گرجستان سراسیمه نیویورک با احتیاط به عنوان ایالات متحده مجموعه ای متنوع سرعت در کاهش ویروس محدودیت

حتی به عنوان ما مرگ و میر از Covid-19 بیش از 56,000 با توجه به آخرین آمار و ارقام دوشنبه شب فرمانداران در تعدادی از کشورها شروع به بلند کردن اجسام مستند محدودیت در برابر هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان ما بیکاری آمار و ارقام رکورد.

تبلیغات

گرجستان در پیشتاز متحده تست ایمنی از بازگشایی اقتصاد در میان نصب coronavirus مرگ عوارض مجاز رستوران ناهار خوری برای اولین بار در یک ماه در روز دوشنبه در حالی که فرمانداران در مناطق کمتر موارد نیز کاسته محدودیت.

مشتاق برای احیای کتک تجارت با وجود هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد عدم تست یک تعداد انگشت شماری از کشورها از مونتانا به می سی سی پی نیز مجموعه ای به بازگشایی برخی از محل های کار تلقی می شود غیر ضروری.

آلاسکا ایالت اوکلاهما و کارولینای جنوبی همراه با گرجستان قبلا در زمان از جمله مراحل پس از هفته اجباری مستندات که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و منجر به پیش بینی است که یک شوک اقتصادی در ابعاد تاریخی در دست است.

گزارش از Washington DC, FRANCE 24 Kethevane Gorjestani گفت: کاهش بوده است “بسیار تدریجی و برخی از کشورهای در حال گرفتن بزرگتر گام از دیگران” او اشاره کرد و با برخی از ایالت “باز کردن سواحل و پارک که در آن شما فکر می کنم ممکن است برای حفظ و اجتماعی فاصله. اما کشورهای دیگر مانند تنسی به عنوان مثال در حال گرفتن بزرگتر و مراحل را مانند باز کردن چیزهایی مانند قیمت فروشگاه حتی اگر آن چیز برداشته به حدود 50 درصد ظرفیت است. رستوران ها باید به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل بنابراین واقعا مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به بازگشایی با خیال راحت در آن کشورها” او توضیح داد.

بیشتر ایالات آمریکا شروع به سهولت Covid-19 مستند

با نزدیک به یک سوم از جهان Covid-19 مورد و بیش از 56000 از 210,000 جهانی مرگ و میر در ایالات متحده است که تا کنون کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. در روز دوشنبه 24 ساعته و مرگ و میر افزایش 1,303 با توجه به جان هاپکینز تلفن ردیاب.

وجود دارد اما گسترده و نابرابری های منطقه ای میان مناطق روستایی است که تا حد زیادی بی ریا و برای مثال در نیویورک منطقه کانون بحران است. دولت فرمانداران و مقامات محلی در حال مقابله با هر مستند محدودیت و خروجی در سرعت خود را اندازه گیری در برابر امری ضروری برای راه اندازی مجدد یک اقتصاد بروز بحران است.

در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق فرمانداران به سهولت محدودیت “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است-اما با خیال راحت” او اضافه شده است. “ما می خواهیم همه را به امن است. و من فکر می کنم شما در حال دیدن آن است. شما در حال دیدن بسیاری از فرمانداران و آنها می خواهند برای باز کردن آن است.”

گرجستان مسابقه برای کسب و کار باز

گرجستان شده است که پیشتاز متحده تست ایمنی از بازگشایی با تهمت و برخی از مقامات محلی نخوری فرماندار برایان کمپ برای جعل جلوتر به اضافه کردن رستوران ها و سینما به لیست از کسب و کار — مو و ناخن سالن باربر مغازه ها و تو سرو — که او مجاز به بازگشایی در هفته گذشته البته با اجتماعی-فاصله محدودیت هنوز هم در نیروی.

هیچ شرکت ها ملزم به بازگشایی آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از تجار را انتخاب کنید برای بازگشت به کسب و کار و چگونه بسیاری از مشتریان را نشان می دهد تا اگر آنها را انجام دهید.

برخی از صاحبان و مدیران از eateries در آتلانتا دولت بزرگترین شهر و پایتخت بودند کمتر از مشتاق.

“آن را امن نیست” گفت: Brian معلوف صاحب مانوئل در میخانه ثابت برای بیش از 60 سال است. “من نمی دانم هنگامی که ما باز خواهیم کرد اما من می ترسم نمی توان آن را در هر زمان به زودی.”

اما وزارت معارف اصلی توسط BBQ گرجستان فناوری پردیس آویزان باز نشانه ای بر روی درب برای اولین بار در یک ماه.

“من نمی دانم اگر این است که یک گام بزرگ به حالت عادی اما حداقل این چیزی است که” صاحب برایان مانکوسو گفت: خود را قطره ای از ناهار مشتریان.

‘ما باید هوشمند در اروپا و نیویورک را کومو

در سخت ترین ضربه متحده از نیویورک و نیوجرسی بخشی از یک منطقه شهری از حدود 32 میلیون نفر فرمانداران نشان داد که حتی محدود شروع مجدد فعالیت های کسب و کار بود حداقل هفته دور.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او آماده به طول سلول اقدامات برای بد-آمار مناطق.

“ممکن است 15 است که مکث مقررات منقضی ایالت. من را گسترش آنها را در بسیاری از بخش های دولت,” او گفت.

نیویورک امریکا بدترین ضربه, دولت با بیش از 17,300 Covid-19 مرگ و میر ناشی از تقریبا 292,000 تایید عفونت. تقریبا 56,000 که مردم در سراسر کشور است.

کومو برنامه اجازه می دهد تا تولید و ساخت و ساز به راه اندازی مجدد در برخی از دولت حداقل مناطق آسیب دیده پس از 15 ماه مه به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی.

اما در حال حاضر به نظر می رسد که در مورد آن برای نیویورک است که تعطیل از اواسط ماه مارس.

“ما باید هوشمند زیرا اگر شما هوشمند شما را ببینید که عفونت نرخ حق بازگشت به جایی که در آن بود. (ما) خواهد شد حق بازگشت که در آن ما شد 58 روز پیش و هیچ کس می خواهد که” او گفت:.

کومو گفت: موارد نمی شد در حال سقوط به سرعت به عنوان او می خواهم با بیش از 1000 جدید بستری شدن در بیمارستان و 337 مرگ و میر ناشی از این بیماری در 24 ساعت گذشته.

بیشترین تاثیر را بخشی از دولت شهر نیویورک است که به احتمال زیاد یکی از آخرین مناطق کشور برای بازگشایی شده است. یک نظرسنجی از روز شنبه نشان داد ساکنان حمایت اکثریت خاموش کردن.

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد که حداقل 40 مایل از خیابان که نزدیک به ترافیک به شهر 8.6 میلیون نفر از ساکنان فضای بیشتری برای ورزش در خارج از منزل در بیشتر نشانه آن است که در پایان دور از در چشم.

همچنین دوشنبه, New York انتخابات هیئت مدیره لغو اصلی حزب دموکرات در تاریخ 23 ژوئن به نقل از خطر گسترش coronavirus یک حرکت به شدت مورد انتقاد قرار چپ برنی ساندرز.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>