اتحادیه وزیر Nitin کرد روز پنج شنبه در خواست صنعت بازیکنان برای پیوستن به دست با دولت برای پیشنهاد برقی خط در Rs 1.03 تریلیون دهلی-بمبئی بزرگراه در حالی که امیدوار به ارائه سیاست حمایت جدی به بازیکنان.

او گفت: در حالی که یک کشش از دهلی-بمبئی بزرگراه برنامه ریزی شده است به عنوان برق خط دهلی-جیپور بخشی از 1,320 متر بزرگراه تکمیل خواهد شد قبل از دیوالی.

“هند سرمایه گذاران باید به جلو آمده برای سرمایه گذاری در برق خط کشش از دهلی-بمبئی بزرگراه ساخته شود در هزینه Rs 1.03 تریلیون دلار در عرض سه سال” حمل و نقل جاده و بزرگراه ها گفت: در حالی که پرداختن به یک همایش ‘توسعه یک نقشه راه برای کم کربن و تحرک پایدار در هند” توسط FICCI اینجا.

وزیر گفت که دولت آماده است تا به ارائه سیاست حمایت جدی از سرمایه گذاران و همچنین درخواست آنها را برای آمدن به جلو در زمینه سوخت های جایگزین از جمله زیستی CNG و برق خودرو.

این می تواند برش در هند بزرگ Rs 7 تریلیون خام واردات, او گفت:.

تاکید بر مدرن زیرساخت های حمل و نقل, او گفت که او نیز این مسئله الکتریکی بزرگراه در طول متعاقب آن سفر به سوئد این ماه است.

وزیر همچنین گفت که وسایل نقلیه الکتریکی تبدیل شدن به محبوب در میان شرکت های هندی و شروع یو پی اس و روز نمی شد دور زمانی که هند خواهد بود یک بازیکن کلیدی در صادرات وسایل نقلیه الکتریکی.

او همچنین گفت که آب حمل و نقل یکی از ماندگار راه حل تحرک و اضافه شده است که مترو می تواند موفق باشد و در ردیف 2 و 3 شهرستانها.

علاوه بر دهلی-بمبئی بزرگراه و کار آغاز شده است در شش دیگر بیان بزرگراه از پیشنهاد 22 پروژه, او گفت:.

کل Delhi Mumbai Express بزرگراه تکمیل خواهد شد در سه سال آینده گفت:, و اضافه کرد که خرید زمین برای این پروژه تکمیل شده است و منجر به صرفه جویی به لحن 16,000 تومان کرور روپیه در آن حال در یک تراز باشد.

“ما را نجات داد در مورد 16,000 تومان کرور روپیه در زمین مقابل به تنهایی به عنوان زمین می تواند به دست آورد در هزینه Rs 80 لاخ در هر هکتار برای پروژه,” او گفت:, و اضافه کرد که این بزرگراه را باز کردن فرصت های جدید اقتصادی در مناطق داخلی کشور منطقه هاریانا راجستان, Madhya Pradesh و گجرات.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im