محققان آلمانی کاوشگر ‘بیگانه انگیزه در shisha bar, تیراندازی

صادر شده در:

یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله کشته و نه نفر در داخل و اطراف دو شیشه میله در جنوب غربی شهر هاناو یک شبه در حملات که به نظر میرسد انگیزه راست اعتقادات مقامات روز پنجشنبه گفت.

تبلیغات

آلمانی دادستان فدرال مظنون به تروریسم در تیراندازی در هاناو واقع در فرانکفورت شهری در Hesse دولت است.

تجزیه و تحلیل اولیه از یک وب سایت بر این باور به متعلق به مظنون “نشان می دهد یک بیگانه انگیزه” گفت: پیتر Beuth وزیر کشور برای هسه.

تیراندازی داد و بیداد در هاناو آغاز شده و اواخر روز چهارشنبه در حدود 10ساعت زمان محلی با توجه به فرانس 24 نیک اسپایسر گزارش از برلین.

“یک فرد مسلح رفت و به نیمه شب shisha bar, آتش گشودند و منجر به کشته شدن سه نفر که ایستاده بودند خارج است. او سپس سوار حدود دو کیلومتر به یک دوم shisha bar, عرصه shisha bar, رنگ مفت درب باز شد و او پنج نفر از جمله یک زن کشته شدند. سه نفر دیگر مجروح شدند” گفت: اسپایسر.

شهود و نظارت ویدئوها از مظنون گریز ماشین چراغ مقامات به سرعت به خانه اش در نزدیکی صحنه حمله دوم که در آن او در بر داشت مرده نزدیکی 72 ساله گفت: Beuth.

شیشه میله مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار طعم توتون و تنباکو از خاورمیانه لوله های آب.

مشتریان در هر دو شیشه میله های زندان شد, عمدتا, کرد, با توجه به رسانه های آلمان.

خارجی ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفت: کنسولگری در فرانکفورت و سفارت در برلین در تلاش بودند برای به دست آوردن اطلاعات در این حمله.

“با توجه به اطلاعات اولیه آن را یک حمله با انگیزه نژادپرستانه اما ما نیاز به منتظر (official) بیانیه ای گفت:” تلویزیون دولتی تی آر تی.

‘جنایت وحشتناک’

افسران مهر و موم کردن و جستجو آپارتمان در هاناو را Kesselstadt منطقه در نزدیکی صحنه یکی از حوادث پس از پیگیری اظهارات شاهد در گریز ماشین.

“افکار این صبح با مردم هاناو که در میان این جنایت وحشتناک متعهد شد” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که در توییتر.

“همدردی عمیق برای خانواده های آسیب دیده که عزادار برای مرده خود را ،” سخنگوی Steffen Seibert گفت. “ما امیدواریم که با کسانی که زخمی است که آنها به زودی بهبود می یابند.”
 

مرکل به نام یک برنامه ریزی سفر روز شنبه به یک دانشگاه در هاله. Seibert گفت که او “در حال به طور مداوم نگه داشته پهلو به پهلو از وضعیت تحقیقات در هاناو.”

هلی, سایت های مرگبار ضد یهودی حمله سال گذشته است. یک مرد ابراز ضد یهودی views تلاش به ساقه راه خود را به یک کنیسه شکست خورده و کشته شدن دو عابران قبل از اینکه دستگیر شد.

تیراندازی در هاله آمد ماه پس از کشته شدن یک منطقه ای سیاستمدار از مرکل ، مظنون به حال سابقه طولانی از نئو نازی ها فعالیت و محکومیت خشونت و جنایت.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. هاناو در Hesse دولت است و در حدود 100,000 نفر است.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. نماینده مجلس Katja Leikert عضو مرکل مرکز-راست حزب که نشان دهنده هاناو در پارلمان آلمان توییتی که آن را “یک وحشت واقعی سناریو برای همه ما است.”

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>