آلمان تصویب بشر آزمون آزمایشات تجربی Covid-19 واکسن

صادر شده در: بروز رسانی:

آلمان به چراغ سبز برای آزمایش های انسانی از پتانسیل coronavirus واکسن تهیه شده توسط شرکت زیست فناوری BioNTech است که مسابقه تیم های آلمان ، آمریکا و چین به منظور توسعه یک عامل است که متوقف کردن بیماری همه گیر.

تبلیغات

محاکمه تنها چهارم در سراسر جهان واکسن هدف این ویروس خواهد بود در ابتدا بر روی 200 نفر از افراد سالم با افراد از جمله برخی از در معرض خطر بالاتری از بیماری را شامل می شود در مرحله دوم, آلمانی واکسن تنظیم کننده پل ارلیک انستیتو روز چهارشنبه گفت:.

BioNTech گفت که در حال توسعه چهار واکسن نامزدها تحت یک برنامه به نام BNT162 با شریک زندگی خود را, غول داروسازی فایزر.

آزمایش واکسن نیز برنامه ریزی شده در ایالات متحده پس از تصویب قانونی برای آزمایش بر روی انسان ها بوده است, امن وجود دارد.

BioNTech که موفق به دریافت حقوق در چین به BNT162 به شانگهای Fosun دارویی تحت مارس همکاری ایران است که در رقابت با آلمان CureVac و آمریکا بیوتکنولوژی شرکت مدرن در مسابقه برای توسعه مسنجر-RNA واکسن.

این مولکول به عنوان دستور که دستور سلول های انسانی به تولید آنتی ژن پروتئین است که اجازه می دهد سیستم ایمنی بدن به منظور توسعه یک آرسنال برابر آینده coronavirus عفونت.

مدرن شروع به تست و بررسی تجربی واکسن بر روی انسان در ماه مارس است.

دو تجربی coronavirus واکسن مورد تایید قرار گرفت برای انسان آزمایش توسط چین در هفته گذشته. یک واحد از Sinovac تراریخته و ووهان موسسه بیولوژیکی محصولات در حال توسعه این ترکیبات.

در ماه مارس چین داد چراغ سبز به صورت یک کارآزمایی بالینی یک واکسن نامزد توسعه یافته توسط آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی و بیوتکنولوژی شرکت CanSino زیستی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>