E-ورزش و بازی شرکت FaZe Clan امروز اعلام کرد یک همکاری منحصر به فرد با تجارت الکترونیک و فرهنگ پلت فرم NTWRK.

NTWRK شناخته شده برای آن limited-edition محصول قطره از LeBron James, Billie Eilish, 88rising و دیگران به رهبری آخرین دور از بودجه برای فاز قبیله و امن جهانی مستقیم به مصرف کننده محصول حقوق برای شرکت. همکاری بلافاصله ادغام در هم ریختن قبیله پوشاک و کالا به NTWRK پلت فرم.

Beats by Dre و interscope Records مؤسسین Jimmy Iovine کلیدی گذار. “فاز قبیله بسیار قدرتمند خط لوله به فرهنگ بازی و فرهنگی آنها تاثیر مرا به یاد روزهای اولیه از ’90s هیپ-هاپ” Iovine می گوید انواع. “این واقعا راه های هوشمند به تجارت الکترونیکی از طریق فرهنگ و آن احساس می کند مانند یک ترکیب بزرگ با NTWRK.

“با بیت و یک هنرمند مانند Eminem من می خواستم مردم را به خرید چیزی — اما این است که یک شرکت و یک ایده یک محصول” او همچنان ادامه دارد. “هیچ یک درخواست برای پول — همه ما گفته است, سازمان دیده بان است.'”

از زمان آغاز آن در سال 2010 در هم ریختن قبیله انباشته شده بیش از 215 میلیون نفر از طرفداران در سطح بین المللی در سراسر سیستم عامل های اجتماعی و محتوای اصلی این است که قفسه بیش از 500 میلیون بازدید در هر ماه. فهرستی از آن شامل NBA ستاره بن سیمونز NFL ستاره بت اسمیت-شوستر و نوازندگان افست و Lil Yachty.

“جیمی همواره فرهنگی پیغمبر می گوید:” در هم ریختن قبیله لی مدیر عامل Trink. “اعتقاد خود را در فاز قبیله به عنوان آینده فرهنگی موج نه تنها در بازی بلکه در سرگرمی به طور کلی باور نکردنی نمایندگی تحول تغییر اتفاق می افتد در حال حاضر.”

“کار با در هم ریختن قبیله همان fandom و انرژی که عالی است در اسکیت فضایی می گوید:” NTWRK مدیر عامل شرکت آرون کردند. “این در حال بالا intesity قطره که طرفداران خط در اطراف بلوک ،

“NTWRK بدون شک ارائه اضافی سوخت موشک برای در هم ریختن برای ادامه گسترش نام تجاری ما و نفوذ فرهنگی در سراسر جهان” گفت: FaZe رئیس قبیله گرگ Selkoe. “ما هیجان زده به تراز وسط قرار دارد با پرشور شرکای همفکر است که بیشتر خواهد شد کمک به ما تاثیر سرگرمی و فرهنگ جوانان.”

NTWRK یک پلت فرم تجارت به طور خاص در Gen Z و وای از طریق منحصر به فرد محصول قطره زنده, فیلم افراد مشهور, استعداد بومی خرید و توزیع اجتماعی. تاسیس شد و با لوانت جیمی Iovine و گاستون Dominguez-Letelier در اکتبر 2018 و دریافت سرمایه گذاری از زندگی ملت, LeBron James and Foot Locker.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im