شش بار امی برنده ژن رینولدز, شناخته شده برای نوشتن و کارگردانی و تولید برای تمجید اجتماعی آگاهانه 1970 نشان می دهد تلویزیون “مشهد” و “لو گرانت” درگذشت دوشنبه در بربنک کالیفرنیا. او 96.

شروع در سال 1993 رینولدز در خدمت چهار سال به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا که تایید مرگ او.

پرسید: برای تولید یک تلویزیون نسخه 1970 ضد جنگ فیلم کمدی “مش” در مورد یک تیم از جراحان در جنگ کره رینولدز به دنبال خلاق مانند ذهن نویسنده لری Gelbart. با هم آنها ایجاد خنده دار و در عین حال اجتماعی دقیق سری بود که موفق انبوه در حال اجرا برای 11 سال و garnering جوایز بسیاری از جمله پی بادی در سال 1975 و Emmys برای برجسته سری (1974) و به صورت مجموعه ای از فردی نوشتن بازیگری و کارگردانی دستاوردهای.

در علاوه بر این به تولید رینولدز خود را به کارگردانی و نوشته های متعدد قسمت برای سری.

مدیره انجمن صنفی آمریکا رئیس جمهور Thomas Schlamme و ملی, مدیر اجرایی, Jay D. راث در بیانیه ای گفت: “ژن نفوذ در, مدرن, مدیره انجمن صنفی آمریکا مهم و ماندگار” گفت: Schlamme. “در طول دو دوره به عنوان رئیس جمهور او اختصاص داده شده خود را به ساخت صنفی فراگیر تر – گسترش رهبری, پایگاه تشویق اعضای جوان به رهبری تقویت روابط بین ویژگی های مدیران هل دادن این صنعت به انجام بهتر در تنوع و کاری برای تغییر DGA توافق به طوری که فیلمسازان کم بودجه می تواند به نفع از DGA عضویت. ژن تعهد به انجمن صنفی به طول انجامید پس از ریاست جمهوری او به پایان رسید به طور منظم حضور در هیئت مدیره و غربی در جلسات شورای مدیران و هرگز مردد برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را. او پرشور در مورد این تیم روحیه در اعتقادات خود اختصاص داده و تا پایان.”

 “ژن” رئیس جمهور زمانی که من ملی شد, مدیر اجرایی گفت:” راث. “او کاملا متعهد به احیا و نوسازی صنفی و تخمگذار زمینه را برای رشد آن به آینده است. او مراقبت عمیقا در مورد تنوع و رشد رهبری پایه صنفی و شور و شوق خود را برای DGA هرگز منحرف.”

در طول این دوره از کار خود را درو رینولدز 24 ساعات پر بیننده امی نامزد برنده شش بار از جمله برجسته سری برای “MASH” و دو بار به صورت “لو بدهد.” او برای اولین بار برنده امی ساعات پر بیننده در سال 1970 به عنوان یک تهیه کننده برای “اتاق 222.”

او همچنین برنده یک Humanitas جایزه برای “لو گرانت” و جوایز DGA برای جهت یک سریال کمدی برای “MASH” دو بار و به جهت یک سری درام برای “لو گرانت” یک بار.

رینولدز همیشه کشیده شد به جنبه های انسانی از داستان سرایی. به نقل از فاکنر او اعلام اولویت برای داستان که ویژه “قلب انسان در تضاد با خود دارد.” “یک قاضی بزرگ کار: این غذا در دهان? آیا این شما را با چیزی ؟ ” او یک بار گفت.

جایی بود که این رویکرد بیشتر آشکار از در کار خود را در تحسین و نوآورانه سری “MASH” و “لو بدهد.”

در “MASH” خط بین بازیگری و نوشتن بود و مایع — پویا ایجاد و تشویق میکند ، Alan Alda که بازی “Hawkeye” پیرس نشان می دهد وجدان و سرمقاله های صوتی اشاره کرد که در “مشهد” “ما به طور مداوم درهم بیش از (مانع بین یک نشان نویسندگان و بازیگران) از هر دو طرف است.”

نتیجه Alda گفت, بود, بازیگران,’ “داشتن آن را در برخی از راه” ایجاد “بسیار بیشتر باور و رفتار.”

“MASH” استفاده از این جریان همکاری و بداهه برای ایجاد نوآورانه قسمت از جمله “مصاحبه” که پخش در سال 1976. شات سیاه و سفید مدل دهید به عنوان یک Edward R. Murrow مستند در مورد کره و نوشته شده توسط Gelbart قسمت گنجانیده اسکریپت پرسش برای شخصیت “مصاحبه” را به عنوان به خوبی به عنوان unscripted آنهایی که مجبور بازیگران به بداهه نوازی در شخصیت.

سری باقی مانده در 10 صفحه برای کل آن اجرا و نهایی آن قسمت بود که در زمان پربیننده ترین برنامه در تاریخ با بیش از 50 میلیون خانواده تنظیم در.

Gelbart سمت چپ بعد از دو فصل. رینولدز در نهایت exec, تهیه کننده, ترک خود را در سال 1977. او ادامه داد: به مشورت با نشان می دهد.

پس از “MASH” رینولدز تیمی با James L. Brooks همراه با آلن, سوختگی به ایجاد “لو بدهد.” یک spinoff از “Mary Tyler Moore Show” “لو گرانت” reimagined ترد شخصیت به عنوان یک روزنامه لس آنجلس ویرایشگر و کاوش در پشت صحنه درام از پوشش خبری.

نشان می دهد اجتناب فرمول و آسان انتهای بررسی مسائل اجتماعی روز در راه است که نمی همیشه کراوات منظمی در پایان یک قسمت. رینولدز نوشت: تعداد قابل توجهی از قسمت علاوه بر کارگردانی و exec تولید است.

تحسین منتقدان “لو گرانت” برنده جوایز متعدد از جمله پی بادی در سال 1978 و امی برای سریال درام در سال 1979 و 1980. آن را فرار از 1977-82.

متولد در کلیولند به عنوان یوجین رینولدز Blumenthal رینولدز شروع به عنوان یک بازیگر کودک خود را bigscreen اولین بار در سال 1934 “ما باند” ، به عنوان یک بچه با این حال رینولدز آرزو به یک مدیر و او به دنبال اوایل نقش در فیلم هایی مانند “Love Finds Andy Hardy” (1938) و “اندی هاردی دبیر خصوصی” (1941) و مجموعه های تلویزیونی از جمله “The Lone Ranger” “تور یا دام” و “من عاشق لوسی” با کار در پشت صحنه.

رینولدز’ اول قابل توجهی غیر بازیگری کار آمد در سال 1957 برای مجموعه تلویزیونی “قصه های از ولز فارگو” که او ایجاد شده با بروکس و فرانک گروبر. بیش از سری multiseason اجرا رینولدز نوشت و کارگردانی چند قسمت است.

او تا به حال اجرا جامد به عنوان یک مدیر در “من سه پسر” و نانامی به بازی در “Alfred Hitchcock Presents” “Leave It to Beaver,” “The Andy Griffith Show,” “The Donna Reed, نشان می دهد,” “Gidget,” “The Munsters” و “F Troop.”

او رویکرد خلاق ملاقات اول آن بازی زمانی که او با نشان دادن خالق بروکس به عنوان یک تهیه کننده و کارگردان برای مجموعه تلویزیونی “اتاق 222” که عرضه در سال 1969. نشان می دهد کاوش معاصر مسائل اجتماعی از دیدگاه دبیرستان, دانش آموزان, معلمان و مدیران پرداختن به مسائل سنگین مانند نژادی تحمل و مواد مخدر, اما در چه تبدیل به رینولدز’ مشخصه رویکرد به این تم بود خو طنز.

رینولدز شرح داده شده خود را بعد از حرفه ای به عنوان “مستقل کارگردانی.” او کارگردانی فیلم های تلویزیونی از جمله “در دفاع از کودکان و نوجوانان” (1983) بازیگران Blythe Danner و همچنین قسمت از مجموعه تلویزیونی از جمله “زندگی می رود” “لوئیس و کلارک: ماجراهای جدید سوپرمن” و “Touched by an Angel.” آخرین کارگردانی تلاش 1999 telepic “چگونه برای به دست آوردن وجود دارد.”

در 2000s او به نظر می رسد که خود را در چند مستند و فیلم های کوتاه از جمله “خیالی شاهد: هالیوود و هولوکاست” (2004).

در سال 1993 رینولدز دریافت DGA را رابرت آلدریچ جایزه دستاورد برای خدمات فوق العاده ای برای تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de