جنسیتی و برابری در جشنواره های موسیقی? آن را پیچیده می گوید شکوه رئیس


برای یک جشنواره موسیقی که فقط دو سال پیش مجبور شد علنا دفاع از خود در برابر اتهامات از تعصب های جنسیتی صبح روز چهارشنبه است و جلال در چمن صف آشکار آورده تعجب خوش آمدید: سنگین آرایه از هنرمندان زن.

از 104 اعمال برجسته در اول صف اطلاعیه (و نه از جمله Triple J کشف ملی یا محلی مدعوین) و 45 زن هستند و یا قابلیت حداقل یک غیر عضو مرد. در 43 درصد زنان نمایندگی آن را جامد افزایش در سال 2019 صف که ویژه فقط 34 درصد از اعمال با حداقل یک غیر عضو مرد.

Splendour in the Grass is drawing questions over its lack of female headliners.

جلال در چمن طراحی سوالات بر عدم زن headliners.

با وجود برجسته شامل اعمال مانند Karen O Yeah Yeah Yeahs آمریکا خواننده پادشاه شاهزاده خانم و هنرمندان محلی جولیا Jacklin تلما آلو و Sampa بزرگ این جشنواره هنوز کشیده نقد آنلاین بیش از آن انتخاب headliners که باقی می ماند به طور انحصاری مردسالار: سیدنی جی, Flume, آمریکا, رپ و اخیر جایزه گرمی برنده تایلر خالق و turn-of-the-هزاره ما سنگ جانبازان سکته مغزی.

جسیکا Ducrou از بنیانگذاران و تولید کننده شکوه در این چمن که جشن آن 20 تکرار در جولای حفظ آن مسئله عرضه و تقاضا است.

تبلیغات

“من می گویم این به عنوان یک زن مشغول به کار در صنعت موسیقی است که پشتیبانی از زنان و خواهد خودم را یک فمنیست: من 100 درصد متعهد به حمایت از زنان در هر راهی که من می توانم, اما من فکر می کنم یک تفاوت وجود دارد بین پر کردن یک سهمیه برای جلب رضایت منتقدان و رزرو آنچه حق برای جشنواره” او می گوید.

“[تعادل جنسیتی] است که قطعا چیزی است که ما در نظر بگیرید هنگامی که ما در حال رزرو, اما من فکر می کنم اکثر نوازندگان که زنان را درک است که آنها انتخاب کرده اند چرا که آنها نمی کند چرا که آنها با زنان است.”

Splendour headliners The Strokes.

شکوه headliners سکته مغزی.

شکوه صف اعلام می آید فقط به عنوان نقد بر راه نوازندگان زن در حال کنار جشنواره های عمده رسیدن به یک تجدید اوج. هفته گذشته انگلستان را خواندن و لیدز جشنواره مواجه واکنش آن مرد-سنگین بیل (“تنها 20 91 هنرمندان در اولین اطلاعیه زن هستند و یا از ویژگی های زنان” گاردین گزارش) منجر هنرمندان مانند rock band 1975 به عموم متعهد به انجام در جنسیتی متعادل جشنواره های موسیقی در آینده است.

اما Ducrou می گوید: این موضوع فراتر از جشنواره خانم و آقای بوکر.

“بخشی از این چالش بوده است که ما فقط می توانیم کتاب چه به طور فعال در خارج وجود دارد در بازار و محبوب و فروش بلیط اگر ما می خواهید برای زنده ماندن. من خوشحالم که می بینم که حتی از سه یا چهار سال پیش وجود دارد فقط خیلی بیشتر را انتخاب کنید از نظر زن-fronted اعمال زنان در گروههای موسیقی و دی جی ها و هنرمندان از همیشه شده است وجود دارد. که ساخته شده آن را آسان تر برای من به انجام کار است.”

Zambian-Australian rapper Sampa The Great.

زامبیا-استرالیا رپ Sampa ،

این سال را به شکوه لایحه برجسته “تمایل به ارائه متنوع صف در تمام جبهه ها می گوید:” Ducrou از جمله اما فراتر از جنسيت نسبت به هنرمندان از رنگ و هنرمندان بومی و LGBTQI نمایندگی. در میان جشنواره طرح های جدید در این سال یک نوار رنگین کمان خواهد شد که میزبانی محبوب LGBTQI شب بیش از سه روز و یک “الکل” اعتدال نوار برای کسانی که در میان خشک جولای یا کسانی که در حال اجتناب از مشروبات الکلی در دسترس نباشد.

“این چیزی است که من واقعا با تمرکز بر ارائه کمی جیب زمینه را برای جوامع به درک و فضاهای که بحث به آنها می گوید:” Ducrou. “من فکر نمی کنم [تنوع موضوع] چیزی است که فقط به گسترش به که بازی… ما واقعا می خواهید برای ارائه یک تجربه عمیق در نشان می دهد و منعکس کننده آخرین فرهنگی بحث.”

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>