از ” جعل ” به همه گیر: مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر لفاظی در coronavirus

صادر شده در: بروز رسانی:

از تماس “هیستری” بیش از شیوع دموکراتیک جعل به اعلام اورژانس ملی و اصرار همه آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از فضاهای عمومی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت در coronavirus همه گیر است و تغییر قابل توجهی در فضای چند هفته.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است در سنگین انتقاد از مخالفان سیاسی برای آنها چه می گویند او شکست را تهدید ویروس به طور جدی هنگامی که شیوع اول پدید آمده است.

“سی و پنج هزار نفر به طور متوسط در هر سال می میرند از آنفولانزا. آیا هر کسی می دانید که؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در یک تجمع در فوریه 28.

“سی و پنج هزار نفر است. که بسیاری از مردم است. و تا کنون ما از دست داده اند و هیچ کس به کروناویروس در ایالات متحده است.”

“در حال حاضر دموکرات ها هستند politicising coronavirus… این جدید خود را جعل.”

اما فقط چند هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تن به طور چشمگیری تغییر کرده به او اعلام کرد اضطراری ملی و خواست آمریکایی ها به اقدامات شدید برای جلوگیری از آلودگی است.

“دولت من توصیه است که همه آمریکایی ها از جمله جوان و سالم کار برای شرکت در تحصیل از خانه که در صورت امکان, اجتناب از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر, جلوگیری از اختیاری سفر و اجتناب از خوردن و نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی,” او گفت: ملت در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>