‘Gentefied’ در Netflix بکشد: بررسی تلویزیون

لس آنجلس که تلویزیون و فیلم به تصویر بکشد که به ندرت به عنوان کسی که در واقع از لس آنجلس می تواند به شما بگوید به خصوص دقیق به زندگی وجود دارد در خارج از صنعت سرگرمی است. این شهر گسترده است متراکم با خود فرهنگ آنجا که به لطف تیز influxes پول و جدید (سفیدتر) ساکنان دائمی در معرض خطر ابتلا به تحت فشار قرار دادند. Netflix بکشد جدید کمدی “Gentefied” از سازندگان ماروین Lemus و لیندا ایوت چاوز بر اساس 2017 webseries به همین نام با هدف به ویژه بسیار افرادی که در حفظ و گرفتن تنزل به حاشیه شهر خود را. آن مرکزی مکزیکی-آمریکایی خانواده زندگی می کردند در بیل هایقتس برای چند دهه. در حال حاضر آنها باید برای تنظیم به واقعیت خزنده gentrification و شناور ماندن بدون به خطر انداختن خود و هویت فرهنگی در این فرآیند است.

هر یک از مرکزی نشان می دهد چهار شخصیت خود را از طریق اهداف فردی و مبارزات منتقل غیر از یک معضل این فشار و کشش واقعا است. کسیمیرو (جقوین Cosio) در حال تلاش برای نگه داشتن خانواده اش تاکو فروشگاه سودآور در چهره خود را بالونی اجاره یک علت نوه اش اریک (JJ, Soria) طول می کشد تا با قدرت تجدید پس از یادگیری است که خود را بلند پروازانه و دختر لیدیا (آنی Gonzalez) باردار است. اریک عموزاده کریس (کارلوس سانتوس) و آنا (Karrie مارتین) هر دو در تلاش به دنبال احساسات خود را — لذیذ پخت و پز و هنر به ترتيب — در حالی که فروش نه از جامعه خود. این یک هدف اصیل اما یکی که ثابت می کند به خصوص به چالش کشیدن برای رسیدن به در این صورت از چند گرانبها پرداخت فرصت درگیری که تهدید به درایو یک گوه بین آنا و دیرین دوست دختر, big tits, لزبین, بازی های برگزار شده توسط Julissa کالدرون.

هر یک از آنها تا به حال یک تجربه متفاوت در حال رشد و آینده را به خود; در هر یک از آنها دارای یک دیدگاه متمایز در راه است که در آن زندگی خود را در بیل هایقتس در حال تغییر هستند در اطراف آنها در هر روز است. برخی از سری’ بهترین و متمایز ترین لحظات آمده فقط از همه آنها صحبت کردن در مورد این واقعیت است که آیا یا نه آنها تا کنون به طور کامل آمده است برای درک یک دیگر را به چشم انداز. برخی از خسته کننده ترین لحظات آمده که به آنها اشاره در بررسی دیگر مسائل تا کنون که بدون ارتکاب به طور کامل (مهمترین هنگامی که Yessica به ارمغان می آورد تا موضوع ضد سیاه تعصب عرض آنا جامعه تنها برای آن هرگز به طور قابل ملاحظه ای می آیند تا دوباره).

در آن طول می کشد چند قسمت برای بازیگران و اسکریپت ها به طور یکسان به راحتی با شخصیت ها فراتر از خود loglines. آن را نیز طول می کشد برخی از زمان برای تن از “Gentefied” که در ابتدا از نوسانات فنری کمدی به قلبی درام به پراکنده سورئال ترجمه برای حل و فصل به چیزی بیشتر مشخص خود را دارد. (کارگردانی خاص — با تبدیل از Lemus اندرو Ahn و تهیه کننده اجرایی امریکا فررا در میان دیگران — می یابد راه به نوبه خود حتی قابل پیش بینی ترین لحظات به بیشتر های خاص و فوق العاده ای هستند.) Once سری گذشته برخی از آن ضخیمتر میشود غرایز آن را نشان می دهد برخی از نکات دقیق وظریف.

در حالی که داستان های از آنا اریک و کریس توسعه در راه های جالب در طول فصل 10 قسمت فوتی و فوری ترین داستان متعلق به پدر بزرگ خود را, و درگیری بین نسلی بیش بیل هایقتس سریع gentrification. کسیمیرو سکندری از طریق مه از غم و اندوه برای هر دو همسر مورد علاقه خود را و محله او استفاده می شود به می دانم که مخربی به خصوص در دست یک بازیگر کهنه مانند Cosio. عملکرد خود را هر دو احساسی و به شدت فیزیکی; کسیمیرو است قابل توجه که اغلب مجبور به خودش کوچکتر روزانه یک شکستگی که Cosio آشکار در رکود قابل توجهی از شانه ها. من با خوشحالی به تماشای یک کل نشان می دهد در مورد او — اما به عنوان befits داستان “Gentefied” می خواهد بگویید او بیشتر به گام به عقب و تماشای به سرعت در حال تغییر جهان توسط او.

“Gentefied” برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 21 در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>