این موریسون دولت در پاسخ به “سرعت در حال افزایش تقاضا” برای کمک به خیریه با 100 میلیون دلار بودجه تزریق شروع این هفته است.

خانواده و خدمات اجتماعی وزیر آن راستن گفت که دولت ارائه خواهد شد 100 میلیون دلار به بیش از 300 سازمان های خیریه در این هفته, و او در حال برنامه ریزی در تزریق بیشتر از 100 میلیون دلار بیش از شش ماه.

Foodbank is struggling to match increasing demand for food relief during the coronavirus crisis.

Foodbank تلاش برای مطابقت با افزایش تقاضا برای مواد غذایی تسکین در طول coronavirus بحران است.اعتبار:Jason جنوبی.

موسسات خیریه هستند “رو به سرعت در حال افزایش تقاضا در حالی که برخورد با چالش ها در حفظ نیروی کار و توزیع خطوط” شده اند که مختل اجتماعی فاصله محدودیت سناتور راستن گفت.

Foodbank اجرایی Brianna کیسی انتظار 1 میلیون استرالیایی به دنبال غذا امداد در آینده نزدیک. تقاضا برای Foodbank خدمات به ضرب گلوله کشته بود تا 50 درصد در مدت سه هفته اخیر گفت: در حالی که این موسسه خیریه سنتی عرضه خطوط منقبض شده بود با 27 درصد است.

تبلیغات

Foodbank شده بود مجبور به خرید مواد غذایی برای پر کردن شکاف در آن معمول کمک های مالی ناشی از موجی از وحشت خرید در سوپر مارکت ها, Ms کیسی گفت.

Foodback کمک 815,000 مردم در اواخر سال گذشته در پی خشکسالی و سیل در سراسر کشور است. Ms کیسی گفت: آن را “عادلانه به فرض ما در حال حاضر خواسته می شود برای کمک به 1 میلیون نفر”.

“ما باید یک عدم تطابق بین عرضه و تقاضا وجود دارد و قطعا خانواده ها خواهد بود که در حال سقوط از طریق ترک.”

دولت فدرال قدرت به طور مستقیم عرضه مواد غذایی به مناطق بحرانی نیاز از جمله امداد سازمان. اما Ms راستن گفت: استرالیا به تولید سه بار غذا بیشتر از آن را مصرف و وجود خواهد داشت بدون نیاز به دولت به مرحله “اگر مردم فقط آنچه مورد نیاز است”.

Families and Social Services Minister Anne Ruston says panic buying has made the situation worse for charities.

خانواده و خدمات اجتماعی وزیر آن راستن می گوید خرید و وحشت ساخته شده است که وضعیت بدتر برای موسسات خیریه.اعتبار:Alex Ellinghausen.

متحد مراقبت مدیر ملی Claerwen کمی معاون جدید هماهنگی ملی گروه که راهنمای بودجه رول. او گفت: موسسه خیریه داوطلبان به طور معمول از گروه های سنی هستند و ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

“این امر می تواند فوق العاده اگر افراد جوان می تواند کمک کند. در حال حاضر زمان برای ما همه با هم به جلو و قرض دادن یک دست” او گفت:.

کار خیریه سخنگوی Andrew Leigh استقبال از بودجه اعلام, اما, وجود دارد گفت: نیاز به نگه داشتن آن را در چشم انداز” و هشدار داد که استرالیایی ها در حال دادن کمتر به موسسات خیریه در طول coronavirus بحران است.

“این یک $130 میلیارد بخش به طوری که 100 میلیون دلار بسته امروز اعلام کرد که کمتر از 1/1000 از اندازه از موسسات خیریه تحت پوشش,” او گفت:.

آقای لی ستایش دولت تغییرات به JobKeeper بسته که افزایش آستانه از 30 درصد کاهش در درآمد را به موسسات خیریه با 15 درصد افت واجد شرایط برای کمک های مالی دولت برای کارکنان. اما او از دولت خواست “به رفتن بیشتر” و رد کمک مالی درآمد حاصل از JobKeeper ارزیابی به سپر پرداخت کارکنان بزرگتر خیریه سازمان.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de