صلح در زمان ما است.

عجیب و غریب های اجتماعی-رسانه های نبرد بین برجسته ایسنا روزنامه نگار و یک رپر به کار گرفته شده توسط یکی دیگر از بازوی پدر و مادر او شرکت در نهایت حل و فصل شده است.

گیل پادشاه در پنج شنبه شب گفت: او را قبول عذرخواهی صادر شده توسط سرگرم کننده Snoop Dogg که تهدید کرده بود شاه با خشونت پس از او پرسید WNBA بازیکن در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات بود که در برابر وضع سابق NBA بزرگ کوبه برایانت در روز پس از مرگ او. ایسنا جدا شده خاص که ارز در یک کلیپ که پخش شد در رسانه های اجتماعی ترغیب برخی از critiism شاه برای پرسیدن سوال.

Snoop Dogg صادر mea culpa پس از چند چهره برجسته از جمله سابق عراق با سوزان رایس و MSNBC لنگر میکا برژینسکی آمد و به پادشاه دفاع.

“من قبول عذرخواهی و درک احساسات خام ناشی از این غم انگیز از دست دادن. من عمیقا متاسفم که سوال پرسیدم اضافه شده به این درد است. که هرگز قصد من.,” پادشاه گفت: در بیانیه صادر شده از طریق رادیو فردا پنج شنبه. “به عنوان یک روزنامه نگار این است که گاهی اوقات به چالش کشیدن برای تعادل کار من با عواطف و احساسات در طول زمان دشوار است. من همیشه نمی توانید آن را کامل اما من به طور مداوم در تلاش برای انجام آن با شفقت و صداقت است.”

Snoop Dogg و خانه-هنر گورو مارتا استوارت در حال همکاران در “مارتا و Snoop را غذای مختصر مهمانی شام” است که در آن فصل سوم در VH1 یکی از بسیاری از شبکه های کابلی متعلق به ViacomCBS رسانه های کنگلومرا که ناشی از ادغام در اواخر سال گذشته بین Viacom, Inc. و CBS Corp. که شبکه نگهداری می شود مادر در Snoop Dogg اظهارات حتی به عنوان CBS News’ رئیس جمهور سوزان Zirinsky آمد و به پادشاه دفاع بیش از آخر هفته.

پادشاه پنجشنبه گذشته در زمان به رسانه های اجتماعی به توضیح است که این سوال او خواسته بود WNBA بازیکن مورد برایانت تنها یکی از بسیاری از در مورد افسانه بسکتبال. در دو قسمت تصویری ارسال شده به توییتر و Instagram پادشاه گفت: پیروان “اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم من خواهد بود بسیار عصبانی با من بیش از حد. من میگردند, من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی” و اضافه کرد که “بدون اطلاع به من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه کاملا خارج از متن گرفته و هنگامی که شما آن را ببینید که راه آن را بسیار نامطلوب.”

چند عمده تلویزیون و مجریان اند و نه تا به حال دست و پنجه نرم کردن با چنین واکنش در سال های اخیر است. همانطور که بیشتر تلویزیون-اخبار عملیات به نوبه خود به رسانه های دیجیتال به فریب بینندگان جوانتر آنها سیل توییتر و دیگر رسانه ها با فیلم کوتاه انفجار که شامل محتوای به اندازه کافی برای گرفتن یک فرد است و می تواند امیدوارم فشار است که فرد به دنبال بیشتر در خروجی اخبار خود پلت فرم. اما کلیپ های جداسازی قطعه ای از یک مصاحبه و یا حتی طولانی تر بیت از گفت و گو و اغلب حاوی متن-دانلود رایگان سوالات اعلامیه ها و یا بر روی صفحه نمایش واکنش های که خار آستین ، واکنش. که با واکنش های اغلب تساوی دیگر اجتماعی-رسانه ای کاربران را به بحث و لنگر یا خبرنگار را می توان pilloried بدون اینکه قادر به دفاع از خود و یا مردم را به تماشای یک فولر ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su