بازی را در توقیف ملبورن موزه آنلاین برنامه های


به عنوان پدر و مادر دست و پنجه نرم کردن با چگونه به سرگرم کردن کودکان برگزار می شود بازگشت از مدرسه در آینده همه گیر ماه در موزه ویکتوریا آغاز کرده است در چند فاز آنلاین تصویری مجازی و واقعیت افزوده “موزه در خانه” برنامه به نگه داشتن آنها را تحریک.

در فاز اول موزه ملبورن در حال حاضر موجود سه بعدی تورهای مجازی از Phar Lap از ملبورن داستان ذهن انسان و حیوانات وحشی در مقابله با جهان در حال تغییر در حال حاضر می تواند بر روی همان پلت فرم آنلاین است که خانه تورهای مجازی از Scienceworks آن مربوط به اینده فکر می کنم جلوتر نمایشگاه و فضای داخلی اسپاتسوود ایستگاه پمپاژ.

Melbourne Museum is also “looking at some augmented reality where people can use their phones and their photographs and put themselves into the museum context''.

ملبورن موزه نیز “به دنبال در برخی از واقعیتی که در آن مردم می توانند با استفاده از تلفن های خود را و عکس های خود را قرار داده و خود را به موزه متن”.

مرحله بعدی در هفته های آینده وعده های آنلاین نوآوری برای پژوهنده ذهن جوان می گوید: موزه ویکتوریا اجرایی Lynley Crosswell. “این [گیر] در حال رفتن برای پایان دادن به هر زمان به زودی, بنابراین ما به دنبال عناصر جدید: gamification مناطق که در آن مردم می توانند در بازی های با محتوا و هر یک از دیگر,” او می گوید.

“ما همچنین به دنبال در برخی از واقعیتی که در آن مردم می توانند با استفاده از تلفن های خود را و عکس های خود را قرار داده و خود را به موزه ببرند. آن را روی حیله و فن آوری, اما آن را به همه چیز بیشتر سرگرم کننده و جالب برای افراد جوان به عنوان هفته بر روی بروید.”

تبلیغات

هنر مراکز و موزه ها و گالری ها و جشنواره ها در سراسر کشور صورت نامشخص آینده با لیستی از موسسات از جمله بسته شدن به صورت عمومی در دسترسی به سایت در حال رشد روز به روز به دلیل COVID-19 شیوع. سیدنی دوسالانه و کوئینزلند هنر گالری و گالری هنر مدرن آخرین پیوستن به گالری ملی ویکتوریا و دیگران در بستن درب.

حدود 650 دائم و گاه به گاه کارکنان و 500 داوطلب از موزه ویکتوریا نیز در مواجهه با عدم قطعیت با ملبورن موزه Scienceworks و موزه مهاجرت در میان دیگران, باقی مانده بسته برای آینده قابل پیش بینی.

Melbourne Museum has not stood down any staff during the pandemic.

ملبورن موزه بود نه پایین هر یک از کارکنان در طول بیماری همه گیر.

“این فقط یک روز به روز گزاره اما ما قطعا بسته برای ماه برتر [Daniel Andrews] ذکر شده به عنوان یک دوره از ایالت های اضطراری و پیش بینی می کنیم که بسته به طور قابل توجهی طولانی تر می گوید:” Crosswell.

“ما نمی ایستاد کارکنان را به عنوان چنین در این نقطه در زمان ما فقط تضمین است که مردم همه امن است. برخی در حال کار از خانه است و از آنجا که ما در حال بسته [به] ما نمی داوطلبان نیاز به در آمده است. کسانی که نیاز به در آمده ما rostering بنابراین نه هر کسی در این ساختمان در همان زمان به طوری که آنها نمی آیند در زمان اوج استفاده از حمل و نقل عمومی.”

همه مشاغل در موزه ویکتوریا تضمین شده است ؟ “ما قطعا نمی تخمگذار کردن کارکنان در این نقطه, اما ما در همان قایق به عنوان هر کس دیگری; ما در حال انتظار برای دیدن چگونه این گستراند و در تلاش برای درک آنچه ممکن است بعد آمده است.”

در حال حاضر موزه ویکتوریا است که با تمرکز بر سرگرم کننده در آن آموزش آنلاین از جمله یک تور مجازی توسط Listies غنی و مت به نام Learnadome – نام دیگری برای موزه – که شامل کوسه دندانپزشکان و “دایناسور فروشندگان”.

در Scienceworks صفحه وجود دارد ویدئوها و پشتیبانی مواد در زیست شناسی و فیزیک زمین و فضا به صورت ابتدایی و اولیه آموزان تحت عنوان کمی علم است.

“ما فکر می کنیم که برای رفتن به واقعا مفید برای همه در تلاش برای نگه داشتن بچه ها در یادگیری در حالی که آنها در خانه می گوید:” Crosswell.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>