آلمانی فیلم پرده شش فیلمنامه نویسان در نظر گرفتن بخشی در چهره به چهره کمپین (منحصر به فرد)

آلمانی فیلم ” آژانس ترویج سینمای آلمان در سراسر جهان پرده برداری کرده است که شرکت کنندگان از نسخه پنجم از آن به صورت چهره به چهره با فیلم انتخاباتی که در این سال به خود اختصاص داده است فیلمنامه نویسان است.

نویسندگان انتخاب شده به صورت چهره به چهره که “تبدیل به کانون توجه در گذار ترین نام در آلمانی سمعی و بصری و صنعت فیلم و نشان دهنده برخی از پویا ترین چهره” هستند جانا بوربچ (“بانک بد”), Katharina Essyen (“تعطیلات اسرار”), Hanno Hackfort (“4 بلوک” “شما می خواستم”), برند لانگه (“جنایی: آلمان” “Das Verschwinden”), رافائل Parente (“8 روز”) و لیلا Stieler (“Gundermann,””نامه ای به زندگی من”).

این کمپین را لگد کردن در 26 مارس با پانل بحث و گفتگو در Séries شیدایی در لیل, فرانسه, مورد, مدرن, داستان سرایی, در همکاری با انواع و Séries شیدایی. تحت عنوان “جدی در مورد سری: عناصر نوآوری های مدرن قصه گویی” در این پنل خواهد شد به رهبری جان Hopewell از تنوعدر گفتگو با شش فیلمنامه نویسان است.

سیمون Baumann, مدیر عامل, آلمانی فیلم گفت: “در حال حاضر در سال پنجم خود را چهره به چهره با فیلم یک موفقیت تاسیس فرمت برای ترویج جدید استعدادهای درخشان به مخاطبان در سراسر جهان. در سال 2020 ما یک نور افکن در برخی از مهمترین و به دنبال پس از مردم در صنعت فیلم امروز: نویسندگان. بنابراین در این سال ما در حال ارائه شش از بهترین فیلمنامه نویسان آلمانی و showrunners بین المللی فیلم جامعه است. ما مشتاقانه منتظر معرفی آنها به شما در ما به صورت چهره به چهره با فیلم حوادث!”

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>