پلیس آلمان از دستگیری 12 از جمله یک افسر در اعتراض به راست گروه

صادر شده در: بروز رسانی:

پلیس آلمان بازداشت دوازده نفر از جمله یکی از افسران خود در سراسر کشور از حمله به یک گروه افراطی راست مظنون به برنامه ریزی حملات در سیاستمداران پناهندگی پناهجویان و مسلمانان, دولت, وزارت کشور منابع و دادستان روز جمعه گفت.

تبلیغات

این دستگیری به دنبال حملات برخی به شدت مسلح به ویژه واحد که آمار 13 مکان در شش آلمانی متحده است.

چهار نخست مظنون به برنامه ریزی برای جرقه “مدنی-جنگ-مانند وضعیت… via هنوز تعریف نشده حمله به سیاستمداران و پناهجویان و مردم مسلمان ایمان” دادستان فدرال در بیانیه ای گفت.

هشت مظنون شدند و اتهام به توافق کرده اند که برای “حمایت مالی از گروه ارائه آن را با سلاح و یا شرکت در حملات آینده”.

دوازده شامل یک افسر پلیس که قبلا به حالت تعلیق بیش سوء ظن او لینک کلیک کنید برای راست یک منبع در وزارت کشور در شمال راین وستفالن دولت به خبرگزاری فرانسه گفت اگر آن را بلافاصله روشن نیست اگر او یکی از prime suspects.

از زمان تاسیس آن در سپتامبر سال 2019 را هدف نهایی شد “به لرزش دولت و نظم اجتماعی در آلمان و در نهایت به سرنگونی آن” محققان بر این باورند.

به منظور برنامه ریزی حملات خود در این گروه گفته می شود به طور منظم برگزار می شود جلسات که هماهنگ و سازماندهی شده توسط دو نفر از مظنونین اصلی به نام تنها به عنوان ورنر S. و تونی E.

متهمان همه آنها در حال شهروندان آلمانی نیز در ارتباط برقرار کردن با استفاده از برنامه های مسنجر.

محققان راه اندازی روز جمعه حملات به تعیین اینکه آیا متهمان در حال حاضر به سلاح و یا دیگر منابع است که می تواند مورد استفاده در یک حمله.

دوازده مردان مجموعه, به نظر می رسد قبل از دادگاه در روز جمعه یا شنبه به شنیدن این که آیا آنها خواهد بود زندانی در بازداشتگاه.

راست در انظار

مقامات آلمانی تبدیل شده افزایش توجه به این کشور زیرزمینی راست افراطی صحنه پس از قتل محافظه کار محلی سیاستمدار والتر Luebcke آخرین ماه های ژوئن و اکتبر در حمله به یک کنیسه در شهر درسدن Halle.

بازداشت شدگان در هر دو مورد باید روابط به سمت راست افراطی است.

با توجه به Spiegel magazine, پلیس, کشف سلاح های مختلفی که در روز جمعه حملات از جمله خود ساخته “اسلم تفنگ” شبیه به یک مورد استفاده در هلی حمله.

وزیر کشور Horst Seehofer اعلام کرد در ماه دسامبر 600 پست های جدید در سراسر پلیس فدرال و امنیت داخلی خدمات به مسیر راست افراطی تهدید به نقل از یک خطر در حال رشد.

در آن زمان پلیس فدرال گفت که آنها تا به حال شناسایی 48 نفر در راست افراطی به عنوان “خطرناک” افرادی که می تواند انجام یک حمله.

در واکنش به گزارش از دستگیری در روز جمعه سخنگوی فدرال وزارت کشور گفت که اقدامات برای محافظت از نهادهای مذهبی خواهد بود بررسی توسط مقامات محلی است.

سخنگوی آنگلا مرکل در عین حال گفت که تهدید به حمله به نهادهای اسلامی در آلمان به مبلغ “رفتار ناپسند”.

“ما به عنوان دولت فدرال احساس تعهد به اطمینان حاصل شود که هر کسی در آلمان می تواند مذهب خود را در داخل مرزهای ما در نظم حقوقی” گفت: Steffen Seibert در دولت کنفرانس مطبوعاتی.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>