ساده لوح دعوا کردن خیل تاکید گروه 1 اعتبار


استرالیا باور نکردنی محصول از سه ساله ادامه داد: غالب آنها اجرا با دوست داشتن ساده لوح زنی خودش را در نخبگان رده دوم وزن برای سن در گروه 1 پیروزی با پیروزی در ویلیام رید مخاطرات در شب جمعه.

این Manikato سهام برنده sat کردن نومرکت قهرمان خیل در شود و به عنوان Craig Williams, منعکس, “دو سه ساله بودند باید به مبارزه با آن”است.

Jockey Craig Williams steers Loving Gaby to victory in the William Reid Stakes at Moonee Valley.

سوارکار اسب دوانی شدن Craig Williams خالق عشق ساده لوح به پیروزی در ویلیام رید سهام در Moonee Valley.اعتبار:AAP

اما آن کوه که لگد کردن Moonee Valley خم های در حال اجرا بر بالای Godolphin ستاره در سمت راست با رعد و برق سهام برنده Gytrash طوفان به دوم.

خیل برگزار شد و در روز سوم در حالی که Oakleigh بشقاب برنده Pippie که نمی تواند به اندازه کافی جمع اوری اوایل سرعت به رهبری برگزار شد چهارمین کل مسابقه.

تبلیغات

دوست داشتن ساده لوح رکورد برای خود صحبت می کند. دو گروه 1 sprints در دره اضافه کردن به یک نومرکت دوم, رعد و برق, سوم, طلایی دمپایی چهارم, سیلمی’ تولید دوم و شامپاین مخاطرات دوم فقط 12 حرفه ای شروع می شود.

او درآمد که در حال حاضر پشت سر هم گذشته $2.25 میلیون و توجیه ویلیامز تصمیم به چوب با بیش از خیل این آماده سازی.

“او شگفت انگیز بوده است. من تغییر نظرات من پس از کار خود را به دلیل راه او کار کرده است پس از رعد و برق” ویلیامز که برنده این مسابقه در Hellbent در سال 2018 اظهار داشت.

“اول من گفت که او پرواز و رفتن به Newmarket من گفت که او هوابرد.

“در آن شب خیل خیلی خوب بود برای ما. امشب Ciaron [ماهر] گیر به برنامه های خود را با او و به اینجا آمد. همانطور که در نصب حیاط این بود که قوی ترین ویلیام رید ما دیده ایم در سال, متاسفانه, اما او عالی بود. او واقعا خوب او موثر بود او آرام بود امروز.”

اتصالات از خون تمساح در حال حاضر صحبت کردیم تا اورست-عقاب طلایی راه و co-مربی ماهر مشابه قصد دارد با دوست داشتن ساده لوح در بهار که نشان داد به اندازه کافی تنوع در اوایل زندگی حرفه ای خود را برای برنده شدن تا 1600 متر است.

نور خورشید برنده ویلیام رید در سال گذشته به عنوان یک سه ساله و در ادامه به اجرا در سیدنی pop-up نژادها و ماهر گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد به همین دلیل دوست داشتن ساده لوح نمی تواند نگاه به تکرار همان فرمول است.

“شما می توانید قطار خود را برای هر سفر من می گویند,” او گفت:.

“من نمی خواهد می گویند در یک مسابقه مانند عقاب طلایی شبیه به نور خورشید چه بود, ممکن است نمی شود از او در رسیدن به او داده شده است به مایل.

“این یعنی [اسمیت] همواره این طرح است. او را دوست دارد مسابقه. سوم و چهارم اجرا در preps او واقعا قطار در. اگر او می کشد تا خوب ما قطعا در آن نگاه کنید.”

سفر به آدلاید برای Goodwood در کارت برای Gytrash که اضافه شده گروه 1 دادن در نومرکت و در حال حاضر ویلیام رید پس از رعد و برق خود را شرط پیروزی در حالی که هیو بومن اظهار نظر که خیل ممکن است قوی تر عملکرد پایین راست.

اما تامی بری گفت: او نا امید شده بود با اجرا از Exceedance که موفق به رسیدن به همان ارتفاعات این کارناوال به عنوان او در بهار.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>