فروش سوخت رکود 50 درصدی در بنزین پایین 64% دیزل 61 درصد عج 94%

هند مصرف سوخت کاهش یافت توسط یک رکورد 50 درصد در ماه آوریل به عنوان تمام فرآورده های نفتی به جز گاز مایع دیدم عظیم تقاضا فرسایش زیر را در سراسر کشور مستند توقف فعالیت های اقتصادی و سفر.

با توجه به موقت صنعت اطلاعات برای مصرف سوخت در نیمه اول آوریل, بنزین فروش شد پایین 64 درصد در حالی که دیزل سقوط 61 درصد است.

حمل و نقل هوایی توربین سوخت (ع) مصرف سقوط 94 درصد به عنوان بسیاری از خطوط هوایی باید متوقف پرواز.

تنها سوخت که نشان داد رشد LPG به عنوان دولت دل از پخت و پز رایگان سیلندر گاز برای خانواده های فقیر اخراج کردن مصرف 21 درصد در مارس 1 تا 15 دادهها نشان داد.

به طور کلی کاهش در محصول نفت فروش بود 50 درصد آن را گفت.

همچنین بخوانید: دولت آسانسور محدودیت در صادرات از فرمولاسیون های ساخته شده از پاراستامول

داده های مربوط به فروش ساخته شده توسط سه بخش عمومی (PSU) روغن شرکت های بازاریابی. شرکت های خصوصی مانند Nayara انرژی را به اشتراک بگذارید اواسط ماه فروش روند و تعداد آنها منعکس شده تنها در مصرف ماهانه اعداد منتشر شده توسط وزارت نفت در هفته دوم هر ماه است.

مقامات صنعت گفت: این بزرگترین افت در فروش و اطلاعات کامل مستند دوره است.

مارس فروش شماره منتشر شد, هفته گذشته اما این شامل مصرف در قبل از مستند دوره به عنوان به خوبی.

نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود 21-day مستند آغاز مارس 25, بستن دفاتر و کارخانه های محرومیت کسانی که درگیر در خدمات ضروری است. همچنین پروازها متوقف شد, قطار متوقف پیمودن وسایل نقلیه رفت و از جاده و بار جنبش را متوقف و به عنوان بسیاری از افراد خواسته شد تا به ماندن در خانه برای کمک به بررسی گسترش coronavirus.

این مستند بود در اوایل این هفته تمدید تا آوریل 3.

هند تا به حال مصرف 2.4 میلیون تن بنزین و 7.3 میلیون تن دیزل در مارس 2019. تا آنجا که 6,45,000 تن از ATF استفاده شد که ماه گذشته سال است.

در ماه مارس سال 2020 این کشور محصول نفت مصرف کاهش یافت 17.79 درصد به 16.08 میلیون تن است. دیزل ترین مصرف سوخت در کشور شاهد تقاضا قرارداد توسط 24.23 درصد به 5.65 میلیون تن است. این بزرگترین سقوط در دیزل مصرف این کشور ثبت کرده است به عنوان بسیاری از کامیون رفت خارج از جاده و راه آهن متوقف شد پیمودن قطار.

بنزین فروش کاهش یافته است 16.37 درصد به 2.15 میلیون تن ع در حالی که مصرف کاهش یافت و 32.4 درصد به 4,84,000 تن است. اما LPG فروش گل رز 1.9 درصد به 2.3 میلیون تن در ماه مارس است.

مقامات گفت: بنزین و دیزل مصرف است به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا در نیمه دوم ماه به عنوان دولت مجاز کامیون ها به رفت و آمد و همچنین کشاورزان و صنایع در مناطق روستایی به از سرگیری عملیات پس از مارس 20.

علاوه بر درون و داخل دولت حرکت ترافیک کالا از طریق جاده و همچنین راه آهن و وسایل نقلیه مورد استفاده توسط تجارت الکترونیکی اپراتورها را نیز در جاده از مارس 20.

همچنین عملیات کشاورزی و همچنین صنایع خارج شهری محدودیت اند نیز مجاز به کار از آوریل 20. علاوه بر ساخت و ساز جاده و از سرگیری کار بر روی پروژه های صنعتی خوشه شده اند مجاز است.

همچنین بخوانید: Covid-19: Sebi بیشتر برطرف افشای هنجارهای هند Inc میان مستند

همه این شامل مصرف سوخت آنها گفت.

به عنوان بخشی از یک طرح برای خروج از بزرگترین مستند و پترو فعالیت های اقتصادی دولت در روز چهارشنبه اجازه سازان فناوری اطلاعات, سخت افزار, کشاورزان و صنایع در مناطق روستایی به از سرگیری عملیات پس از مارس 20.

از مارس 20 دولت را لغو محدودیت در تجارت الکترونیکی شرکت, کالا جنبش جاده ها و راه اندازی مجدد بندر و حمل و نقل هوایی عملیات.

کارخانه ها فراتر از شهرداری محدودیت از جمله کسانی که در پردازش مواد غذایی, صنعت, معدن, بسته بندی مواد اکتشاف نفت و گاز و پالایشگاه خواهد بود و مجاز به کار گیرند. ساخت و ساز جاده آبیاری, پروژه, کار ساخت و ساز و پروژه های صنعتی در زمینه هایی مانند SEZ و EoUs اجازه خواهد داشت به تابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر