‘بازی در حال تغییر’ کیت آماده نیست تا ماه ژوئن سازندگان بهت زده توسط مقامات وعده


ما را ساخته اند زندگی می کنند ما وبلاگ بیماری همه گیر کوروناویروس رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

لندن: هفده و نیم میلیون coronavirus آنتی بادی آزمایش های وعده داده شده توسط وزرای بعید است که آماده است تا ماه ژوئن به طور بالقوه گسترش مستند با هفته آن پدید آمده است.

Health Secretary Matt Hancock and Prime Minister Boris Johnson during a tour of a hospital.

وزیر بهداشت مت هنکاک و نخست وزیر بوریس جانسون در طول یک تور از یک بیمارستان است.اعتبار:گتی ایماژ

رهبران صنعت راه اندازی شده توسط دولت برای تولید صفحه اصلی تست کیت گفت:آنها “بهت زده” با پیشنهادات تکنولوژی خواهد بود imminently در دسترس عموم است.

یک آزمایش خون است که تشخیص اینکه آیا یک فرد در حال حاضر قرارداد COVID-19 – به عنوان آنتی ژن تست که پرچم عفونت فعلی – در نظر گرفته شده است توسط بسیاری از کارشناسان به حیاتی برای کاهش محدودیت های فلج بریتانیا.

تنها در هفته گذشته ارشد مقامات بهداشت گفت: انگشت-خراش آزمایش خون می تواند به طور گسترده ای در دسترس از طریق آمازون و یا چکمه “در هفته”. بوریس جانسون توصیف کرده است این کیت به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی”.

تبلیغات

روز جمعه اما مت, Hancock, سلامت, منشی, به نظر می رسد به دور از اوایل اظهارات نشان می دهد در یکی از مصاحبه که آنتی بادی آزمایش لزوما بخشی از کلی هدف از 100,000 روزانه coronavirus آزمون او روز پنجشنبه اعلام کرد.

در حال حاضر پزشکی مدیر یک شرکت زیست فناوری داده £1 میلیون دلار (2 میلیون دلار) توسط وزارت بهداشت به پایونیر یک آزمایش پادتن مردم خواست تا به بیمار می شود.

دکتر جو Fitchett از میلتون کینز بر اساس Mologic گفت: خود را سریع تست تشخیصی تنها در دسترس خواهد بود از ماه ژوئن در اولین و ابراز شک و تردید است که دیگر کیت می تواند آماده برای استفاده هر چه زودتر از آن است.

“است که بسیار سریع به تولید چیزی از یک نمونه اولیه,” او گفت:.

“هر کسی می تواند تولید زباله نمونه های اولیه به نظر می رسد که اتفاق افتاده در اسپانیا متاسفانه اما آن را به کار. آن را یک چالش واقعی به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی از آنچه شما نیاز دارید برای کشور است.”

نظرات به عنوان گنجینه رشد بیش از نه نامزد آزمون که با حمایت دولت است.

در روز پنجشنبه خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی Hancock نشان داد برخی از آزمایشات در حال توسعه نشان داده بود 75 درصد منفی کاذب هستند.

“تصویب آزمون که کار نمی کنند خطرناک است و من آن را انجام نمی,” او گفت:.

اما شب گذشته وزارت بهداشت کاهش یافته است می گویند که آیا این اعمال به هر یک از نه نامزد آزمون همگانی توسط وزرای هیچ کدام هنوز امن تصویب.

دولت نگران است برای جلوگیری از دیگری درک climbdown پس از آن مجبور شد اعتراف کند که 3.5 میلیون تست آنتی بادی کیت آن اعلام شده بود “امن” که هفته گذشته در واقع خریداری شده; صرفا دستور داد موضوع را به اعتبار.

تلگراف می داند که وزرای تبدیل شده اند به طور قابل توجهی کمتر صعودی در مورد شانس خود را به سرعت تامین دوام آنتی بادی آزمون بیش از گذشته دو هفته به کشورهای دیگر شده اند مجبور به رد کردن نادرست کیت.

این هفته اسپانیا گفت که بازگشت 640,000 سریع تست کیت های ساخته شده در چین پس از آن پدید آمده و آنها تا به حال تنها 30 درصد میزان دقت و نه از 80 درصد می رود.

به گفته دانشمندان انگلیسی یک میلی توسط مقامات دولتی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم های مختلف با گروه های مختلف کاری در آزمون کاهش پیشرفت در انگلستان است.

یک سخنگوی در لیورپول دانشکده طب گرمسیری است که انجام جداگانه اعتبار سنجی آزمون در تعدادی از محصولات از جمله Mologic آزمایش پادتن در یک محاکمه 400 بهداشت و درمان کارگران گفت: “دولت نه گفتن کسی که آزمون آنها را خریداری کرده اند بنابراین ما نمی دانیم که آیا ما در تست آزمون خود را.

“دولت گفت: آن را خریداری کرده است میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش اما ما نمی دانیم که آزمایش آن.

“آنها به ما گفت آنچه که آزمون آنها را خریداری کرده اند و ما می توانیم پیدا کردن که. ما نمی دانیم.”

فشار بر وزیران افزایش دیروز به عنوان مقامات در ایتالیا اعلام کرد که آنها در مورد شروع به تست آنتی بادی در یکی از بدترین آمار مناطق.

مقامات در ونتو منطقه که شامل ونیز برنامه ریزی برای آزمون 100,000 پزشکان و پرستاران و سپس رول آزمون به جمعیت عمومی است.

کارشناسان وجود دارد با استفاده از یک آزمایش است که هزینه حدود €10 (£8.80) و ارائه یک نتیجه در یک ساعت. لوکا Zaia فرماندار ونتو گفت: یک تست مثبت می دهد یک فرد یک “ایمنی گواهینامه” را قادر می سازد آنها را برای از سرگیری یک زندگی عادی.

برلین همچنین اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای آوردن گواهی ایمنی به عنوان بخشی از آماده سازی برای کشور به توقف آن مستند و نهادهای بهداشت و درمان نیز نشان داد یک طرح مشابه ممکن است سعی در انگلستان است.

دقت ایتالیایی, آزمون های ساخته شده توسط Snibe تشخیص شناخته شده است; با این حال نتایج به دست آمده تا کنون “بسیار مطلوب” با توجه به ماریو Plebani و جوزپه Lippi روسای آزمایشگاه های تجزیه و تحلیل در پادوا و ورونا.

تلگراف لندن

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>