آلمانی ‘برادر بزرگ’ مسابقه برای یادگیری از Coronavirus بحران تقریبا دو ماه اواخر

آلمانی پخش نشسته است.1 تصمیم گرفته است به اطلاع شرکت کنندگان از آخرین آن “برادر بزرگ” تولید مداوم coronavirus بحران که قرار است در آلمان به مستند.

اولین گروه از شرکت کنندگان شده است زندگی در “برادر بزرگ” خانه در شهر کلن پس از Feb. 6 مهر و موم شده از جهان خارج است. نشان می دهد که برای اولین بار در فوریه. 10 اضافه شده چهار مسابقه هفته گذشته که دستور به ذکر است بحران است.

میزبان نشان می دهد Jochen Schropp و “برادر بزرگ” پزشک Andreas Kaniewski را به اطلاع شرکت کنندگان روز سه شنبه در مورد کوروناویروس بحران که منجر به آلمان و شهرهای بزرگ قرار داده به مستند طی یک ویژه برنامه زنده.

شرکت کنندگان خواهد شد مجاز به پرسیدن سوال در مورد این وضعیت و همچنین دریافت پیام های تصویری از بستگان نشسته است.1 گفت.

در حالی که برخی از اولین “برادر بزرگ” ساکنان ممکن است آگاه اولیه شیوع کروناویروس در چین شده اند در تاریکی در مورد رویدادهای پس از ورود به خانه در اوایل فوریه.

در حال حاضر در آن 13th تکرار آلمانی نسخه بین المللی این واقعیت حق رای دادن ایجاد شده توسط John de مول راه اندازی شد در سال 2000 در RTL Zwei (که قبلا RTL II) که در آن آن را زد برای 11 فصل است. این بازگشت در سال 2015 در ProSiebenSat.1 Sixx خروجی و پس از پنج سال وقفه در سال جاری در نشسته است.1.

Coronavirus قسمت می تواند در نتیجه یک مقدار مورد نیاز رتبه بندی افزایش نشان می دهد که در نهایت به یک بدون زرق و برق شروع می شود. روز دوشنبه live قسمت از “برادر بزرگ” به دست آورد 6.5 درصد از سهم بازار تا کمی از هفته گذشته در قسط, با توجه به رسانه ها اخبار سایت Quotenmeter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>