به دست آوردن برخی از از دست دادن برخی از: چه هند Covid-19 بسته امداد به معنی biz

دولت و بانک مرکزی به سرعت نقل مکان کرد در هفته گذشته برای کمک به اقتصاد هند به عنوان مدیریت زندگی تحت 21-day مستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. تصمیم گیری های خود را فرصتی برای برخی از کسب و کار که دیگران از دست.

بانک مرکزی هند (RBI) قطع مخزن نرخ 75 واحد در روز جمعه پس از وزارت دارایی اعلام یک بسته امداد تومان ارزش 1.7 تریلیون دلار برای هند فقیرترین گروه های با درآمد و 50 تومان lakh هر سر پوشش بیمه برای پرسنل پزشکی مبارزه با این بیماری همه گیر. هیچ یک از آنها را به هر گونه راهنمایی در شاخص های کلان برای اقتصاد بروز مستند. “پیش بینی از رشد اقتصادی و تورم خواهد بود به شدت مشروط بر شدت و مدت Covid-19…” گفت: RBI فرماندار Shaktikanta دس زمانی که او اعلام کرد که نرخ وام برش با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است.

Das توجیه است اما به این معنی هند به 2020-21 با هیچ راهنمایی در مورد تولید ناخالص داخلی (GDP), کسری مالی و برنامه ریزی برای تورم است.

بازار رو نشانه ای از آنچه مالی کسری بودجه می تواند به مانند زمانی که وزارت مالیه گفت: آن را قرض Rs 4.88 تریلیون دلار در نیمه اول سال مالی 2020-21 به ساحل تا منابع است. برای اولین بار RBI سیاست پولی کمیته ملاقات قبل از قرض گرفتن تقویم منتشر شد.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

بنابراین بازارهای پرواز کور است ؟ RBI و وزارت امور مالی معتقدند که نقدینگی عرضه است اولویت خود را در حال حاضر. که باور اتحاد بین المللی در حمایت کنید. در روز پنج شنبه G20 بلوک از سازمان ملل متعهد $5 تریلیون دلار برای حمایت از اقتصاد خود را. پس از یک هفته پر سر و صدا تحولات در اینجا این است که ارزیابی ما از بخش های است که به دست آوردن و از دست دادن از این تصمیمات. این برندگان هستند FMCG, e-commerce, پردازش مواد غذایی, املاک و مستغلات, خدمات مالی, دستگاه های پزشکی و بیمه بخش است. شرکت های خودرو را به کمک برخی به عنوان چالش های رشد برای بانک و فلزات و زیرساخت های بخش.

FMCG

برنده روشن از وعده نقدینگی بالا خواهد بود که بخش FMCG. بسیار خوب FMCG شاخص در NSE انجام داده است بهتر از دیگر بخشی از شاخص ها در 30 روز گذشته حذف تنها 18.9 درصد در کنار داروسازی شاخص در 15.66 درصد است. یک کسب و کار استاندارد گزارش به نقل از شرکت تحقیقات بازار نیلسن به می گویند: “وحشت از خرید مواد غذایی و محصولات بهداشتی در هفته های اخیر تحت فشار قرار دادند تا نرخ رشد از مواد غذایی و غیر غذایی دسته بندی های 300 و 400 اساس امتیاز به ترتیب در مقایسه با اعداد در ماه ژانویه است. اما شرکت ها استدلال می کنند سنبله نمی خواهد برای جبران کاهش نرخ رشد کلی در طول سه ماهه با توجه به ویروس”.

این FMCG شاخص اندازه گیری چیزی بیشتر از یک انتظار نرمی در تورم شماره تابستان امسال با وجود نقدینگی بالا در اقتصاد است. تورم قیمت مصرف کننده انتظار می رود که به سهولت به مردم تسلیم خرید در طول مستند و قطعا تسلیم بالا پایان خرید. فروش محصولات سفید خواهد بود بنابراین دستگاه های تهویه مطبوع و کولرهای هوایی می تواند خاموش عملکرد این تابستان. تولید کنندگان بسته بندی مواد غذایی و تمام لوازم آرایش را به دست آورید به خصوص به عنوان متحده پایان محدودیت در حرکت کالاهای فاسد شدنی.

همچنین بخوانید: از بمبئی به Noida این هند coronavirus کانون شهرستانها

بیمه

وزارت مالیه را اعلام پوشش بیمه برای پرسنل پزشکی کمک می کند تا شرکت های بیمه. سه چهارم از زندگی تحت چنین شرکت ها سیاست های بهداشت آمده از دولت حمایت مالی طرح. حدود 22 لاخ سلامت پرسنل تحت پوشش خواهد شد و در حال حاضر این تعداد ممکن است تا نوسازی بعدی.

خودرو

گسترش EMI تحمل را به فضای تنفس برای افرادی که در خرید وام خودرو اما در صورت مشکلات مالی در چسباندن به برنامه بازپرداخت. آن را نمی خواهد بیشتر تشویق مردم به خرید خودرو تا بهبود اقتصاد اما در بخش خودرو است احاطه با بسیاری از مشکلات است که حتی این محدود تسکین استقبال شده است. دیوان عالی کشور ارائه شده یکی دیگر از امداد که روز جمعه آن را مجاز فروش 10 درصد از کارشناسی IV سازگار با وسایل نقلیه به مدت 10 روز بیشتر فراتر از مارس 1, به جز در دهلی شورای ملی مقاومت. شرکت تنها 2 لاخ مسافر و وسایل نقلیه تجاری خود را به عنوان مجموع سهام. صنعت برآورد مجموع پول نقد جریان 700 تومان کرور روپیه اگر فروش materialise.

پردازش مواد غذایی

در پریشانی و مواد غذایی و محصولات با قیمت رقابتی به فروش خوبی. مستند قوانین شده اند کاسته اجازه می دهد تا مواد غذایی تحویل شرکت ها برای ادامه کسب و کار. مرکز و ایالات متحده ممکن است به زودی مجبور به صدور مواد غذایی برای تغذیه افرادی که شغل خود را از دست می گویند دولت منابع. این عوامل می تواند کمک به صنعت پردازش مواد غذایی.

E-commerce

Demonetisation از ارزش ارز نت در نوامبر سال 2016 افزایش هند نوپای دیجیتال شرکت پرداخت. E-commerce شرکت در یک نقطه شیرین در این زمان. مرکز و ایالات متحده در هفته گذشته با عجله به کمک تجارت الکترونیکی شرکت های که تا به حال قطع منابع پس از اتهامات پلیس متوقف کردن و اذیت و آزار پرسنل تحویل. نگرش دولت برای تجارت الکترونیکی شرکت های اتحادش را تغییر سرعت. هند تجارت عادلانه تنظیم کننده این کمیسیون رقابت هند اعلام کرد در ماه فوریه آن را بررسی e-شرکت پس از آجر و ملات بخش خرده فروشی شکایت از ناعادلانه شیوه های کسب و کار. در حال حاضر بخش توسعه صنایع و تجارت داخلی یک اتاق کنترل برای اطمینان از تدارکات عملیات تجارت الکترونیکی شرکت های اجرای بدون مانع است. این یک بخش است که باید انجام دهید و به خاطر مستند.

دستگاه های پزشکی

هند دستگاه های پزشکی بازار به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار در سال است و ممکن است عبور فعلی خود را افزایش حدود 16 درصد رو به با نخست وزیر نارندرا مودی را به صرف طرح 15,000 تومان کرور روپیه برای تقویت زیرساخت های پزشکی. وزارت بهداشت در حال کار کردن روش به موقعیت هند به عنوان یک تامین کننده به کشور های سارک برای آینده نیازهای پزشکی به طور بالقوه آوردن کسب و کار برای شرکت های.

خدمات مالی

اجتماعی فاصله است جلوگیری از استفاده از پول نقد اما این یک فرصت برای دیجیتال پرداخت و خدمات مالی شرکت. RBI فرماندار داس خود را به پایان رسید بیانیه سیاست پولی با یک نصیحت به استفاده از پول دیجیتال ساخت روشن است که راه سیاست حمایت خواهد رفت.

املاک و مستغلات

RBI درخواست بانک ها و دیگر موسسات وام اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای وام های عمده برای کمک به وام گیرندگان وام مسکن و توسعه دهندگان. وام گیرندگان دریافت برخی از استراحت خود را در جریان های مالی در حالی که توسعه دهندگان می تواند امید های موجود خود را وام از بانک ها را نمی خواهد زیر استاندارد. هر چند تنها چند پروژه در حال انجام می باشد و در عین حال تعویق در بهره سرمایه در گردش نیز به وضوح مثبت برای این بخش است.

بانک

سقوط آن را به تمام بانک ها به اطمینان حاصل شود که دولت, صنعت, صنعت و خانوار ماندن حلال اما خواهد شد که تحت فشار قرار دادن ترازنامه خود را. یک دلیل بزرگ برای این RBI اجازه می دهد وام به تاخیر پرداخت سه قسط در همه نوع از وام–از مزارع مسکن شخصی به صنعت. بهره سرمایه در گردش وام می تواند معوق بیش از حد. نرخ بهره افزایش خواهد یافت اگر وام گیرندگان برای انتخاب deferrals اما بیش از یک تمدید تنور.

مجموع سپرده ها از بانک ها خواهد شد را به عنوان دولت دست به Rs یک تریلیون دلار به صورت نقدی و حمایت از فقرا است. دولت را خروج از تعادل خود را به عنوان آنها ارائه و پشتیبانی برای فقرا است. آنها از پول نقد بیش از حد. به عنوان بسیاری از 18 متحده برنامه ریزی شده برای جمع آوری پول از بازار در مارس 23, اما, آندرا پرادش, Bihar, MP و پنجاب موفق به انجام این کار. در کشورهای دیگر تا به حال ارائه بازده بالا به خریداران علاقه. داس با اشاره به خطرات زمانی که او گفت: “من مصرانه از اعضای عمومی و همچنین مقامات دولتی که سپرده در بخش خصوصی و بانک ها به توسل به هر گونه وحشت برداشت از بودجه خود را”.

هر دو دارایی (پرداخت وام) و بدهی ها (سپرده) از بانک ها و موسسات مالی غیر بانکی (NBFC) رسید. بانک ها را مجبور به ارائه اضافی ریسک سرمایه برای معوق وام و یا طبقه بندی آنها را به عنوان زیر استاندارد و یا عدم اجرای دارایی RBI گفته است. که تحمل شد مورد نیاز برای جلوگیری از یک سرمایه بزرگ برای انسداد بانک نافی کل نقدینگی بسته است. 100 واحد کاهش در نسبت ذخیره نقدی خالص تقاضا و زمان بدهی نیز باید به عنوان خوانده شده در این زمینه.

RBI به عقب رانده جدول زمانی برای بانک ها مطابق با یکی بیشتر از بازل III هنجارهای. با توجه به مثال ارائه شده بانک ها می توانید صبر کنید برای شش ماه دیگر قبل از آنها افزایش بیشتر سرمایه برای دیدار با سرمایه حفاظت بافر هنجارهای تحت بازل III مسیر سر خوردن. پنج ضعیف ترین بانک های دولتی باید هنوز هم در پاییز کوتاه و RBI ساخته شده است روشن اگر آن را به ارائه هر گونه اضافی تحمل برای آنها.

برای میان مدت RBI گرفته است این شانس را به اجازه بانکی و NBFCs عامل از گجرات مالی بین المللی Tec-شهر (هدیه) برای شرکت در دریایی NDF بازار با اثر از ژوئن 1 سال 2020 است. تجارت در روپیه هند, چینی, Renminbi کره جنوبی برنده برزیل واقعی و روبل روسیه دو سوم از حجم جهانی NDF بازار و باید این افزایش هزینه درآمد از هر دو متعلق به دولت و بخش خصوصی در بانک ها.

مادون و فلزات

مرکز و ایالات متحده در حال کار برای re-مناسب مصرف از unspent توازن در پروژه های زیربنایی برای پرداخت هزینه های مرتبط با سلامت امداد رسانی بسته. مودی متحده خواسته است به درمان, بهداشت و درمان به عنوان اولویت بالا. با محاسبات مالی askew به دلیل coronavirus مرکز و ایالات متحده ممکن است وجوه به سرمایه گذاری برای تصویب پروژه های زیربنایی. این خبر بد برای جراحی سنگ آهن و حتی مس و به برخی از درجه آلومینیوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>