دروازه پاسخ کلیدی 2020 در دروازه.iitd.ac.در: چگونه برای دانلود پاسخ ورق

دروازه کلید پاسخ: این انستیتو تکنولوژی هند (IIT) دهلی نو منتشر کرده است فارغ التحصیل آزمون استعداد در مهندسی (دروازه) پاسخ ورق 2020. آزمون ورودی برگزار شد, در مارس 1, 2 و 8 و 9 و پاسخ ورق در دسترس است در وب سایت رسمی دروازه.iitd.ac.در. دروازه 2020 نتیجه را به انتشار در مارس 16. با توجه به بمبی-دهلی نو بیش از 860,000 نامزدهای ثبت نام شده برای دروازه 2020. کمترین تعداد از برنامه ها را برای مهندسی مکانیک برنامه است که 171,432.

دروازه پاسخ ورق 2020: چگونه برای دانلود

مرحله 1: به وب سایت رسمی دروازه.iitd.ac.در

مرحله 2: در صفحه اصلی با کلیک بر روی ‘نامزد توانید چک کنید پاسخ اینجا کلیک کنید” لینک

مرحله 3: شما را هدایت خواهد شد به یک صفحه جدید

گام 4: ورود با استفاده از ثبت شماره/شناسه ایمیل و رمز عبور

گام 5: پاسخ خود را ورق ظاهر خواهد شد

داوطلبانی که واجد شرایط دروازه 2020 خواهد شانس به نظر می رسد برای مصاحبه دور از PSUs.

اینجا کلیک کنید برای لینک مستقیم از دروازه 2020 پاسخنامه

در مورد دروازه exam

دروازه آزمون انجام شده است برای پذیرش به M. Tech و M. Sc برنامه ها در زمینه مهندسی و معماری است. دروازه سطح ملی معاینه و نیز استفاده می شود برای تعیین واجد شرایط بودن برای استخدام توسط برخی سازمان ها مانند DRDO در دولت هند است. در ضمن کسانی که واجد شرایط در دروازه 2020 خواهد بود بستری مختلف برنامه های کارشناسی ارشد در بمبی و ابتلای را GFTI و IISc بخشی از مشهور دیگر ویژگی های موسسات.

دروازه انجام شده است به طور مشترک توسط دانشکده علوم (IISc) بنگلور و هفت Indian Institutes of Technology (در بمبئی, دهلی نو, Guwahati کانپور, Kharagpur, مدرس و رورکی).

اعتبار دروازه نمره است به مدت سه سال.

دروازه 2020: معیارهای صلاحیت:

* لیسانس دارندگان مدرک مهندسی /فناوری (4 سال بعد از 10+2 یا سه سال پس از B. Sc./دیپلم مهندسی/تکنولوژی) و کسانی که در سال آخر چنین برنامه هایی.

* مدرک کارشناسی, دارندگان, در معماری (پنج سال دوره)/ معماری دریایی (چهار سال) و کسانی که در سال آخر چنین برنامه هایی.

* مدرک کارشناسی, دارندگان یا چهار سال برنامه در علم (B. S.) و کسانی که در سال آخر چنین برنامه هایی.

* مدرک کارشناسی ارشد و دارندگان در هر شاخه ای از علوم/ریاضی/آمار/برنامه های کاربردی کامپیوتر و یا معادل آن و کسانی که در سال آخر چنین برنامه هایی.

* دارندگان چهار سال یکپارچه مدرک کارشناسی ارشد (پست B. Sc.) در مهندسی/تکنولوژی و کسانی که در دوم یا بالاتر سال چنین برنامه هایی.

* دارندگان پنج سال یکپارچه مدرک کارشناسی ارشد و یا دو در رشته مهندسی /تکنولوژی و کسانی که در چهارم یا بالاتر سال چنین برنامه هایی.

* داوطلبان با مدارک به دست آمده از طریق معاینات انجام شده توسط جوامع حرفه ای reconised توسط UPSC/AICTE به عنوان معادل B. E./B. Tech. کسانی که به اتمام بخش از AMIE یا معادل آن از جمله دوره های حرفه ای هستند نیز واجد شرایط.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>