آلمانی منطقه ای فیلم حامی مالی افزایش بودجه اهداف فیلمسازان جوان

پس از گرفتن سکان در آلمانی منطقه ای حامی مالی Filmförderung هامبورگ, Schleswig-Holstein (FFHSH) در سال گذشته Helge Albers نونما سازمان مشغول به کار برای افزایش بودجه آن توسط €3 میلیون ($3.3 میلیون نفر) و معرفی طرح های جدید با هدف فیلمسازان جوان.

Albers سابق تهیه کننده فیلم که قبلا به عنوان رئیس آلمانی تولید Assn. و یک عضو از آلمان فدرال فیلم مدیره تولید و اسکریپت بودجه کمیته در آمد با مقدار زیادی از ایده ها برای افزایش منابع و مدارک فعالیت و کمک به انطباق با آن را به سرعت در حال تغییر بازار فیلم.

در میان طرح های جدید است که برای اولین بار از نوع خود در برخورد با برادران وارنر’ هامبورگ مبتنی بر آلمانی بخش برادران وارنر سرگرمی که به توافق سالانه کمک های مالی از €1 میلیون دلار (1.1 میلیون دلار) به منابع و مدارک. این FFHSH را به خود اختصاص 25 درصد از بودجه جدید به پروژه های از جوان و آینده سازان.

یارانه مدیره نیز افزایش یافته است سری بودجه با 2 میلیون €($2.2 میلیون نفر) در پشتیبانی سالانه با هدف در درجه اول در توسعه از بالا پایان productions است که “بصورتی پایدار و محکم لنگر در منطقه است.”

به طور کلی افزایش است افزایش حامی مالی بودجه به حدود €16 میلیون ($17.5 میلیون) و Albers در حال کار بر روی بیشتر را افزایش می دهد. این FFHSH است ساده کمک های مالی خود را به فرایند نرم افزار و ساخت این امکان را برای تولید کنندگان به درخواست برای کمک های مالی بیشتر در طول سال. تولید کنندگان می توانید شروع به استفاده از فیلم جدید و سری بودجه در ماه آوریل است.

محبوب ترین ها در انواع

افزایش بودجه است به احتمال زیاد به جذب بیشتر پروژه ها از خارج از کشور.

این FFHSH کمک کرده است تعدادی از مشخصات بالا در پروژه های بین المللی در سال های اخیر از جمله برلین رقابت غربال “هیچ بد” با ایران بازداشت helmer Mohammad Rasoulof که دریافت €250,000 ($272,935). Rasoulof شده است مجاز به ترک ایران پس از سال 2017 و در سال گذشته یک قاضی او را محکوم به یک سال حبس برای به تصویر کشیدن ایران منفی در گذشته خود فیلم. Albers امیدوار است که Rasoulof خواهد شد اجازه خروج از ایران در زمان حضور برتر جهان در برلین.

این FFHSH نیز حمایت عمده تولیدات هالیوود مانند پارامونت تام کلنسی اقتباس “بدون ندامت” با بازی Michael B. Jordan, که دستگیر €100,000 ($109,162) هنگامی که آن را در دریایی مرکز آموزش در Schleswig-Holstein سال گذشته است. سونی actioner “فرشتگان چارلی” دریافت €400,000 ($436,646) برای آن شلیک در هامبورگ چشمگیر Elbphilharmonie سالن کنسرت در سال 2018 است.

خرس طلایی برنده Ildikó Enyedi آینده درام تاریخی “داستان همسر من” بازیگران Léa Seydoux برداشت €450,000 ($491,283).

“به طور طبیعی ما بسیار باز و خوشحال به عمده بین المللی تولیدات آمده است که به ما و ما ارائه می دهیم بسیار خوب در شرایط” Albers می گوید. “ما همچنین بسیاری از منابع است که ما می توانیم ارائه محصولات و تیراندازی در شهر و منطقه است. ما با همکاری برادران وارنر می فرستد یک سیگنال قوی است که ما باز و مشتاق برای محصولات عمده انواع و ما باید پروژه های بیشتری در این خط لوله که در حال آمدن است.”

تغییرات در منابع و مدارک در حال ملاقات با خواسته های رو به رشد صنعت Albers تاکید و اشاره کرد که آن را “ضروری و لازم است” برای پرداختن به چنین تحولات در این بخش به ظهور بازیکنان جدید به سرعت تصمیم گیری در بازار و افزایش قالب تولید.

یک آینده تولید است که به احتمال زیاد برای بهره مندی از سری جدید بودجه Fatih Akin را مارلین دیتریش پروژه با دایان کروگر.

این FFHSH درگیر در توسعه سری جدید از طریق آن سری آزمایشگاه برنامه سازمان یافته با خلاق, اروپا, رسانه های میز و دیگر شرکای منطقه ای از جمله pubcaster NDR فراهم می کند که یک €7,500 ($8,213) کمک مالی به پروژه های منتخب.

این FFHSH نیز تقویت موقعیت خود را در پایداری و تنوع با تبدیل شدن به اولین منطقه ای حامی مالی در آلمان به سبز آن فیلمبرداری اقامت اجباری در منطقه اطمینان حاصل کرد که تولیدات نوعی به محیط زیست و همچنین برای اولین بار شامل یک تنوع چک لیست در آن روند درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>