“یخ زده 2′ Teases دیزنی بالقوه به سر و صدا سفت و سخت ویندوز از فیلم Biz

بحث چقدر عمیق و تاثیر coronavirus را در اقتصاد ایالات متحده در هفته آینده, اما حتی بهترین سناریو تلخ است برای طیف گسترده ای از صنایع است.

این یک افتضاح حقیقت است که فقط شروع به ضربه در صنعت فیلم که در آن مخاطبان از ترس سرایت هستند و دور ماندن در droves اگر به سرعت در حال کاهش box-دفتر آمار و ارقام از گذشته دو تعطیلات آخر هفته هر نشانه. بیش از 100 سینما شد و برای اولین بار در آمریکا به درهای بسته خود را در روزهای اخیر و كارگاه ها به طور نامحدود به تعویق انداختن انتشار شدیدا پیش بینی فیلم از جمله MGM “هیچ وقت به مرگ” و جهانی را “Fast & Furious 9.”

دیزنی سیستم ایمنی بدن است یا داشتن موکول چند عنوان اندود شده تا برای ماه های آینده از جمله “مولان,” “جدید جهش” و “شاخ.” اما این شرکت نمی نشینی در تمام جبهه ها.

جدید, جریان, خدمات, دیزنی, Plus منتشر شد “یخ زده 2” در روز یکشنبه سه ماه زودتر از برنامه ریزی ترویج آن به عنوان یک هدیه به مخاطبان روبرو “زمان به چالش کشیدن.”

اما مشاهده شده در پشت سر هم این جفت گیری جرقه یک سوال منطقی: اگر “یخ زده 2” می تواند جریان به خانه های اولیه, چرا, فقط, قرار, می گویند “مولان” در دیزنی به علاوه در حال حاضر هم به جای در سالن های تئاتر در آینده نامشخص نقطه ؟

که بعید است اتفاق می افتد به صورت ساده مالی دلیل: سنتی rollout از فیلم های پرفروش مانند “مولان” موظف است به عملکرد سود بیشتر در سراسر معمول ویندوز از صفحه اصلی سرگرمی و تلویزیون پرداخت از آن می توانید دور زدن همه که از طریق دیزنی به علاوه که هنوز نمی تواند مطابقت رد پای جهانی دیزنی در تئاتر. در مقایسه شتاب “یخ زده 2” یک خطر بسیار کمتری از آنجا که آن را در حال حاضر در دسترس برای کاربران برای خرید بر روی دی وی دی البته به صورت مختصر از دوره.

بدون در نظر گرفتن یکی تنها می تواند امید “یخ زده 2” نشان دهنده آب شدن یخ که دارای روکشی از این صنعت طرح توزیع ویندوز داشتن به سختی budged برای چند دهه.

این بدان معنا نیست که “مولان” باید در دیزنی+ فردا. اما این بدان معنا وجود دارد بسیاری از دیگر جایگزین توزیع استراتژی برای کشف که studios و شرکت کنندگان نتوانسته اند به آمده تا شرایط برای حداقل 15 سال بیشتر از مذاکرات بی ثمر بیش از به اصطلاح “حق بیمه VOD” ترتیبات. در زمانی که آینده نمی تواند نگاه گریمر برای 42 میلیارد جهانی دفتر جعبه coronavirus بحران باید به عنوان یک کاتالیزور برای تاخیر در تغییر است.

فیلم کسب و کار به نظر می رسد بیشتر کهنه تر از همیشه در آن اصرار که رو به کاهش مخاطبان سفر به تئاتر برای اولین بار اجرا سرگرمی است که می تواند فقط به عنوان به راحتی تحویل به خانه ها و گوشی های. یک برنامه به طور بالقوه مخاطبان گسترده تر است و حاضر به پرداخت حتی بیشتر برای راحتی و سرگرمی های درخواستی.

شرکت های رسانه ای که خود فیلم studios مانند AT&T و ViacomCBS در حال ساخت نوع جریان عملیات که به آنها دسترسی مستقیم به مصرف کنندگان زیر سرب از شرکت هایی مانند Netflix و آمازون است که به سرعت در حال افزایش حجم اصلی فیلم آنها را خود به خود در حال حاضر به خوبی تثبیت شده خدمات است.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند که دقیقا چه هزینه های عادات تغییر خواهد کرد در یک coronavirus-لرزاند, اقتصاد, اما بسیاری از پیش بینی است که جریان خدمات بهره مند شوند از مخاطبان که فقط از دست نه تنها به تئاتر به عنوان یک منبع سرگرمی اما او telecasts همه طرفدار ورزشی لیگ که در حال تلویزیون تماشا ترین برنامه های.

که واقعیت این است که مطمئنا از دست داده است در برجسته آمریکا از جمله شرکت کنندگان AMC Theatres و Regal Cinemas. قبل از همه گیر خود را به چشم انداز تاریک و دلگیر شده است منعکس شده در خود را افسرده قیمت سهام.

اما در حالی که این زنجیره را انجام داده اند برخی از تحسین و نوآوری با ارائه بسته های اشتراک پس از ظهور و سقوط Moviepass سال گذشته آنها بوده است قابل ملاحظه ای آهسته تر به آغوش آنها چگونه شکل به جریان آینده.

مشکل این است که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد به آینده بود مسلما تکه تکه تئاتر حضور و غیاب. بنابراین شرکت کنندگان باید در عین حال برای پیدا کردن یک معامله آنها می توانند با ثبت نام کردن در که جبران آنها به اندازه کافی برای به خطر انداختن خود را 90 روز انحصار پنجره. شده است وجود دارد نشانه کمی آنها حتی صحبت به studios در مورد این از اوایل سال 2018 پس از بیش از حد بسیاری از دوباره خاموش-دوباره مذاکرات به دفعات مشاهده شده است.

اگر studios بر این باورند که آنها در حال رفتن به خوب به سادگی تغییر زمان همه به تعویق افتاد فیلم تا اواخر سال 2020 و فراتر از آن در همان انتشار الگوی آنها همیشه لذت می برد–یک بیداری بی ادب در حال آمدن است.

این به تعویق افتاد, فیلم, باید برای اولین بار به آزمایش با توزیع جدید طرح. روز و تاریخ است که احتمالا غیر استارتر بنابراین هدف واقع بینانه تر 15 – 30 روز وقفه بین تئاتر و خانه ها در قیمت های مختلف امتیاز.

اما وجود دارد یک فرصت برای هر یک از این اتفاق می افتد اگر دیزنی نمی شود. آن غالب سهم بازار نسبت به دیگر استودیوهای بزرگ از جمله یونیورسال و سونی تصاویر کمک های مالی این نوع اهرم آن را نمی خواهد برای همیشه لطفا برای. و با Bob Iger با تمرکز بر محتوای جانبی کسب و کار در حال حاضر که او به شدت پایین به عنوان مدیر عامل در اینجا می آید کسی که با دیپلماسی مهارت های لازم به شرکت کنندگان در همان صفحه.

مبادله premium-VOD معاملات باید خود اولویت در نقش جدید خود را. اگر Iger فکر دیزنی Plus بود که حرفه خود را تسلط جامع این خواهد بود حتی بیشتر دستاورد است.

و فکر می کنم از آنچه ساخت تئاتر-کالیبر فیلم های موجود از طریق دیزنی به علاوه می تواند نماینده خود را برای آینده خود. اعطا 28.6 میلیون مشترک به عنوان فوریه به معنی سرویس جدید جریان است در حال حاضر به یک شروع عالی.

در حالی که تقریبا به طور قطع منظور از نسخه گسترش یافته از دیزنی به همراه خواهد شروع به هزینه زیادی بیش از $5.99 یک فیلم جزء می تواند طاق سرمایه گذاری از صرف برک آوت موفقیت برای درست کردن یک رقیب برای Netflix بکشد در مخاطبان جهانی در مقیاس.

شاید دیزنی شناخته شده است در تمام طول که سرنوشت دیزنی Plus بود که یک تئاتر-جایگزین توزیع نقطه. آن را در حال حاضر شده است ساخت اصلی فیلم مانند “نوئل” که انجام داده اند می تواند مناسب و معقول دفتر جعبه در قبل از Netflix عصر.

به عنوان تئاتر منتشر رفتن چسبیده به پنجره های سنتی انجام داده است به خوبی به اندازه کافی برای دیزنی بیش از سال است که وجود دارد انگیزه کمی برای این شرکت به تغییر راه خود را.

اما در اینجا وحشتناک احتمال که studios و شرکت کنندگان باید روی چیزی حساب کردن با: اگر coronavirus افتضاح به بار کافی و مرج در این کشور در ماه های آینده به نگه داشتن جوان علاقمندان به سینما از تئاتر برای بیش از حد پایدار یک دوره این امکان به طور دائم تغییر عادات از یک نسل است که یاد بگیرند برای زندگی بدون رفتن به سالن های تئاتر.

هیچ چیز در حال رفتن به نگه داشتن 2020 از سال صنعت فیلم در آن زمان در چانه. اما اگر studios و شرکت کنندگان می توانند با هم در نهایت آن را نیز ممکن است به عنوان این سال آنها شروع به فروغ مسیرهای جدید برای آینده کسب و کار خود را.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>