیلی را A320neo پرواز هواپیما از Udaipur به بنگلور تبدیل شده بود از این باند پس از کنترل ترافیک هوایی (ATC) کشف یک جرقه و دود اگزوز هواپیما.

Dec 2019: یک حادثه بزرگ جلوگیری شد و حتی به عنوان SpiceJet پرواز SG 3568 که در زمان خاموش از سورت موفق به استقرار بینی دنده در گوا Dabolim فرودگاه بین المللی. باند کنترل کننده بلافاصله هشدار صبا برج که مطلع ورودی هواپیما به هنگام فرود و یک تلاش است.

Nov 2019: یک GoAir هواپیما از Nagpur, نوسان کردن باند در Kempegowda فرودگاه بین المللی در بنگلور با توجه به شرایط بد آب و هوا. DGCA معلق خلبانان برای فرود این هواپیما حتی به عنوان آنها را از دست داد “مرجع بصری” 50 فوت قبل از touchdown.

مرداد 2019: یک دهلی نو-محدود نیلی پرواز موفق به خاموش از ناگپور فرودگاه به دلیل “نقص فنی”. پرواز 6E 636 از ناگپور به دهلی بازگشت به فرودگاه از باند پس از خلبان شد هشدار جدی در مورد خطا در هواپیما. اتحادیه وزیر Nitin کرد در میان 159 مسافر در هیئت مدیره.

Kerala plane crash

دو بررسی تیم های حرفه ای از هوایی هند فرودگاه اقتدار هند و AAIB رسیده کالیکوت.

جولای 2019: هوایی هند اکسپرس پرواز از دبی نوسان کردن این فرودگاه پس از فرود در منگالور در فرودگاه بین المللی. بوئینگ 737 گیر کردم در نرم زمین در نزدیکی فرودگاه و همه مسافران و خدمه در هیئت مدیره بودند با خیال راحت deboarded.

جولای 2019: یک SpiceJet پرواز داخلی overshot باند فرود در حالی که در سورات فرودگاه بین المللی به دلیل باران های سنگین و دید ضعیف.

جولای 2019: هوایی هند اکسپرس پرواز از عربستان سعودی دچار یک “دم نکته”, قسمت عقب هواپیما لمس سطح در حالی که فرود در کالیکوت فرودگاه در کرالا است.

ممکن است 2019: عمده بدبختی برطرف شد در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی زمانی که یک نیروی هوایی overshot اصلی باند و در نتیجه باند خاموش کردن به صورت 16 ساعت است.

آوریل 2019: SpiceJet هواپیما کشیده شدن باند فرود در منطقه ای شیردی فرودگاه منجر به توقف عملیات. این هواپیما لمس کردن برخی از 30-40 متر دورتر از نقطه فرود و نوسان کردن باند.

برخی از عمده سقوط هواپیما در هند در گذشته

مارس 2010: هوایی هند اکسپرس 812 پرواز یک هواپیمای بوئینگ 737-800 پرواز در دبی-Mangalore مسیر overshot باند فرود در منگالور در فرودگاه بین المللی کشتن 158 مسافر در هیئت مدیره.

جولای 2000: داد پرواز هوایی 7412 سقوط در یک مجتمع مسکونی املاک و پتنا پس از از دست خلبان کنترل هواپیما و متوقف شده است. تلفات شامل 55 نفر سرنشین به همراه 5 بر روی زمین است.

نوامبر 1996: عربستان سعودی پرواز هواپیمایی 763 برخورد هوا با قزاقستان پرواز هواپیمایی 1907 همه 349 نفر در هیئت مدیره هر دو پرواز کشته شدند و آن را مرگبارترین mid-air collision در تاریخ است. آن نیز شناخته شده به عنوان چرخی داری mid-air collision.

Wreckage is seen after following the crash of an airplane which took off from Las Vegas on Sunday, in Ocampo, Coahuila state, Mexico on May 6 | Photo: Reuters

خرابه دیده می شود پس از پس از سقوط از یک هواپیما که در زمان خارج از لاس وگاس در روز یکشنبه در اکمپو Coahuila دولت مکزیک در آوریل 6 | عکس: رویترز

آوریل 1993: هندی, پرواز هواپیمایی 491 سقوط یک کامیون در انتهای باند فرودگاه در حالی که مصرف کردن از اورنگبد به علت خطای خلبان و شکست از اداره حمل و نقل هوایی برای کنترل ترافیک بزرگراه. 55 نفر کشته شدند.

جولای 1991: هندی, پرواز هواپیمایی 257 سقوط در یک نزول به ایمفال به علت خطای خلبان کشتن تمام 69 کارکنان.

Feb 1990: هندی, پرواز هواپیمایی 605 سقوط در آن رویکرد نهایی به بنگلور فرودگاه کشته شدن 92 نفر است. باعث شد خلبان خطا.

Kathmandu: Nepalese rescuers work after a passenger plane from Bangladesh crashed at the airport in Kathmandu, Nepal. Photo: PTI/AP

نپال امدادگران پس از یک مسافر هواپیما از بنگلادش سقوط کرد و در فرودگاه کاتماندو, نپال. عکس: PTI/AP

ژوئن 1982: هوایی هند پرواز 403 سقوط در سحر فرودگاه بین المللی در بمبئی به دلیل آب و هوای بد. دو خدمه و 15 مسافر جان خود را از دست.

Jan 1978: هوایی هند پرواز 855 سقوط سواحل Bandra پس از کاپیتان شد فضایی گیجی پس از شکست یکی از سازهای پرواز در کابین خلبان. همه 213 سرنشین کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>