اندی Gill, گیتاریست و مؤسسین از نفوذ انگلیسی ها postpunk band باند چهار درگذشت امروز خلاصه بعد از یک بیماری تنفسی, با توجه به بیانیه ای از گروه. او 64.

“اندی نهایی تور در ماه نوامبر تنها راه او برای تعظیم کردن; با Stratoscaster در اطراف گردن خود فریاد با بازخورد و پر سر و صدا در ردیف جلو.,” این بیانیه خوانده شده در بخش.

از طریق آهنگ های مانند “کالاهای آسیب دیده,” “آنچه همه ما می خواهیم” “من در بر داشت که جوهر نادر” و “I Love a Man in Uniform,” گیل دندانه دار, گردش, نوآورانه, گیتار کار گروه تجاری بود و نفوذ گسترده ای در بسیاری از بازیکنان که به دنبال — R. E. M. نیروانا و بسیاری دیگر اشاره کرد این گروه به عنوان یک نفوذ است. او همچنین به طور گسترده به عنوان یک تولید کننده در طول سال تولید اولین 1984 آلبوم از Red Hot Chili Peppers — که تلفیقی از فانک و پانک-راک نشان داد متمایز باند چهار نفوذ در این گروه در اوایل روز — عیسی, مارمولک, Futureheads کشتن شوخی و دیگران.

گیل cofounded گروه با خواننده جان شاه در سال 1976 در حالی که هر دو حضور در مدرسه هنر در غرب به زبان انگلیسی در شهر لیدز منبع مناسبی از اواخر دوره پانک عمل می کند (این Mekons نیز مورد ستایش قرار داد از وجود دارد). سیاسی-تکیه از آلبوم تحت تاثیر سوسیالیسم و ضد تجارت — موضع تکرار در گروه یک و آلبوم آثار هنری — و یک نام از چین انقلاب فرهنگی, باند چهار را propulsive و مقابله موسیقی تحت الشعاع خود را به خوبی در نظر گرفته شده اما دانشگاهی موضع سیاسی و بعد از یک به طور مستقل منتشر 1978 تک (“کالاهای آسیب دیده”) و مشتاق cosign از نفوذ BBC DJ جان پوست, گروه, بلکه از قضا به زودی امضا شده با بریتانیا بزرگترین عمده برچسب EMI. برداشت برای ایالات متحده توزیع توسط برادران وارنر سوابق این گروه 1979 اولین آلبوم “سرگرمی” شد یک زیر زمین آمار در بریتانیا و ایالات متحده و گروه تور گسترده در حمایت از آن است.

اما خود را زیر آلبوم جالب اینجاست که با عنوان “جامد طلا” شد و متراکم تر و دلهره آور آلبوم و گروه متلاشی پس از انتشار آن با نوازنده بیس Dave Allen ترک (او پس از آن cofounded Shriekback با XTC کیبورد بری اندروز و بعد تبدیل به یک موسیقی دیجیتال اجرایی). این گروه رفت و به بیشتر funk گرا جهت با علاوه بر این از نوازنده بیس سارا لی (که بعدها پیوست B-52s خود را در اواخر 80s باد دوم) و “آهنگ ها رایگان” آلبوم که برجسته alt-radio hit “I Love a Man in Uniform.” این گروه در آغوش روح-funk صدا به درجه و حتی بیشتر با آن زیر آلبوم “سخت” که در آن مشغول به کار با R&B تولید ران و TK آلبرت و بیگانه مقدار از هسته آن پایه فن. گروه تقسیم تا برای اولین بار در مدت کوتاهی پس از.

باند چهار پیوست در سال 1987 و در ادامه به ضبط و تور در طول سال از جمله در یک سورئال 1990 ایالات متحده matchup با خواهر از رحمت و دشمن — هر چند تاثیر گذار ترین کار بود و در پشت آن. موج جدیدی از گروه تمجید نفوذ آن به وجود آمد در اوایل 2000s, به عنوان گروههای موسیقی مانند فرانتس فردیناند, دروغگو, بلوک حزب و به خصوص رادیو 4 purveyed مشابه مخلوط ناهموار گیتار و ریتم فانک. پادشاه کاهش یافته است در سال 2012 اما گیل ادامه داد.

با توجه به این گروه در بیانیه نهایی آلبوم است که در آن کار می کند. “او سازش دید هنری و تعهد به علت بدان معنی است که او هنوز هم گوش دادن به مخلوط برای آینده رکورد در حالی که برنامه ریزی برای تور بعدی از تخت بیمارستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im