‘تعویض بازی’: انگلیس روز دور از انتشار میلیون ها نفر از coronavirus انگشت خراش آزمون

لندن: دولت بریتانیا است که فقط “روز” به دور از انتشار 3.5 میلیون self-administered انگشت خراش آزمون است که می تواند ثابت کند یک بازی را تغییر در کاهش و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

آزمون خواهد بود با عجله به خرده فروشان مانند چکمه های عمده داروخانه های زنجیره ای در بریتانیا و در دسترس برای سفارش آنلاین از طریق آمازون با این حال اولویت داده خواهد شد و به پزشکان و پرستاران و کلیدی دیگر کارگران است.

عمومی خواهد شد در نهایت قادر به گرفتن آزمون در صفحه اصلی برای تعیین اینکه آیا آنها تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی بدین معنی که می توانید از مستندات و بازگشت به کار هستند زیرا سیستم ایمنی و نمی تواند دیگران را آلوده.

نخست وزیر بوریس جانسون کلید های پزشکی و علمی مشاوران بارها و بارها تاکید کرد که کسی که آلوده شده است نمی توان reinfected رغم وجود دارد که برخی از جدا شده گزارش که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر.

تبلیغات

پروفسور شارون طاووس مدیر بهداشت ملی انگلستان عفونت خدمات گفت: نمایندگان مجلس کیت شدند و در مراحل نهایی آزمایش در یک آزمایشگاه در آکسفورد و تایید می تواند برای توزیع جرم در پایان این هفته است.

جانسون قبلا نازل شده کار در جریان توسعه “بازی تغییر” آزمون اما استاد طاووس شواهد به نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه نشان دهنده عمده توسعه داده شده چگونه به زودی کیت به احتمال زیاد نورد.

مانند بسیاری از جمعیت بریتانیا است که در مستند و گسترده swathes از اقتصاد تعطیل شده اند در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. در حالی که این ویروس خطرناک است و می تواند باعث بیماری های جدی و مرگ بسیاری از مردم قرارداد آن را بدون نمایش هیچ نشانه و می تواند در خانه گیر کرده حتی اگر آنها را توسعه داده اند ایمنی.

بریتانیا 8,077 تایید موارد ویروس اما رقم واقعی است و به احتمال زیاد در صدها هزار نفر.

“هنگامی که ما مطمئن باشید که [کیت] آیا کار آنها خواهد شد نورد به جامعه” استاد طاووس گفت.

“مردم در آینده نزدیک قادر خواهد بود به منظور یک تست است که آنها می تواند خود را تست و یا رفتن به چکمه و یا جایی شبیه به انگشت خود را خراش آزمون انجام می شود.”

پرسید که آیا این آزمایش در دسترس خواهد بود در “روز” به جای هفته یا ماه استاد طاووس پاسخ داد: “بله”.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin بعد از آن گفت: در حالی که ممکن بود کلید کارگران می تواند دسترسی به تست سرعت عمومی خواهد بعید است قادر به گرفتن آن در هفته آینده.

استاد طاووس گفت: تجهیزات شبیه یک تست حاملگی خواهد بود و کم هزینه, اگر هر گونه اتهام اعمال شد. همه در همه ، خیابان داونینگ است که انتظار می رود به فاش کردن جزئیات جدید در مورد رژیم جدید بعد از آن در روز چهارشنبه.

“شما خراش انگشت خود را مانند یک دیابتی خواهد و دریافت یک قطره خون و آن را روی یک کاغذ صافی و سپس اجرای برخی از مایع را که خون به اجرا آزمون منطقه” استاد طاووس گفت.

“سپس شما آن را بخوانید تا ببینید که آیا شما باید دو نوع آنتی بادی: یکی IGM که مطرح می شود خیلی زود در عفونت و دیگر IGG است که بدن در واکنش به این ویروس.”

اولویت داده خواهد شد و زود به کلید کارگران مانند پزشکان و پرستاران قبل از جامعه گسترده تر می توانید دسترسی به آزمون.

“این است و نه فقط برای کارگران مشاغل کلیدی. این است که برای جمعیت عمومی و در طول زمان ما در انتظار یک نسبت جمعیت به مثبت می شود و اجازه می دهد آنها را برای بازگشت به کار,” او گفت:.

او همچنین گفت یک سیستم توسعه داده شد به طوری که مردم می تواند رکورد مثبت آزمایش با پزشک.

“من موافقت می کنم ما نیاز به یک رکورد به دلیل این استثنایی زمان ما معمولا نمی درخواست مردم برای آزمون خود را در خانه و عمل بر اساس آن تست. آن را کاملا یک موقعیت منحصر به فرد,” او گفت:.

Ersin در هفته گذشته گفت: آنتی بادی آزمايشات یک “اولویت مطلق”.

“ما قادر خواهید بود برای گفتن به کسی ‘شما تا به حال این ویروس شما به احتمال زیاد برای دریافت دوباره آن را حداقل در این مدت فوری و در حال حاضر ما می تواند اعتماد به نفس شما می توانید از بازگشت به کار و در حال حاضر ما می تواند اعتماد به نفس شما نمی نیاز به گرفتن برخی از اقدامات احتیاطی شما شده ایم به تاریخ’,” او گفت:.

یک سخنگوی چکمه گفت: می خواستم برای کشف فرصت ها برای حمایت از COVID-19 تست اما تاکید کرد هیچ کیت هنوز در دسترس است.

“مشتریان باید یک سفر به یک چکمه های فروشگاه و یا داروخانه ها برای این منظور” گفتند.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>