پیدایش P-orridge و & از خفقان Gristle و روانی تلویزیون درگذشت و در 70

پیدایش Breyer P-orridge و & جنجالی تجربی نوازنده و هنرمند و عضو موسس فرقه گروههای خفقان Gristle و روانی تلویزیون درگذشت, شنبه سرطان خون در 70.

افتا سوابق بنیانگذاران رایان مارتین مشترک بیانیه ای در مورد پدر و مادر خود را از نوازنده بينند. P-orridge و & تشخیص داده شد که مبتلا به لوسمی در سال 2017.

متولد شده در ویکتوریا پارک Manchster انگلستان عملکرد هنرمند و موسیقیدان شناخته شده به عنوان جنس سوم. Orridge و & بود provocateur که هنر با محوریت سحر و پورنوگرافی باعث قابل توجهی از داد و بیداد در بریتانیا است.

S/او با تشکیل خفقان Gristle در اواسط دهه 1970 با کریس کارتر پیتر “Sleazy” Christopherson و Cosey Fanni Tutti انتشار منی صنعتی آلبوم “دومین گزارش سالانه” در سال 1977. خفقان Gristle منتشر شد نه آلبوم و شکست در سال 1981 دوباره متحد نزدیک به 20 سال بعد.

P-orridge و & در ادامه به تشکیل روانی تلویزیون ساخته شده است که آهنگ ها مانند 1985 “Godstar” در مورد نورد سنگ بنیانگذار برایان جونز که با نزدیک شدن معمولی جایگزین پاپ همراه با بیش از 100 تجربی اسید و خانه و سر و صدا آلبوم.

یک پروژه هنری است که مصرف بقیه عمر خود را در P-orridge و & h/er, همسر, بانوی جای هر یک از عهده اصلاح بدن عمل جراحی در سال 1993 در تلاش برای شبیه یکدیگر و ادغام به تک بودن. بانوی Jaye درگذشت ابتلا به سرطان معده در سال 2007.

آنها موضوع 2011, مستند “تصنیف از پیدایش و بانوی جای” این نمایش در جشنواره فیلم برلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>