گیج جاده ها برای احیای ویکتوریا اسکله ‘dead zone’ با آبجوسازی


توسعه اسکله ویکتوریا را ریخته به یک گیج جاده های آبجوسازی رستوران و بار محل را محل از یک “منطقه مرده” به پرت پاسخ به این سنگ در سیدنی.

که برتر را علامت McGowan قول او به عنوان بستری Fremantle پورت نیاز به امکانات بیشتر را به زندگی و طراوت و چالاکی به منطقه ای در نزدیکی موزه دریایی.

The Gage Roads development.

این گیج جاده های توسعه است.اعتبار:WA دولت

او گفت: توسعه این حوزه به خوبی رسیده و 100-year-old ساختمان می تواند تبدیل به یک مقصد بازدید کنندگان خواهد بود “wowed توسط”.

“این همان چیزی است که مردم می خواهند در کشور ما” آقای McGowan, گفت:, برچسب طرح یک “فوق العاده گردشگری جاذبه”.

تبلیغات

میراث-فهرست کالا برگ ریزان خواهد بود تبدیل به یک محل که باز هفت روز هفته.

گیج جاده ها دم افسر ارشد عامل هارون Heary گفت رویای او بود در نهایت تبدیل شدن به یک واقعیت و میکرو آبجوسازی در داخل خواهد “اساسا یک مرکز نوآوری”.

وجود دارد خواهد بود یک رستوران و متخصص در WA تولید و هدف برای یک خانواده-فضای دوستانه با یک منطقه بازی برای کودکان است.

دوستدار فوتبال می تواند تماشای قایق آمدن و رفتن را از طریق سر در حالی که لذت بردن از یک آبجو و پیتزا.

آقای Heary گفت که او “فوق العاده پرشور در مورد این منطقه” و این شرکت تا به حال یک اتصال قوی به Fremantle و اطراف آن آب با گیج جاده ها به نام کشش آب را در بین شهرستان بندر و Rottnest Island که در آن حمل و نقل کشتی های لنگر انداخته در حالی که آنها منتظر به حوض.

گیج جاده ها نیز دارای سابقه در اسکله منطقه با داشتن اجرای پاپ آپ حوادث در کشور همسایه B ریختن در طول ماه های تابستان در سال های اخیر است.

سوال در مورد اینکه آیا این بیماری همه گیر به حال ساخته شده است این پروژه یک سخت تر تعهد آقای Heary گفت که او تا به حال اعتماد به نفس WA خواهد جستن به عقب و این زمان دشوار خواهد منتقل می کند.

آبجوسازی را در مورد 12 ماه برای ساخت و او امیدوار به باز کردن 2021-22 تابستان است.

گیج جاده صندوق نوسازی پس از اهدا 40 سال اجاره در سایت, با کار برای شروع در ماه اکتبر.

این جراح-قاب و weatherboard ریختن ساخته شد و در سال 1925 و جایگزین قبلی کالا ریختن بر روی سایت ساخته شده در سال 1905. آن اخیرا استفاده شده توسط WA موزه دریایی برای ذخیره سازی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>