‘چهره خنده دار’: فیلم نقد و بررسی

در یک لحظه نادر از نور روزمره لذت در غیر این صورت perma-brooding “چهره خنده دار” دو جوان بروکلین دوستداران ساخت ساندویچ بین المللی دلی مواد تشکیل دهنده به همراه صربی کره ترش و هندوانه ترشی و خلاقیت خود را با رغبت روی یک نیمکت مشرف به ساحل است. آیا در نظر گرفته شده یا نه به عنوان یک مرجع برای تقریبا یک قرن Rodgers & Hart شعر — “ما به ادم ساده لوح/و خوردن مزخرف/در یک رول” — این یک مناقصه یادگار شهر نیویورک است که در حال حاضر عبور قبل از ساکنان آن چشم به عنوان متنوع مستقل جمعیت و کسب و کار به طور فزاینده ای پهن به نام توخالی شرکت gentrification.

که به سختی یک اتفاقی موضوع Tim Sutton, شیک سادگی مهیجی پنجم از ویژگی های که در آن دو جوان خارجی — یک زن مسلمان, تکان دادن کردن سرکوبگر مراقبت از او بزرگان و unhinged, ماسک پوشیدن قربانی ملک کلنگی — دیدار با سقوط در عشق و خشم علیه سرمایه داری و ماشین آلات. این درست است که فوق صحنه نادری است که نمونه ای از آن بیان می شود با ظریف فضل. در جای دیگر “چهره خنده دار” می رود در بلانت اجتماعی استعاره افزایش Brechtian تمثیل و نئون روشن کابوس سند چشم انداز: خورش از روش ها است که گاهی اوقات اغوا کننده و اغلب gratingly تحت تاثیر قرار. در مقیاس کوچک توزیع به دنبال خواهد داشت برتر در برلین مراسم تحلیف برخورد بخش: ممکن است این Sutton برک آوت اما هنوز هم احساس می کند مانند یک آینده است.

این اولین بار نیست که مدیر اتحاد ریمیکس یک برنامه به طور بالقوه مستقیم پرتره از جامعه آمریکا و تراژدی به adventurously تلطیف به احتمال زیاد تفرقه اثر هر چند او احساس می کند sketchier و کمتر جلا در آن شعر از 2013 “ممفیس” و 2016 را “شب تاریک.” (2018 را عجیب و غریب جنگنده درام “Donnybrook” باقی می ماند چیزی از یک پرت در خود متمایز فیلم شناسی.) عجیب, “چهره خنده دار” احساس می کند بیشتر شبیه به یک امیدوار کننده اما overreaching اولین بازی از هر یک از فیلم قبلی به خصوص در سطح آن بلند و باریک, اسکریپت سنگین آن را به عنوان در پیش پا افتاده مینیمالیستی dialogue که نمی سوخت سوسوی شیمی بین آگهی Cosmo جارویس (“لیدی مکبث”) و جذاب تازه وارد Dela Meskienyar به عنوان بهترین آن می تواند.

محبوب ترین ها در انواع

فیلم باز کردن صحنه ها ترین آن بی روح ایجاد Saul (Jarvis) و زما (Meskienyar) به عنوان ارواح قوم و خویشی در جهان است که درک نمی کند و یا (کاملا به معنای واقعی کلمه) جای آنها را. هنوز ماتم از دست دادن پدر زما احساس خفه تحت ارتدوکس سرپرستی عمه و عمو و برگ خانه بدون بسیاری از برنامه ریزی برای آینده; در اواخر شب بروکلین bodega (که در آن دیگری؟) او اجرا می شود به Saul, نیز, بازیگران شناور زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ او (Rhea پرلمن و Dan Hedaya در شور مشترک cameo) در خارج از خانه خود راه را برای یک پارکینگ — بخشی از یک نرم و صاف بالا افزایش توسعه نظارت توسط ناشناس مزمن sneering کوسه در یک دست کت و شلوار (جانی لی میلر).

جاذبه خود را فوری رنگی توسط rosy-غروب آتشین تن از لوکاس Gath را بی سر و صدا, عمیق-سایه فیلمبرداری هر چند آنها بلافاصله قصد ساخت آنها مشکل شهرستان یک جزیره شادی. Saul صرف بیشتر وقت خود را با پوشیدن یک ominously پوزخند “چهره خنده دار” ماسک باعث می شود که شما میانگین دلار-فروشگاه Joker getup نگاه خیرخواه در مقایسه; و خود را به عنوان یک نوع از آسفالت سطح ابرقهرمان, از, برای برخی از شیوه ای از انتقام میلر شخصیت و خانواده او او طناب زما به meandering عدالت ماموریت که مناسب او بی منظور فقط خوب است. اگر شهر را برای رفتن به جهنم, بعد از همه, شما همچنین ممکن است پیدا کردن عشق در راه است.

با وجود آن آشکار نماد و تنها طبقه خواص — میلر تبه کار یک پارس آلفا manchild نشان داده خفه در نوشتن گروهی نیز ممکن است یک علامت دلار خالکوبی بر روی صورت خود را — این یک وعده به اندازه کافی راه اندازی. اما هرگز از آن می شود بسیار بیشتر از آن است. مرکزی زن و شوهر سویفت باند و languidly عصبانی تلاش غرفه میدوی را از طریق خدمت اصولا به عنوان یک انگیزه برای Sutton, رویایی, تصاویر خیالی شهری پوسیدگی که حتی نمی اعتماد بینندگان خود را به سنج ضروری ترین لایه از معنی است. یک رها repossessed خانه در غفلت حاشیه شهر است مفید مربوط با نشانه های جاده ای اعلام DEAD END; از یک شات از شاؤل و زما بستن از جهان خارج را در ماشین خود ما تابه تا دود از کفن فلورسنت نامه تلفظ NIRVANA.

این نوع از خالص سورئالیسم است به دست آورد طعم و مزه مسلما و “چهره خنده دار” ارائه می دهد چند قابل توجه و نقاط مورد علاقه حتی به کسانی که مبارزه با آن شکننده bleeping الکترونیکی نمره توسط فیل Mossman که کست واقعا آخرتی سرما بیش از رسیدگی و همیشه قانع هنرپیشه سبک از جارویس که تعادل را در برخواهد داشت-y با تکبر راه رفتن و خروشد غیر ارادی و عاطفی بیش از حد خواهد بود به اندازه کافی روشن در آن الهام حتی اگر فیلم نمی گچ او را در تحت اللفظی بازتاب James Dean. این عملکرد شگفت انگیز و عجیب و غریب به اندازه کافی به یک آرزو بقیه فیلمسازی را شماره گیری آن را پایین درجه یک — اجازه دهید به ما احساس خشم خود را به جای chicly معرفی آن در هر نوبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>